Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД

Абе,знам че има някакви пари,които се дават от началника за добре свършена работа.Да ама има и нещо друго ,че тези пари се дават на определен кръг от хора ЕЖЕМЕСЕЧНО.Това естествено дразни по голямата част от работният колектив.Това за мене е порочна практика и за това имам предложение.Да не се дават повече от 20 лева примерно на човек за да не се толерират някои хора в изключителна голяма степен.Защото със сигурност има ситуации,че еди кой си за да получи някакви пари други 3 или 4-ма работника биват ощетени.Да не забравяме,че повишението на производството се дължи на хората ,които работят по машините,а не на тези които се въртят около началника.Смпатията е едно ,а работата е друго.

във фирмата има много хора на които мястото им не е там .Проста сметка ако се съкратят хора които ужким работят в производството но не произвеждат ,а се чудят как да отбият работно време . Това вади очите не само на началници но и на обикновенните работници.Парите които се отделят за техните заплати спокойно могат дабъдат разпределени между хората занимаващи се с прякото производство и в някакъв процент това да спомогне за намаляването на текучеството на работници и увеличаването на качеството и количество продукция.Няма да назовам поименно хора вие трябва да се ЗАМИСЛИТЕ И НАДЯВАМ СЕ ОТСЕЕТЕ.БЛАГОДАРЯ ВИ

Пълна мизерия на работното място началниците си гледат само тяхните интереси и не се интерисуват от работниците.Веднъш ми се наложи да ме пуснат от работа за 1ч. защото удома беше станоло наводнение и начиалника .... ....... ми казва че не го интерисува това нещо.Просто с това можете да си направите изводи.Просто цялата им организация е една ГОЛЯМА МИЗЕРИЯ в "РИГ"ЕООД

Лошо организирана ,голяма мръсотия на работното място ,колективът е само лизачи ,за да се развиваш и да вземаш що годе прилична заплата ,.трябва да имаш много дълъг език.Предимството е че ти дават заплатата точно на часът.

Лошо организирана, символично заплащане, грубо авторитарно управление, ненормални колективни отношения, липса на възможности за някакво развитие...