НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD

Здравейте ,
Заплащането във фирмата не е добро за натоварването ,което имаш по 12 часа. Всеки ти се прави на шеф , всеки ден се измислят нови и нови неща и човек се чуди какво окончателно е решило "ръководството" Всеки отдел работи сам по негови правила-няма КОМУНИКАЦИЯ , а това е важно тъй като работата зависи не само от един отдел.Повишаване на заплата-не очаквайте. Издигане във фирмата-също. Колкото и да сте кадърни това е положението. В отдела в който работех колектива беше единственото нещо , което беше ок. Наистина много кадърни хора и шеф на отдела , но уви само до там.. Заплатата се заплаща редовно на определената дата.
Успех на всички , които ще започват работа там. Със сигурност ще ви трябват желязни нерви!

Здравейте ,

Ето свежа информация,т.к. тези дни бях на интервю в Нет 1 ЕООД и предполагам,че ще съм много полезен на всички кандидати.Заплата 500-600лв първите 6 месеца за ИТ съпорт в централния офис, като работата включва дневни и нощни по 12 часа (2 работиш, 2 почиваш)и почти на всяка нощна се ходело по адреси, по блоковете да се отстраняват повреди по оборудването,т.к. нямали техници нощно време.След първите 6 месеца ако решат може да ти увеличат малко заплатата, но не било сигурно.
Останалото за мизерната панелка, в която се намира офиса им ще ви го спестя.

Една съществена забележка към настоящия служител от центр.офис:
Не е вярно, че като си на необвързващ договор с Нет 1 за ползване на услугите и те са спрени поради неплащане, че не се начисляват такси!
Аз умишлено ползвах интернет и ТВ на необвързващ договор и когато не си платищ таксата в срок ти се спира услугата и ако платиш след 5 дни, то следващата такса ти включва и тези 5 дни, когато ти е била спряна услугата поради неплащане.Друго важно уточнение за да се прекрати такъв необвързващ (безсрочен) договор е необходимо задължително 30 дневно писмено предизвестие, като за този срок си се плаща услугата независимо дали сте доволни.
Аз ползвах няколко месеца услугата и в ж.к.Слатина са гола вода, интернета всеки ден спираше, IP conflict и т н., при това без рутер.Почти всеки ден се налагаше да се обаждам на съпорта и проблема се повтаряше и така проблемите бяха от саото начало и след това трябваше да си платя и още 1 месец за предизвестието за да се откажа.Работя в IT фирма и солидна антиреклама съм направил на Нет 1, като недоволен клиент.

Някой да има информация как стои заплащането за позиция  IT support specialist. Дават ли 4 битова начална сума или не си струва даже и да си редактирам CV-то. Благодаря предварително.

Жалко за първоначалното ви добро стартиране от преди няколко години.
В момента имате рязък спад, въпеки нарастването броя на каналите и цифровизациятя. Като стар ваш клиент, верятно ще се разделим също и с интернет!

Здравейте настоящи абонати и бъдещи!
Служител съм от няколко месеца в Нет1.
Работата ми харесва и на този етап смятам, че е добра.
Искам да наблегна на факта на абонатите, че когато сключвате договор, трябва да четете общите условия и да бъдете добре информирани преди да подпишете. Много е лесно да се каже/не ползвам интернет от няколко месеца пък имам такси и т.н/ Когато сключвате обвързващ договор за година или две, вие дължите месечни такси независимо дали ползвате услугата, или не. Така че, ако не ви харесва тази услуга, ползвайте безсрочен договор, тоест, ако плащате ще имате услуга, ако не плащате няма да имате услуга и няма да ви се трупат допълнителни сметки!

искам да кажа на всички който ползват този нет1 ,да внимават че са едни при включване ,а други при изключване.лесно ви зарибяват а после леле мале.трупат ви по две сметки след като ви е спрян интернета и не го ползвате.незнаят кой какво работи.незнаят какво  да уведомява хората кагото имат запитване по телефона.прехвърлят си топката едни на други и ние техните клиенти сме виновни.много внимавайте когато искате да ползвате техните услуги.

Изключително доволен съм. Абонат съм на Промо Оптик 30 от близо година и половина. В наистина самото начало им се обадих, точно стартираха. Като чух FTTB и се класирах веднага. Сега пуснаха и цифрова телевизия по коаксиалния кабел и съм наистина доволен. Евала - глобал си казват думата. Това, което ме накара да им стана клиент без информация за тях беше, че от запознати чух за инвестиции на стойност 50 милиона евро за пускане на влакна из цяла БГ. Това ми е достатъчно като инфо. Още повече, че съпорта им се оказа доста усложлив.
Успех! Повече такива фирми пожелавам да има.

Не се лъжете от рекламните публикации. Сключих договор с НЕТ 1 първо се оказа, че оптична връзка няма (била само до блока).
После се оказа, че качеството след пробния период  (който също не е пробен, защото си сключил вече договор) значително пада. Всички повреди се оказахапо вина на НЕК. Колкото пъти ми казаха, че ще ми кажат къде е повредата, толкова пъти никой не се обади.
На всичко отгоре ми смениха и каналите, набутаха ми повечето разни музикални от сорта Балканика, фолк, и т.н.
Пуснах жалба, никакъв отговор. Дреме им.
Внимавайте не се лъжете.