ЗЕЕБУРГЕР Информатик ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. „Григорий Горбатенко“ 6, 1784 София&markers=София,ул. „Григорий Горбатенко“ 6, 1784 София

ЗЕЕБУРГЕР Информатик ЕООД

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО! НЕ ДАВАТ ШАНС! ГРУБИ, АРОГАНТНИ, ЛЪЖАТ! ТАЗИ ФИРМА В БЪЛГАРИЯ РАБОТА НЯМА! НЕ ПОМАГАТ! НЕ ПЛАЩАТ! ОТ ТИЯ ПО ЗЛЕ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Категорично НЕ препоръчвам. Твърдят, че дават шанс и подкрепят студенти, но отиваш там за месец-два и след това те гонят. Екипа е безкрайно аругантен и негативен.

Моем да каем следното за таз компания :)
Най - убавата и прекрасна и надежна с радиус 10м от центъра на офиса и. Ако сте по-далеч стойте си там ;)

За да не празнословим, нека погледнем одобрените европроекти на фирмата.

Списък на одобрените за финансиране проектни предложения
BG05M9OP001-1.021 ”Обучения за заети лица”
Зеебургер - информатик ЕООД - 223 822.50лв

Кандидатите от университетите са подходящи защото нямат много знания и могат да бъдат разкарани лесно.
След кратка справка можем да пресметнем разходите за стажант 6 месеца х 600лв = 3600лв + осигуровки. Иначе казано за около 50 000лв разход можем да "обучим" някакви хора и после да ги освободим. Именно и затова се подписват 6 месечните договори.

Фирмата е добра. Като човек сменил няколко в последната една година, за момента съм впечатлен. От няколко месеца съм и все още не съм на постояннен договор, но смятам това ще се случи. Колегите са отворени за комуникация и да ти помогнат, което за хора без опит (като мен) е страхотно. Малко неприятни графици на работното време и задължителна ообедна почивка, но това са както се вика 'бели кахъри', все пак има възможност за гъвкаво работно време в голяма степен.

За момента съм доволен служител и смятам, че ако има възможност за релевантно развитие във всички области(интелектуално,финансово и прочие) бих останал слуител на ЗЕЕБУРГЕР ИНФОРМАТИК за дълги години.

Фирмата Ви взима на стаж с големи обещания, с цел да Ви мотивира. На стажа няма почти никакво обучение от тяхна страна - дават ви стол, компютър, списък с теми и задачи. На конкретни въпроси свързани с програмирането получавате отговор - "Имаш интернет". Задачите им не бяха особено трудни, но след като успехът ми беше забелязан, сложността започна рязко да расте. От самото начало бяха решени, че нямат нужда от човек за тази позиция (но го криеха много добре). Разбира се след като представих решения на всичките им задачи (на които никой не обърна почти никакво внимание) започнаха коментари от рода на "Не си сериозен", "Не четеш достатъчно", "Загуби твърде много време" и т.н. Накрая на стажа получих 5 дена отпуск (които не бях искал), с цел да им се махна от главата, въпреки че аз имах желание да работя до последно. Очевидно фирмата няма нужда от нов персонал, офисът в Пловдив е препълнен.

Здравей,

Нещо си се объркал.. Не мисля, че си наясно с позицията на колегата, които визираш..

Това, че има зададена роля от ръководството на компанията не го прави "шеф" или "пряк ръководител" на жена му, lol.

Тук е важно и да се вметне, че ако не е той, ще има работа за мен и теб - 5 пъти повече, от колкото има в момента, ама за същите пари, та не виждам смисъл точно от въпросния колега да мрънкаш? Или дори не си запознат със зададената му роля, която определи за някъв вид мениджърска позиция?

Искам да изразя мнението си за фирмата, като говорим с примери.

Няма да говоря с имена, но то е от ясно по ясно.

Как може съпрузи да работят на едно и също място, и на всичкото отгоре единият е пряк ръководител на другия.
Нима това не е конфликт на интереси? Както всички знаем увеличениеята и бонусите се определят от преките ръководители. Сами да си направим изводите...
Нима при възникнал конфликт, оценката на прекият ръководител би била безпристрастна?

Вие как мислите мили хора? Защото за мен това е прекрасен пример за конфликт на интереси. :)
Това разбира се са само малка част от нещата, които се случват във фирмата. Разбира се има и още много такива примери, хората които работят във фирмата, знаят прекрасно тези неща и мисля, че ще разберат за какво иде реч.

Много хора напуснаха заради това мило семейство, и ще продължат да напускат. Това разбира се не е от значение за мениджмънта явно.

Цунки.
Заинтересован служител!