СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

2 точки от 2014 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2014

Ебе Тодор Сотинфото защо не публикуваш снимката от предното мнение от Русе или тия от интернет интернет където има доста снимки с коли на СОЦ161 паркирани на инвалидни места.Точно тая комунистическа сган от СОЦ161 ще ми казва че са фирма номер едно ли?ДА ДА ФИРМА НАРУШИТЕЛ НОМЕР 1 със сигурност.

Много сте нагли бе Смотаджии
За какви се мислят тия идиоти дето сте назначили в Русе

Виденов защо твоят син Гошко е шеф на Сектрон?Толкова ли е умен че никой друг освен него не може да бъде шеф.Нали ти си го назначил?А той какво образование има?

Така е с тези от ОКЦ , като събереш на едно място няколко комплексирани аграра и 1,2 бивши (уволнени) полицая така става.

Много вярно,отношение граничещо с с безобразието.Да не говорим за подигравателните подхвърляния и подвикванията се едно си куче.Тея от ОКЦ наистина прекаляват с обидите

На Гара Искър са се събрали от ОЛИГОФРЕН на горе...В тази фирма няма никакъв потенциал,държат се с теб като с куче,никакво уважение от инспекторите,тея от ОКЦ пък все едно са богове...АБЕ СМЕШНИЦИ!!!УЖАСНИ УСЛОВИЯ!!!

Горане прочети какви ги дрънка тоя русенски олигофрен Ерик.
Мен Валентин и Емо ме научиха на спектри и есприти и ме уредиха като техник в Юсис за 140 лева, те работеха за 200 в друга фирма.После ме приеха в техническия в София и започнах като охранител в Метро и след две години се прехвърлих като техник.За 14 години в СОТ161 никога не ми е закъснявала заплатата и отпуските си ги взимаме както се разберем между колегите.

Георги ти сигурен ли си че Ерик е написал че ни наблюдават със сателити?Сигурно не си чел по старите мнения защото и съществото което пишеше под псевдонима НАЧАЛСТВОТО също беше написал че ни наблюдават със сателити.Според мен това е един и същи човек

За ОЛИГОФРЕНА ЕРИК - ти си изключително прост и тъп индивид.Как може човек от чужбина да работи в България.Или пак от сателити наблюдава олигофрените като тебе?Аз работя в СОТ161 София вече 14 години и тоя Валентинчо както му казваш беше навремето най-добрия техник по СОТ в Русе заедно с Емил.Тия двамата са ме учили за съжаление си хванаха пътя и емигрираха отдавна.А ако някой може да ме свърже с тях ще съм му благодарен.И преди да псуваш се замисли кой кой е и какво е постигнал в тази сфера - по точно Г-н Виденов.

Ха ха ха........Я да видим Валентинчо Испанеца нали работеше за една международна фирма от където бяха изпратили РЪКОВОДИТЕЛ Испанец във ВИП Секюрити точно от неговата фирма!!!!!!!!!!Защо ли Валентин Испанеца беше в България толкова време?????????????????Какво разузнаваше????????????Какво организираше????????????То е ясно ВИП Секюрити е Просегур и Валентинчо е скрит зад завесата представител на фирмата!!!!!!!!!!!!!!!!Само Валентинчо си знае а това с прякора испанеца само сме се заблуждавали!!!!!!!!!!!!!!!!То е ясно за нашествието на ВИП Секюрити.