СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

2 точки от 2031 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2031

Здравейте,искам да отговоря на Началството и останалите които пишат тук.Доста време си преглеждах писанията за най-силната фирма в охранителният бизнес.Може би и във фирменият подбор на охранители има грешки,но това не означава,че тези психопати които са излели пумията от така или иначе празните им глави са истини.Ще ме разберете ако сте прочели всичките писения във форума!Тези писачи на глупости и небивалици трябва да отидат,а те сигурно знаят къде,да се освидетелствуват за психическа пригодност въобще.Фирмата е акуратна и може да се разчита на нея!Повярвайте ми!!!

Нищо няма да изгубиме, просто в ОКЦ ще назначиме още братовчеди, племенници, стринки, шуролинки и други роднини за да ви дебнат и ще си увеличиме постъпленията от глоби ха ха ха

Да му е честито на Виденов увеличението на минималната заплата.С 20 лева по малко ще печели робовладелеца от робите(стационарите) което е около 70000 лева месечно или 840000 по малко ще печели комунягата годишно.

Днес е ден за зяплати,а аз моята като напуснал трябвя да си я търся утре!!!Ок обаче сметките и задълженията не търпят отлагане!!!Каква умрела фирма е това ...Оня комунист Виденов го боли,че ходим без пари,той нали си се е нагушил!!!ПОМЯРИ!!!

Анонимен нарочно го написах с толкова грешки за да видя дали има съвпадение между това което си написал сега и преди доста време но тогава си беше написал и името.Човекът който пише под този псевдоним е Тодор Драгоев

Ех то човек не може да остане анонимен!Веднага ме разкриха в тия мои правешки номера.
Да аз съм стационар - стоя си стационарна на стола в СОЦИнфо и ставам само когато трябва да прикрия и боядисам белите коси на вожда Виденов.

Хареса ли ти като бичеше в Техномаркет?

След като продължаваш да си стационар чувстваш ли се "Удачник"?

С тая заплата дето взимаш дали не спадаш и ти към категорията "Мизерник"?

Понеже няма как да отговориш на тези въпроси, по-добре не се прави на "стационар", а намери някакъв начин да подсетиш ръководството кой си за да те възнагради. Цитирай някоя поема примерно, някой гръцки философ или римскиЙ император също ще свършат работа :)

Горане, аз съм анонимния с двете мнения малко по-долу.
Пишеш, че съм допуснал грешки в двата си поста...
Виж какво виждам в твоя:
Първо- пише се пунктУация, а не пунктоация.
Второ- пише се 2-те т.е с тире.
Трето- при множествено число няма "й" а само "и" =>"които си написал" трябваше да напишеш.
Четвърто- преди "които" трябваше да сложиш запетая.
Пето- пред второто "и" трябва да има запетая също.
Шесто- изреченията завършват с точка или друг знак.
В ДВЕ ИЗРЕЧЕНИЯ ИМАШ 6 ГРЕШКИ, А МИ ГОВОРИШ ЗА ГРАМОТНО ПИСАНЕ.
Иначе не ми дреме на такива като вас, дали ше пиша грамотно, на латиница или както и да е, просто защото знам какви глупаци сте тук и не ви уважавам изобщо. Иначе за чукундура, който опита да ме обиди- че има такива които набиват крак е вярно и те заслужават уважение бил съм в техномаркет и знам какво е.
Поста ми е насочен към неудачниците и интригантите които са 98% от стационарите, но те вече си получават наградата и тя е мизерията.

Какво бездействие бе чукундур, стоиш на крак по 13 часа като гвардеец, най-много да хванеш разширени вени, по-зле е от казармата, с мизерното подобие на заплата се храниш по-зле от затворник и като цяло си по-долен дори и от "сирийски" бежанец от Африка. Всички комунисти в масов гроб!

Анонимен,направи ми впечатление,че си допуснал много правописни и пунктоационни грешки и в 2 те мнения който си написал.Тези неща се учат в началните класове