СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

2 точки от 2053 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2053

Николай ти беше шофйор на Мутата нали?Едно се питам кво прави див селянин като тебе при тези смешници?Познавам те много добре когато беснееше по Пловдив.И с таифата се биехте по дискотеките а сега проповядваш ако беше преди сигурно щеше да препикаш и Драгоев и Виденов но сега си смирен а.Абе как понасяш тея помяри о ОКЦ-то?Сигурно ИФО ти е Ваня Дечева?Тя си пада по лоши момчета.И моля те не ме заплашва по тела.

Аз не гледам кокошки а коне.Кокошките са за папуци като тебе.Абе усерко ти сигурно си стар ергенин не ебеш и другите са ти виновни.Работи повече бе за да вземаш повече не се крии в панелката в Дружба.Мислиш че като зословиш си интересен ли бе?Не смешен си даже много.Прав си заплатите са малки но може да го кажеш по нормално без да използваш убиди.Колкото до мен да селянин съм ама не съм путка не обиждам казвам директно очи в очи това което не ми хресва.Колегата Анонимен е прав заплатите са малки но не това е начина.Може и по нормално да изказваш мнение разбра ли бе.

Абе селски тарикатий Николай,, ти като си бил охрана в селска дискотека що чиниш в редиците на прокомунистическата организация СОЦ161.
Ако си такъв селянин което е ОЧЕВАДНО от правописните ти грешки, ами просто си гледай кокошките на село бе селяндур.
Заради такива олигофрени и селяни като тебе страдат и останалите служители на СОЦ161, именно защото точно такива селяндури като тебе НИКИ бачкат и робуват за минималната заплата.
Защо не кажат какви пари взимат Маранов - спецкаратиста на СОЦ161, Драгоев - спецписача на СОЦ161, Валентин Испанеца - спесъветника на Виденов.
Е няма да се излагат с тия 4 бона на месец дето взимат.

Аз съм бил охрана и в дискотеки и шофийор съм бил и пак ще съм ама ти ще си останеш злобно охранителче.И сега работя като охрана в дискотека само че в Боровец.Ела там на мегдана да те пратим да охраняваш реанимацията в Пирогов.А колкото до колегата анонимен всеки месец вземам различно според смените.Пак казвам заплатата е малка но я дават навреме.

Николай от теб искам да напишеш с цифри каква заплата взимаш като охранител в тази фирмичка.Искам Павел Виденов и неговият син Гошко,Тодор Драгоев,Маранов и ИФО да напишат какви заплати получават.Нека Виденов да напише колко плащат възложителите чийто обекти охраняваме

Само като ти гледам правописните грешки ми се струва, че още дълго има да бичиш стационар, или пък може би в Самоков критериите за оценяване в читалището на мегдана са силно занижени спрямо тези в София, където навремето беше немислимо някой който пАтува със А да премине от 4-ти в 5-ти клас.

Колко повече от 170 часа месечно да работи "приятеля" ти според теб?

Отношението ни към комунягата адаш (или може би рода) на най-неуспешния български премиер, както и към неговия придворен лакей е същото, с което те се отнасяха към колегите ни преди, за тяхно съжаление мизерията в България, докарана от техните създатели принуди и много умеещи да боравят с компютър хора да преминат временно като спящи портиери през СОЦ 161 докато си намерят друга работа, в следствие на което лъсна истината, че партизанския цар е гол и огледалцето спря да му прави четки, поддържайки илюзията и патологичното му самовнушение, че фирма, която дава МИНИМАЛНАТА РАБОТНА ЗАПЛАТА е "най-обичаната" в цялата република.

Анонимен заплатата ми е малка аз седя заради осигуровките.Уча в за охрана патувам от Самоков.Не се оплаквам работя на 2 места семестрите са ми 1000 лева.Кво да ти кажа било е и по лошо.Имаи в предвид че една охранителна фирма има много разходи а аз не съм счетоводител а охранител та да държим сметка кой каква заплата взема.Пак ти казвам приятелю работи повече за да вземаш повече.За едно си прав понякога си малко недооценен но затова не са виновни нито г-н Виденов нито сина ми. Аз не мисля да седя стационар но не мисля да оплювам хора които не познавам.Не е редно.До колкото да г-н Драгоев той е човек с образование и не прави чест никому да побликува такива грозни цитари за него.А аз на 28 години нямам презпектива в тази фирма като стационар но за докато завърша ме устройва.Сигурно не ме хресваш че не те подкрепям напълно но ние не сме хората които ще оправят системата и пак казвам не е коректно да се говори за хора които ни дават работа и не позмаваме добре.

Николай защо не напишеш ти каква заплата взимаш?Ние които работиме като охрана в тази фирма взимаме по малко и от чистачките.Защо Тодор Драгоев,Маранов,Павел Виденов и неговият син Гошко,ИФО не напишат какви заплати взимат

Колеги стига писахте глупости моля г-н Павел Виденов ви осигурява работа и препитание стига вече не ви ли е срам???????

Пее му като цуфи маринова с меден гласец:

ЕЕЕ БАТЕ ШЕФЕ ТИ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ

... колелото на живота му е ромско :)