БОНЕР ООД /img/frontend/nomap.png"

БОНЕР ООД

Към бившия служител с 20 години стаж в скапаната фирма БОННЕР!И да ти се разкрия какво ще постигнеш,господин работник?Самия факт,че няма реални обяви на любимия ти шеф трябва да са ти достатъчни за състоянието на фирмата в сивия сектор!Повечето служители и работници знаеш редовно биват псувани и хулени,защото Бога Бочев се мисли за всемогъщ!Само че Бог е един и вижда всичко-така че рано или късно на всеки ще му се върне тъпкано,а ние по-обикновените хора ще чакаме възмездието!

Преди десет минути,бивш колега ми прати гневното мнение на анонимният бивш колега.Прочетох го и не ми трябваше много време и аз да напиша нещо .Аз работих 20 години във фирма БОННЕР.От създаването на фирмата съм бил работник в нея.Смея да твърдя ,че БОННЕР е голяма част от живота ми.Да,аз напуснах фирмата поради ред причини които съм казвал.Да ,и аз в много моменти когато бях служител съм бил не чут и не разбран от шефа ,но не удобрявам мнението на анонимен служител.За 20 години във фирмата ,повечето ми разговори със шефа не са били той да каже каквото трябва и аз да се съглася а точно обратното.Даже винаги сме били на различни мнения и винаги сме били съперници в дадена ситуация.Всички ни познават и знаят за какво става дума.Не ми харесва мнението на анонимният защото е анонимен.А и той е служител във фирмата.Всички ме познавате и знаете.Анонимен,обръщам се към теб.Имай смелост и се разкрий.Всеки може да напише нещо и някъде и да се пише анонимен и всъщото време да си глади коремчето доволно ,и да се възхищава на себе си и да си мисли колко е смел че е написал нещо ама като анонимен.Не се опитвам да те убеждавам колко си прав и колко си грешен.Искам да те пита дали си се замислял какво е струвало на шефа да намира работа ,да организира работата която е намерил ,да се стреми да държи високо ниво на пазара в световен мащаб.От писането ти разбирам ,че ти ходиш на работа във фирмата само да слухтиш и да разпространяваш слухове а не да работиш.Да,в днешно време е така.Който пръдне и започва да пише.Не бъди пръдльо,не бъди слъхар.Това ,че ти обива чепикът е ясно ,но поне се опитай да разбереш защо ти обива.Това е от мен .

Фирма създадена от крадец и диктатор,с единствената цел да богатее за сметка на хората,които мачка и унижава!Не случайно липсват негови обяви за работа,защото той сам подбира хората ,които да работят във фирмата и да ги мачка!Отделно плаща на ръка,като осигурява на минималната заплата,а когато човек реши да напусне,не му плаща дължимото според уговорката!Крие и краде ДДС,като машините се плащат от клиентите на ръка-кеш,а иначе минава за много праведен!По сигнали идват проверки от институций,но той си плаща за да не го безпокоят!Истинска пералня за пари е и фирма Щефлекс,на която той Бочев е управител и съсобственик!Там е назначил зет си Стефан комплексара,който е едно жалко подобие на мъж,предвид че жена му Велислава го направи за смях пред двете фирми като му сложи рога с колега!Накратка казано бивш комунис и настоящ капиталист помияр,който се е самозабравил от лакомия за пари!Добре че навремето един човек спаси жена му Анелия от затвора,та да може сега да живее втори живот след операцията!Обаче и от Бог не го е страх, и не е благодарен,но един ден ще му носим венеца на погребението!

Заплащането е според заработеното и ако работиш се изкарват доста добри като за района пари. Не споменавам, че постоянно има я премии, я банкети, така че повод за оплакване за липса на внимание от страна на шефа едва ли съществува. Относно самолетите и яхтите - ако колегата се понапъне малко да работи, а не да пише глупости може и той да си изкара пари поне за кола. А да....когато работиш някъде съвестно знаеш поне как се пише името на фирмата ти.....

Rabotia ot skoro pri tiah,no po golemi kompleksari ne ste vigdali.samoleti,iahti i pro4ee.Golemi obestania no nakraia na mesetsa niama pari za zaplati.Pove4eto slugiteli sa palni nekadarnitsi i nisko kvalifitsirani.