Бултел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Крали Марко 6&markers=Пловдив,ул. Крали Марко 6

Тази фирма не става не си губете времено

След толкова много коментари, каква е истината за фирма БУЛТЕЛ ООД ? Бях решил да кандидатствам, но като прочетох коментарите и се разколебах. То 90% от фирмите в Пловдив са като тази.

БУЛТЕЛ ООД не са мошеници, фирма която работи качественно и в срок!
Ако искате може 100 пъти да ми акцентирате, че не сте съглсни с мен, не ме засяга! Продължавам да работя с ТЯХ!!!

Колко ли е трудно, когато си работил на едно място повече от четири години да кажеш поне една ДОБРА ДУМА за колегите си?
Желаем на всички бивши колеги, да намерят това, което търсят!!!

Бившият работник, който се представя за клиент на БУЛТЕЛ ООД е много добре запознат с този случай. Но явно паметта му е къса, че техниката на този обект беше свалена от него и другите му колеги, защото не ни беше платено!
Но той и другите си получиха парите за този период и тази работа от фирма БУЛТЕЛ ООД.
Не е коректно да хвърля кал върху колегите, които да постъпили честно с него.
“Ангелите се къпят също” - Може да посетите баня Старинна!

Здравейте, напуснах БУЛТЕЛ и отидох да работя в София. Нормална фирма и познавам хората, които работят там.Ако живеете в Пловдив, спокойно може да се започне работа в тази фирма. Успех!!!

бултел, защо постоянно си пишете сами постове и все се оправдавате, че не сте мушенници, явно сами не си вярвате ! На мен ми е ясно че сте такива, работили сте за мен, не се справихте, некадърни сте, объркахте всичко и накрая и пари искахте за работата, която не свършихте е няма как да стане ! Чудя се само след като не ставате , защо още се мъчите, закривайте няма смисъл да подвеждате и набутвате клиентите, некомпетентни сте и не можете да свършите елементарна работа, какво остава за по сложни неща и проекти .Съжалявам, че не послушах хората да не се хващам с вас и направих голяма грешка, закъснях със срока, но поне не ви платих и работихте за без пари, ако изобщо свършеното може да се нарече работа и след вас друга фирма едвам успя да оправи поразиите .
Не се хващайте с тези , не стават за нищо и само ще си изгубите времето и парите !
Всички негативни постове са истина, а положителните сами си ги пишат, за да заблуждават не се подлъгвайте ще съжалявате .

Да, пекани са !!!
БУЛТЕЛ ООД не са мошеници !!!

Всички са много пекани в тази Фирма!!!

Бултел ООД не са мошеници !!!! Много коректни !!!!