Рожен - 1 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Северен, ул. ПОЛЕТ, 84&markers=Пловдив,Район р-н Северен, ул. ПОЛЕТ, 84

Рожен - 1 ООД

Имах покана за интервю в Пловдив за длъжността- компютърен оператор. Условията, които предлага този гологлавец са просто нечовешки!!! Работно време от зора до здрач! Не прикривам възмущението и негодуванието си от наглостта на този работодател, който разчита на безработицата и отчаяността на кандидатите и си позволява най-нагло да заяви, че работното време е от 6.45 a.m. до Х часа ???!!! Заплатата - от 500 - 1500 лв., но без никакви уточнения, кога можеш да получиш увеличение.  Докато чаках за интервюто имаше складови работници, доста възрастни, които бутаха с палетна количка палет със стока от единият край до другият, за да го закарат до склада. Изобщо разполага ли се с мотокар??? Примитивна и отблъскваща атмосфера!!! Всъщност как досега не са били посещавани от инспектори, които да ги глобят за това ненормирано работно време???!!! Нима човек Е ВЪЗМОЖНО да издържи такива ненормални условия, да стоиш там от ранна сутрин до не знам си кога си???!!! А ... май не предлагат дори и осигурен транспорт!

В момента съм кандидат в тази фирма. Чудя се дали въобще си струва да пробвам. Така като от предните коментари разбирам, че постоянно са почвали хора и са напускали като търговски представители.Много ще ви бъда благодарна ако ми дадете повече инфо.Дали си заслужава?Заплатите как са?Шефовете как се държат?

Аз работя в фирмата от скоро има голямо текучество на търговси агенти.Изискванията са им големи искат много не достейими неща които едва ли някои може да изпълни.Има голямо текучество на хора за тоси пеиод които съм в фирмата са сменили 6 човека с неяссни причини за уволнението им сега търсят пак.Постоянно са не доволни заплащането за този момент е горе фоло добре но нищо не се знае.Работиш по 12 часа и като им кажеш се оправдават с това че си подписал договор за не нормирано работно времв.Ако закъснееш сътрин  те глобяват а изванредно никои не ти дава нищо.

работя от скоро в фирмата ... факт ! но мнението ми за клон Бургас конкретно е почти перфектно . Вярно е ... има още много неща за доизглаждане ... много !!! Заплатата впредвид ситоацията в БГ е задоволителна . работно време НЯМА ... истина . но това е една дейност в която работата трябва да се свърши . Няма вариант да се отлага или забавя . началството ... все хубави хора . екипа ... над перфектен . целия процес на работа е свързан с хора и се допускат много грешки , но няма как хора сме всички грешим . и нещо последно ... нека се опитам да променя мисленето на българите макар че винаги удрям на камък ... Във всяка фирма (дейност) има развитие ... покажи че можеш ... докажи се . хората не са слепи . всичко се вижда и оценява един ден . не казвай никога : да бе ще взимам 650 - 700 лв ще ми удържат по 100 ... за 500 лв толкова и ще им работя . искрено се надявам съм ви променил мъничко към по-добро

Колегите са перфектни!!!! Шефовете са пьлни мизерници от гледна точка на работното време. Заплащането е сигурно, но не отговаря и на половината от свьршената работа. Не знам преди време как е било, но когато аз работих слуги - телите имаха време само за работа и мако сьн. Да бьда по ясен: Работно време: 07.00 - 23.00 ч !!!!!!!!!! В понеделник 07.00 - 01.00!!!!!!!!!!! Експлоатация без край. Савет - ако мрази6 някого уреди го на работа в тази фирма !!!!!!!!!!!!!

Преди години работих в тази фирма и мога да обобщя с една дума-коректни...нямам забележки относно заплащането, само работното време е малко разтеглено и неясно..но ако имате възможност да работите там не се чудете.ако сте работливи ще ви оценят.в това съмнение няма.успех

аз ли4но сам доволен за сега,но не се знае до кога,така 4е няма нищо ве4но

работих за рожен една година на сто процента, и точно за това ме изсхваррлиха.това ако е политика,а за фирма да не говорим. не е логично.

много големи изисквания има за започване на работа в фирмата ,но ком.оператори са на много ниско ниво.през цялото време урока беше определен от думата ,мазало, и ,м.стара,ако това е оператор .....

Шефа се гаври с работниците,работното време е от 7 до когато той реши,