Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД

Мога да изкажа само негативното си мнение относно тази "прекрасна" фирма.Ръководството не се интересува въобще от нуждите на работниците,а само от печалбата/а тя никак не е малка както ни залъгват/Мизерията на работното място е пълна.В цеха в Трявна няма аспирация/има само имитация на такава/,машините са стари и трудно се работи на тях,въздуха/който почти липсва/е наситен със силикоза и миризма от разлагащите се трупове на измрелите в шахтите плъхове.Нормите са прекалено големи/непосилни/,а заплащането мизерно.
В същото време има службици,където хората/които са си вдигали краката за тях/не знаят за какво идват на работа.Нооо това е друга тема.
Крайно време е някой сериозно да обърне внимание на тези "господа" частници и да въведе малко ред в нашето вече изчезващо законодателство!

Мамин за теб става въпрос отгоре мошенник такъв (той се знае)

един е бог и той е М.... Сега вече са трима трудно ще ги изхраним ама дайте колеги да се напънем.То те да са ами разни мамини синчета а?Лелеееееееееееееееее Дайте всички да се пишем за събота да поработим че някой ще се пенсионира Ами после? От трън че на глог че бил по висок.От сега тренират от 5 сутринтаЕй хора вие които го четете помислете си дали да се оставим на разни мамини синчета и разни екземпляри не знам от къде довяти тук.Може ли да има разлики от 150 -170 лева в заплатите на работниците а?Хайде да си помислим хубаво и да намерим решение .А Вие господа ръководители си помислете защото имам чувството че може да се наложи да си работите сами на машините Вие сте специалисти нали?И стига с мамините синчета и стига с дупедавството а вие колежки не си давайте Д-то от страх

otvrat

Тази фирма е известна с няколко неща:
г-н .....- прокурист падар и тиранин, работника е роб който трябва да работи много за малко пари а през това време (шефчето) дебне за издънки и да те резне от мизерната ти премийка 20-30лв. Известнен с това че наказва за щяло и нещяло
г-н ж. ..... орг. производство- същия копой само че се очаква да стане и по зле. .......Исключителна мизерия шум пушаци масла пепел и т.н. условия на труд НИКАКВИ подчертавам.
Заплащане синволично основна-380 400лв. (ПОДИГРАВКА ХОРА ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ) работа на 3 смени. Условия на труд с повишена опастност и вредни емисии-(компенсация --КИСЕЛО МЛЯКО И 30 СТ. НА ДЕН)
Колегиалност никаква (прееби другарчето от другата смяна)
Колеги- 70% от .... слой 15% пенсионери и останалото хора работещи за да доживеят другия месец.
Нощни смени от неделя (НЕЗАКОННО)
... ... ...
Месечно планово задание вечно неизпълнено саответно с ниски или без премии (плановото задание е колкото реши ..... ако иска да даде премия дава ако не-- не дава саответно оправданието е ,испълнен план на 90% премия за месец* 10лв и 38 ст.
Кражби от шкафчетата за преобличане!!!
КАЖЕТЕ ФОРА КОИ ДА СТАНЕ ДА СТАЧКУВА В ТАЯ ФАБРИКА? ПЕНСИОНЕРИТЕ ЛИ (СТАХ ГИ Е ОТ УВОЛНЕНИЕ :)) ИЛИ БАЙ ...., КОЙТО СИ ГОКАРВА ЛЕВЧЕ КАТО КРАДЕ ПРОДУКЦИЯ
А относно началниците- всички ги знаем:
.....- началник подготвителен, образование СРЕДНО освободен от военна служба по болест (глухота),типично за него е че много обича да псува работниците си за щяло и нещяло (особено жените) иска работа на макс дори да знае че не може това да стане, интригант, измислил нощната смяна да почва от неделя.
.....-началник плашки- пияница и прост човечец среднист
г-н ..... началник Термообработка образование средно (ПУЦ), .... ...., интригант от класа и спец по НАКОЛЕНКИТЕ (целуване на началническо дупе от коляно) Измисля нови наредби и закони в кодекса на труда :)
... (картофа) началник опашкови известен е с това че наема само .... 95% от опашкови. алкохолик и скандалджия (в пияно състояние) прединмо яде бой след .....-началник инструментална екипировка вазможно най-уплашеният началник :)
НЕКА ВСЕКИ ПРОЧЕТЕ ТОВА И СЕ ЗАМИСЛИ ЗА БЪДЕЩЕТО СИ В ТАЗИ ФИРМА КАТО РАБОТНИК !!!!!!!

лоши условия на труд,отношението началник-работник под всякъква критика,заплаштането е колкото да просъштествуваме до другия месец,потентциал на развитие никаква ако не си с голям език или да си от ромски произход нямаш шанс,каде живеем в бг или в някаква измислена даржава

С една дума пълна скръб.Най лошото е че никой не се грижи за оправяне на положението.Има едно ТО което върти всичко около себе си и лъже хората наред......................

14 години работя и заплатата не мърда развитие никакво трудно покривам транспорта до там само си развалих здравето има голямо текучество много е мръсно

Заплащането е символично за работата която се извършва,от прокуриста и началниците не получаваш уважение за вложения труд,а напротив дебнат като копои за нарушения и грешки за да те лишат и от малкото възнаграждение,привилегиите са в мизерните купони и облекло които ти се полагат,свободно време имаш ако не караш по две смени или извънредни ,за да можеш да докараш още някой лев към заплатата -който ти се взема обикновенно за данъци-развитие никакво, освен ако не си човек на някого ,за да получаваш повече пари за симулиране на работа и натиск върху работника,колегите - половината са от .....,без никакво образование и даже невладеене на бълг. език ,но явно по-лесни за подчинение,работната среда е: мръсно,задимено,лятото-горещо,зимата-студено,без никакви условия за почивка или хранене на работника,възникват пожари,хора припадат ,пострадват,а имаше и случай на .... на работното място

Заплащане: Подигравателни 300лв ( я ги вържеш я не )
Уважение: Ако не си венчан за фирмата нямаш
Привилегии: Само за хората които владеят ..... език
Фирмена сигурност: 2 пожарогаситела и те празни
Съотношение работа / свободно време: ако можеха щяха да връзват
Потенциал за развитие: никакво
Местоположение: е как - в града
Колеги: -------------------
Работна среда: въздуха в комина на ТЕЦ-а е по чист
С 2 думи:
Ако пиете като казак, умеете да си вдигате краката, дълъг език или умеете за "пипате" това е мястото мечта.
ЗА НАС ОСТАНАЛИТЕ Е ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ!!!