СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

2 точки от 2039 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2039

Много пропаднала фирмичка.В провинцията най-големите лайна бачкат тука,всички изгонени и провалени провинциални неудачници охранители преминават в редиците на СОТ161 защото никоя местна фирма не иска да чуе за тях.

Ах мале леле, ахх аххх ухх ухх уффф.
Много пропаднала фирма сме били ние СМОТ161!!!!!!
Май не сме номер едно а МИНУС 1!!!!!!!!!
В град Тръстеник реагираме с МПС което е по зле и от магарешка каручка, ГОЛФ 2 да да да ГОЛФ 2!!!!!!
Ето вижте прясна прясна статийка.

Виденов ако се реагира с каруца ГОЛФ 2 в Перник би могло да се приеме като уважение към гражданите на града.

Виденов защо поставяш под заплаха и риск живота и здравето на служителите ли те си като си ги пуснал с 30 годишна каруца да реагират????????????

Айде Тоше СОТИнфото публикувай снимката и статията!!!!

Тоше,защо СОТ 161 вече не е във НАФТСО?Защо напусна Станкулов,такъв стар и уважаван кадър?

Така става ясно!
Благодарим Ви, че сте част от БГ Работодател!
Тодор Драгоев, публикували сте мнение в уеб сайта БГ Работодател. За да го потвърдиш и да бъде видимо в страницата за фирма СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161, моля кликни на следният линк:

Ако линка не работи, моля копирай го и постави директно в браузъра си.

Мнение:
Това се нарича присвояване на самоличност. Нито имам желание, нито ми се пише в БГРаботодател. Бъди здрав и чети!Полезно е, оправя правописа и възбужда въображението. Така, следващият път можеш да се подпишеш като доктор Уотсън, а защо не и като Диоген Синопски. P.S. Все си мислех, че се изписва помия, а не пумия, което вероятно иде от любимите ти и много редки, ако и всеки втори подвластен на модата да се счита за особено марков, интелигентен и различен, ако да е обут с марковите маратонки „Пума". Страхотен шик и най-важното - рядка индивидуалност.Като мнението ти. Тодор Драгоев-редактор на СОТ ИНФО, 0884 114 878

Важно:
В случай, че това мнение не е написано от теб и някой е въвел имейл адреса ти без разрешение, просто игнорирай съобщението. Всяко едно мнение, което не е одобрено в рамките на 3 дни ще бъде изтрито автоматично и няма да се вижда за фирма СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161.
Също така те приканваме да се запознаеш с правилата ни, защото мнения неспазващи правилата за коментиране се трият от сайта при проверка от администраторите.

Поздрави,
Екипът на БГ Работодател
[email protected]

Тоше Драгоев,защо СОТ 161 вече не е във НАФТСО?Защо напусна Станкулов,такъв стар и уважаван кадър

Виждам,че някой е писал днес от мое име.Бъди жив и здрав
Тодор Драгоев-редактор на СОТ ИНФО,0884 114 878

Тодор Драгоев-редактор на СОТ ИНФО, 0884 114 878

Те на Мене не ми повярваха като казахме "Вервайте ми!" - та на тебе ли ще ти повярват?

Здравейте,искам да отговоря на Началството и останалите които пишат тук.Доста време си преглеждах писанията за най-силната фирма в охранителният бизнес.Може би и във фирменият подбор на охранители има грешки,но това не означава,че тези психопати които са излели пумията от така или иначе празните им глави са истини.Ще ме разберете ако сте прочели всичките писения във форума!Тези писачи на глупости и небивалици трябва да отидат,а те сигурно знаят къде,да се освидетелствуват за психическа пригодност въобще.Фирмата е акуратна и може да се разчита на нея!Повярвайте ми!!!

Нищо няма да изгубиме, просто в ОКЦ ще назначиме още братовчеди, племенници, стринки, шуролинки и други роднини за да ви дебнат и ще си увеличиме постъпленията от глоби ха ха ха