Ромпетрол България АД /img/frontend/nomap.png"

Ромпетрол България АД

Колеги каква е заплатата.която получават касиерите във вашата фирма?

Работата е добра.Но много шефове.Искат да съкраштават работници че кои им искарва парите на шефовете .Да не говорим във базата в РУСЕ как  се краде,всеки месецсе  мъчят  да засекът горивата ама не могат.Да не говорим за лятната промоция и за мизерните ,,2ст.'' на литър.ЛУКОИЛ дават 5ст. ние 2ст. е как да стане как да доидат клиенти.Съшто и подръшката никаква я няма .Един път иде един супол от ,,МЕТРОСИСТЕМ'' и ми вика да идни клешти е и кво правим асли ще поправям повредата или тои.Тези кражби само в България може да стават.Как не научат ХОЛАНЦИТЕ да им раскажат играта.

Служител съм в бензиностанция от веригата Ромпетрол, наистина заплатите не са кой знае какви но за тази криза в която се води, че сме сега е добре че сме на работа все пак!Искам да попитам настоящата служителка която пише по долу за господин Пламен Везаров за оборота не бензиностанцията в която работи ,и ред други неща който все пак нетрябва да се заявяват в публичното пространство защо след като не е доволна стой в тази фирма.И най вече защо не обеснява за начина по който са изгонили доста от минаващите клиенти чужденци и са си докарвали добри пари?Така не става мила да крадете и гоните клиентите по най долния начин и накрая пари да искате.И все пак по голямата част от персонала ви дори не знае как да посрещне тези клиенти за да ви дадат сами тези пари БАКШИШ еврата който пребирате не са бакшиш замисли се!!!Наистина управителя ви е бил уникален но затова им е трябвало време за да разберат явно е добре ,че поне аз немога да се оплача от това случих на управител и като човек и като профисионалист и мисля че и хората от ръководството са го уценили.Все пак ако не ти харесва напусни защо се тъпчиш там никой не те задържа насила предполагам!

Имам забележка към управителите на "Ромпетрол-България АД" някой от тях не стават за нищо.Неможе един да се раздава до край,а другият да печели на чуждия гръб.Не е честно спрямо всички работещи във фирмата.Благодяря ви че няма пак да разберете и да предприемете някакви мерки...........?

Съжалявам, че започнах работа в \"РОМПЕТРОЛ\". Работя от 5 месеца за тях, но по-големи идиотщини не бях виждала :
1. Господин Пламен Визаров ( регионалния на Пловдив) идва да засича касата почти към края на смяната ми, при което взима бакшишите, който човек си е изкарал с честен труд.
 2. Господин Николай Николов (мениджър бизнес развитие) идва и разплаква моя колежка с приказките си пред клиенти, при което спира автобус и тя трябваше със сълзи на очи да обслужва хората.
3. При пускане на сутрешен отчет излиза гориво на минус. И то защо, защото управителя на безниностанцията ( нарочно ще спестя името му) не го бил заприходил, а то вече е продавано от него. В последствие, след заприхождаването му, ще излезне така, че се води по-голямо количество на горивото, от това,което има в наличност. Я познайте от три пъти кой ще го отнесе???? - ПЕРСОНАЛА
4. Господата собственици, толкова ли не виждат що за мениджъри са взели на работа??? С тези 2 стотинки отстъпка и кучетата ни се смеят, а да не говорим за лятната промоция с наградите. Първите 2 ( за зареждане от 20 - 40лева и от 40 - 60 лева) са приемливи, ама тази за над 60 лева си е направо смешна - нагънат картонен сенник. Защо господата мениджъри не вземат да си преразгледате фирменана политика за печелене на клиенти???? - Защото отговорът е много елементарен: по-лесно е да харчат служебно гориво, да ходят по обектите на фирмата, да се занимават с МАЛОВАЖНИ НЕЩА , да отчитат УЖ че правят нещо, да се гаврят с персонала и да не вършат НИЩО.
5. Всеки един разумно мислещ човек можа да си направи сметката, че \"РОМПЕТРОЛ\" е една перачница на пари. Иначе как ще се обясни факта, че в управата има над 90 служебни автомобила, които се зареждат непрекъснато и то все до горе ( и всичките са на бензин), а бензиностанциите им не вадят кой знае какви обороти(между 2 000 и 6 000 лева за 24 часа) за да си покрият разходите, а видиш ли да може фирмата да си позволи такова неразумно каране от мениджърите, които са назначили.
6. От скоро ни карат заставайки на касата да се правим на маймуни, като сме предлагали към кафето - вафла, към бирата - чипс, към цигарите - запалка и каквото още Ви дойде на ум. Първо смятам това за адски досадно от клиентска гледна точка и второ ако някой иска вафла, той няма да си купи кафе.
Това са само една малка част от фрапиращите случки и факти в тази фирма. Ако имате възможност да не започвате работа за тях по - добре го направете.

