Ромпетрол България АД /img/frontend/nomap.png"

Ромпетрол България АД

Теодор Асенов , най голямата мишка.До като работиш ти се прави на бог , но вече след като не работиш там като го срещна по пътя мълчи като на жена му путката.Иначе много силен го раздаваше , но не дай си боже се засечем пак ще пилтечи като жена каквато в същност е.Краде се безразборно плащат се всякакъв вид стоки по неограничени количества.Управитела не грамотен не знае кво се прави на компютъра, дилъра по зле от управитела.Добрата новина е че сина който крадеше и цигари и пари от касата вече го няма.Персонал от интриганти и една две курви.Нормално за България под всякаква критика.Всяка друга работна среда е на светлинни години по добре от тази в Ромпетрол.

Мнението ми относно обект в гр. Пловдив, е че персонала е горе-долу добър, НО работят хора без образование или само с основно... Правят много грешки и не биват глобявани ( връзкарство ) ... Отношението на дилърката е отвратително, отнася се със служителите си като с роби. Обивнява хората за не добре свършена странична работа и заплашва с глоби. Притеснява служители извън работно време с обаждания. В началото, започва обещаващо, но в по-продължителна работа се държат с теб като с боклук и отношението е изключително зле. Иска се сериозна корекция към дилърите, това че работиш на бензиностанция за тях не означава, че им ставаш роб.

za koi grad stava duma v tvoq post priqtel ?i koi obekt na rompetrol ?

Заплащане: минимална заплата за 12 часови смени. Добавка от 0,25 лв/час за нощен труд – всеки да прецени за себе си, но ако си стоиш в къщи, и толкова няма.
Уважение: от страна на клиентите - хората са различни, някои са добре възпитани, а други се държат с теб като с парцал; от страна на дилъра - нямам забележки.
Привилегии: Никакви. Няма ваучери, няма коледни и великденски бонуси, даже по едно безплатно кафе за нощна смяна няма - политика на фирмата.
Фирмена сигурност: идея си нямам какво значи това
Натоварване: 12 часови смени, без регламентирана обедна почивка или някакви междинни почивки, 12 часа прав като кон. В нощните смени не е толкова натоварено, и може да поседнеш.
Потенциал: никакъв - какъвто си започнал, такъв си и напускаш , никаква възможност за израстване. но ти си нает да обслужваш колонка или каса, не да те обучават за нещо повече. "Всяка жаба да си знае не само гьола, но и мястото в гьола!" както е казал народът.
Местоположение: каквото - такова, не можем да я вдигнем на гръб и да я преместим
Колеги: Като цяло са свестни и готини, има само една касиерка, дет всички се будалкат с нея, ама тя е голяма гад и си го заслужава.
Работна среда: Хладничко е през зимата, климатиците не смогват при -15 С, за лятото незнам

вижте само какви са събрани на околовръстното в Пловдив от кол и въже.На касата флегматични олигофрени дори от малцинствата без да могат да говорят български език, а на колонките още по зле.Първия срещнат от улицата се наема и колкото повече мълчи толкова по добре.краде се нафта и пари от касата и заплатката що годе им стига.Абсолютна пародия

Според теб за 480лв. Какви да взема?НА БЕНЗИНОСТАНЦИИ ДЕГА ДАВАТ 900 НЕТО!!!!И СА САМО МЛАДИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ!!!

Не колега, просто няма кой да работи за толкоз пари по бнзиностанцийте и затуй зимат куцо и сакато.

Аз съм редовен клиент на една от бензиностанциите в Бургас(ул.Струга) до Колодрума.От няколко месеца са назначи ли касиер около 160 кила на когото му е видимо трудно да изпълнява задълженията си и е трудно подвижен.Отивам при него на касата,а той се разломи на един стол даже и не става,устата му пълна с храна и хвърля всякакви неща от нея,помолих за цигари който бяха зад него,на него му струваше голямо усилие да ми ги даде,все пак успя след определено време.Исках да заплатя с карта, но не можах,защото не знаеше как да я сложи в устройството и накрая ми каза че устройството не работи.Наложи се да върна цигарите,защото нямах пари в брой. Седя и си мисля, ако бях заредил гориво как щях да платя.Обръщам се към дилърите и отговарящи от човешки ресурси,какви са критериите за набиране на персонал във веригата бензиностанции Ромпетрол.Клиента трябва да е доволен от обслужването, за да се върне пак на този обект.След този случай отивам в отсрещната бензиностанция Шел,защото обслужването е на ниво.Замислете се,че от всяко дърво свирката не става или всичко е шуробадженащина.

Здравейте клиент съм на бензиностанция Ромпетрол Пловдив на околовръстното до Първенец. Прави ми лошо впечатление че постоянно двама от касиерите - младо момче слабо , късо подстригано и касиерка видимо от малцинствата постоянно минават карти за отстъпки моля дилърът или управителя на обекта да вземат мерки!

Здравейте!

Клиент съм на ромпетрол от както си съществува в България. От първия път бях останал доволен от горивата на бензиностанцията (бензина), а впоследствие и от газта. Може би 3 години зареждам газ и винаги съм оставал доволен не само от качеството, но и от това, че винаги когато зареждам до горе гориво на празен резервоар ми показва едно и също количество за плащане (адекватно на вместимостта на резервоара). Наскоро заредих в обекта в гр.Варна на бул. (улица) Христо смирненски - над Варна мол, и се оказа, че ми сипаха с около 4 - 5 литра над вместимостта на газовата бутилка. Освен това, когато им съобщих това, докато все още зареждаха, ми обявиха, че просто трябва да кажа на момчето, което зарежда да спре колонката. Обясниха, че проверка е осъществена преди месец и други недоволни клиенти не е имало. Неприятното вслучая е, не че съм платил тези въпросни 5лева, а че не оправдаха доверието ми към марката. Имаше и друго обяснение след като ми напълниха бутилката (спряха си я сами, а не че колонката спря да пълни) - казаха да си проверя газовото устройство, дали няма проблеми, млъкнаха когато казах, че едва ли бутилката е увеличила обема си за 10 дни период.

Моля Ви млади хора, обръщайте внимание на тези "дребни" проблеми, защото и Вие не бихте били доволни да плащате нещо, което няма да ползвате. Аз реших за себе си да преустановя зареждането от този обект, след още 1 опит - зареждане на празна бутилка.
Силно се надявам да е единичен случай след 3 години зареждане на газ само от Вас.