Ромпетрол България АД

Клиент съм на ромпетрол от както си съществува в България. От първия път бях останал доволен от горивата на бензиностанцията (бензина), а впоследствие и от газта. Може би 3 години зареждам газ и винаги съм оставал доволен не само от качеството, но и от това, че винаги когато зареждам до горе гориво на празен резервоар ми показва едно и също количество за плащане (адекватно на вместимостта на резервоара). Наскоро заредих в обекта в гр.Варна на бул. (улица) Христо смирненски - над Варна мол, и се оказа, че ми сипаха с около 4 - 5 литра над вместимостта на газовата бутилка. Освен това, когато им съобщих това, докато все още зареждаха, ми обявиха, че просто трябва да кажа на момчето, което зарежда да спре колонката. Обясниха, че проверка е осъществена преди месец и други недоволни клиенти не е имало. Неприятното вслучая е, не че съм платил тези въпросни 5лева, а че не оправдаха доверието ми към марката. Имаше и друго обяснение след като ми напълниха бутилката (спряха си я сами, а не че колонката спря да пълни) - казаха да си проверя газовото устройство, дали няма проблеми, млъкнаха когато казах, че едва ли бутилката е увеличила обема си за 10 дни период.

Моля Ви млади хора, обръщайте внимание на тези "дребни" проблеми, защото и Вие не бихте били доволни да плащате нещо, което няма да ползвате. Аз реших за себе си да преустановя зареждането от този обект, след още 1 опит - зареждане на празна бутилка.
Силно се надявам да е единичен случай след 3 години зареждане на газ само от Вас.

На10.02 заредих на тая бензиностанция и се оказа,че цената различна от тази на билборда били се повишили горивата а те цял ден нямали време от работа да я сменят.Питам се защо никога не става обратното.

Там вече не е същото.Има един дебелак миризлив, който краде най-много.И с това фалшиво гориво постоянно ни лъжат

Някой може ли да даде повече информация за ситуацията в офис София - колеги, работна обстановка, заплащане,възможност за развити.
Благодаря предварително

За Бога,хора не зареждайте на Ромпетрол те са с най-фалшивото гориво и ви лъжат.Искайте деклараций за съответствие на горивата и ще се обедите.ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

нямам думи... Ромпетрол затъва все повече и повече..не стига,че горивото е лукойлско и само мамят клиентите ми и новите шефове са едни измамници ... не ги е срам !!!!

Цялата трагедия тръгва от там, че през целия ми трудов стаж в тази фирма така и не разбрах какви са критериите за подбор на т. нар. дилъри. За мен повечето от тях (не визирам всички,защото сигурно има и кадърни хора) са меко казано неподготвени, необразовани, хора с ниска култура. Само по този начин си обяснявам неуредиците. Клиентите се оплакват от работниците, но запитвате ли се кой е отговорен за подбора на тези работници? Може би прекалено строго съдя, но за мен "шеф", който води служебна кореспонденция и допуска елементарни правописни грешки, не е шеф. Как да има усмихнати работници? Работиш по 15-16 нощни смени с по 3-4 дневни и накрая като си видиш заплатата ти иде да виеш. Никой не знае колко ще вземе, кога ще вземе. Само едно искам да кажа, ако някой от ръководството на фирмата чете мненията: обособете ясни критерии за подбор на дилъри. Защото в момента позволявате на разни мижитурки със съмнителни професионални качества да уронват престижа на международен холдинг. А на дилърите ще кажа: отнасяйте се човешки с персонала си. Защото за добро или лошо те са хората, които ви вадят хляба. Айде със здраве.

На 02.02 2013 г. рано сутринта трябваше да пътувам за София. Нощувах в гр. Козлодуй и сутринта на тръгване заредих от козлодуйската бензиностанция дизел за 20 лева при цена 2.57 лв/л. Имах още 15-18 литра в резервоара. Показанията на уреда на таблото бяха над половината резервоар пълен. Реших да го допълня на РОМПЕТРОЛ Враца с хубав дизел. И какво ми беше учудването когато намусения "бензинджия" ми напълни резервоара с още 45 литра. Обема на резервоара ми е 50 литра, Пежо 206 1.9D . Десетки пъти съм му засичал разхода(пълня до капачката, пътувам и пак пълня до капачката) и повече от 4.9 литра на 100 километра не ми е изразходвал.
Излъган съм но повода за пътуване беше неприятен и нямах време да се разправям. Дори сега си мисля, че нямам никаква възможност да докажа правотата си. Колкото показва колонката, толкова трябва да заплатя.
Винаги съм зареждал на РОМПЕТРОЛ, но сега един "бензинджия" насади едно неприятно чувство към Вашите бензиностанции.
Далеч съм от мисълта да "доказвам" правотата си или да наказвате "бензинджията". Ще бъда доволен ако изобщо прочетете мнението ми и още по доволен ако вземете мерки да няма възможност персонала да манипулира показанията на колонките (защото смятам, че има нещо нередно с показанията в случая).
С пожелание за здраве и успех на всички служители на РОМПЕТРОЛ!
Иван

Здравейте работодатели,
Бих искал да Ви обърна внимание на работното облекло на Вашите служители. Дрехите на момчетата на Ромпетрол Пикадили център са направо избелелели.Толкова няма ли фирмата пари ди им купи нови облекла. Да не говоря ,че през зимата ги бяхте оставили да ходят н а минусови температури с едни тънки якета и панталони. Елате Вие и стойте така облечени цял ден на тези температури и този варненски вятър
Поздрави

Здравейте ,прочетох мнението на клиент 007.
Не съм съгласен с него . Аз живея близо до тази бензиностнация,зареждал съм преди тя да стане Ромпетрол, зареждам постояяно и сега. От както е станала Ромпетрол мога категорично да заявя , че съм много доволен както от момчетата и касиерките така и от горивата на бензиностанцията. Персоналът е любезен, готов винаги да се притече , да услужи ,да посъветма не само да зареди и да вземе парите А на клиент 007 бих казал ,че би трябвали да има смелосста даже и когато критикува да си напише името
Дерзайте момчета и моми(ета от Ромпетрол Център Варна