Дами и господа директори и мениджъри на фирма Ромпетрол,
Чета всички тези писания и много бих искал да Ви задам няколко въпроса:
1.Кога най-после ще Ви стане ясно, че е време да се замислите и за нас, хората които Ви изкарваме заплатите?
2.Кога ще спрете да ни третирате като животни и да разберете че имате работа с мислещи и живи същества?
3.Къде е този таен клиент, заради който вашите заплати растат а нашите намаляват?
4.Защо всички на позиции от Мениджър нагоре не се огледате малко и не се поровите какви хора ни ръковидят по бензиностанциите?
5.Защо търсите вината все в нас, а не се вгледате в тях?Тея камери дето ги наслагахте не сте ли ги гледали,бе хора?
6.Я вижте кой бачка като луд и кой не!!!Не стига, че нарушавате всички човешки и морални права, ами и на концлагер го обърнахте!
7.Махнете си протежетата и сложете хора дето знаят как да измъкнатс усмивка парите на клиентите, а не с тъпи \"промоции\".Ако си вземе солети, задължително му предложете и безалкохолно!Ние супермаркет ли сме или бензиностанция?До там ли я докарахте, да продавате солетките с предимство а не хубавото гориво.Като гледам колежките и управителката, всички са като квартални бакалки по държане/Като са гримирани като агит табла и се държат като магистралки, да не мислите че са по-добри от другите?/
, 1-2 правят изключение, а другите ги изгонихте.Тези дето останаха не знаят други езици, не могат с PC да работят..
8.И направете нещо с тази отстъпка, 2 стотинки срамота е , другите ни счупиха главите с техните отстъпки.
9.Карате ни да лъжем клиентите, системата ви е калпава и клиентите стоят и чакат за една бележка по 10 минути..
Засрамете се!!!!

Нечовешки условия на труд за операторите на бензиноколонка.12 часа трябва да седят прави навьн,без никакво регламентирано време за почивка.Има един измислен шеф Николов който е от тези мразещите бьлгарите и затова ги мачка като роби.

Ако не беше хубавото гориво много от клиентите нямаше да се върнат в Ромпетрол

ЗАПЛАЩАНЕ- не е добро
УВАЖЕНИЕ-уважението от страна шефове под сякаква критика.
Може би трябва да отидат и те на един курс да се научат на елементарно възпитание.ВСИЧКИ СА ИЗБИРАНИ С КОНКУРС!!!С изключение на един , двама, за тях може да се каже че те са истинските шефове (Строги но Справедливи)!!!
ПРИВИЛЕГИИ: ВАУЧЕРИТЕ ЗА ХРАНА!
ФИРМЕНА СИГУРНОСТ: НЯМА ТАКАВА
СЪОТНОШЕНИЕ РАБОТА/СВОБОДНО ВРЕМЕ:РАБОТАТА СИ Е МНОГО, НО КОГАТО СЕ НАЛАГА ДА ВЪРШИШ И ТАЗИ КОЯТО НЕ ВЛИЗА В ТВОИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ СТАВА СТРАШНО!
ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ:Ако си вършиш добре работата и имаш потенциал с малко връзки и нещата стават
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: ЕДНО НЕЩО КОЕТО ДА Е НАПРАВЕНО КАТО ХОРАТА!
КОЛЕГИ;незнам на другите на места как е,но аз немога да се оплача за нищо.
РАБОТНА СРЕДА:Работната среда е добра

Zapla6tane:sredna rabota.
Uvajenie:Ot strana na 6efove nqma takova.
Privilegii:vau4eri za hrana
Firmena sigurnost:Moje da te uvolnqt ako nakrivi6 6apkata na nqkoi.
Rabota/Svobodno vreme: Mnogo rabota, no ako si organiziran si tragva6 navreme.
Potencial za razvitie: Ako nqma6 "specialni umeniq" nqma da se razviva6.
Mestopolojenie: Mnogo dobro, v centara na Sofia.
Kolegi: Ima gotini, no pove4eto sa natega4i.
Rabotna sreda:Ofisat e dobar, no atmosferata e lo6a.
Ne e dobro mqsto za rabota, za6toto te eksploatirat, unijavat i nqkoi ot 6efovete si pozvolqvat da se otnasqt mnogo grubo s pod4inenite si. Pletat se intrigi. Celta e ne kak da se var6i rabota, a kak da se spe4eli ot neq.