Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7&markers=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7

Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД

Някой може ли да ми каже дали дават редовно заплати в тоя така "велик " СПХ???
Ходиш да се молиш за заплата , щот иначе не се знае кога ще я дадат и на всичкото отгоре я дават на 5-6 половинки. Няма по -НЕКОРЕКТНА ФИРМА от тях.
А иначе демонстрирата охолство???? но като дойде време за заплати -ПАРИ ВСЕ НЯМА!!! ЕХ ТАЯ КРИЗА ЩЕ ГИ ЗАСИПИ!!!

Милен е прав, че след като ръководството взе някои мерки работата потръгна. И инж. Георгиев и Михнев и Любо Конярски са добри ръководители, които могат да организират работата и се грижат за хораат си.
Аз лично съм доволен от работата и от условията

ако наистена ръководството на холдинга е взело отношение по въпросният г-н ковачев и няма друг такъв които да се мисли за господ то може наистена работата да е потръгнала макар че работници има но специалисти липсват когато работих във фирмата аз мисля че бях единствен техник със подходящо образование относно г-н Георгиев резидент инжинера тои е много разбран човек както и прекия ми началник г-н Михнев стана така че по стечения на обстоятелствата ми прекратиха трудовия договор но това бе под въздеиствието на въпросния г-н Ковачев тои не може да търпи някои които си разбира от работата

Истината е, че холдингът се грижи за хората си. И за да не звуча голословно - след като проключи работата по Пазарджик, ни намериха места в Хасково. А щеше да е най-лесно да ни кажат "благодаря. довиждане". Но това не стана ами ни поканиха да работим и на следващия обект. Сигурен съм, че ще стане така и след като завършим хасковската станция.
А и с колегите вече се сработихме и мога да кажа само хубави неща за тях. Като се познаваме работата върви по-лесно.

Първата е станцията на Равда, която обслужва и Слънчев бряг и Несебър. До колкото знам тя работи от 5 години и до сега не е имало проблеми с експлоатацията й - всички системи функционират на 6.
Преди две години завършиха и ПСОВ Пазарджик, която е една от най-големите в България - за 120 000 души.
А станцията в Хасково вече е готова за въвеждане в експлоатация. Там са завършени всички сгради и съоръжения и е доставена и монтирана техниката.

колега, ако имаш инфо, кажи кои са тези три станции.

Фирмата е от стабилните на пазара. Работи по големи проекти, които изпълнява качествено. Освен това участва в много търгове в консорциуми с големи чужди компании.
А това е добре и за хората в холдинга - виждат от първа ръка как се работи по западни стандарти и какво трябва да се направи, за да се изпълни някой проект качествено. А това е много важно когато се строи инфраструктура, каквато е специализацията на холдинга.
А и всеки сам може да прецени дали компанията е добра като види вече построените обекти и тези, които в момента се изпълняват. Трябва да си много добър и да имаш много квалифицирани служители, за да можеш да строиш пречиствателни станции или ВиК мрежи. А СПХ вече е построил 3 ПСОВ, което никой друг в БГ не е правил.

Фирмата е добра като работно място. Аз работя по проекта в Русе и съм доволен. Работата върви много добре и скоро ще приключим с всичко по проект. Винаги е имало някой от ръководителите, който да помогне акок нещо е ясно, а и ни осигуриха страшна техника. Така се работи много по-лесно и качествено.
Вече не знам колко километра нова ВиК мрежа прекарахме, но поне градът вече няма да има проблеми с водата

кой каквото ще да говори, но за мен СПХ е една от стабилните строителни компании в България. Наиситна няма съкращения на хората и намаляване на заплатите. Освен това не съм виждал и оплаквания от качеството на работата на холдинга. Всичко, което е построено функционира на 100%. Вижте и станцията в Пазарджик и другите приключени обекти. Нито се е чуло да са аварирали, нито да има проблеми с експлоатацията.

Колега, това което мога да ти кажа е, че ние получаваме заплатите от преди кризата. Нито ни ги намалиха, нито почнаха да ни дават по-малко с обещанието "ще имаш да вземаш". Освен това, доколкото знам не са съкращавани хора.
Не знам къде си бил преди това, но тук каквото е договорено това се плаща. Миналата година имаше известно закъснение на заплатите, но пък като дойдоха пари от държавата си получихме всичко до стотинка.
От тогава нещата са ОК.