Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД

Firmata e mn zleeeeee palna skrab da mi pla6tat 1000 leva i 6te ostana da rabotq :D

TOVA KOETO 6E KAJA 4E VAV TAIA FIRMA NIAMA NIKAKVO UVAJENIE KAM RABOTNICITE TE RABOTIT KATO ROBI A ZAPLA6TANITO E NISKO EDINSTVENO KOETO TAM MI XARESA BE 4E RABOTNICITE SI POMAGAT EDIN NA DRUG. NEZNAM ZASEGA DALI BIX SE VARNALA PAK ZA6TOTO VSEKI TE NATISKA I ISKAT I ISKAT VSEPOVE4E NO DAIMA ZA6TO NA4ALNICITE SA NAPRAVO OTVRATITELNI EDINSTVENO KOETO E XUBAVO TAM 4E NIKOGA NE ZABAVIAT PARITE PLA6TAT VINAGI NAVREME. XUBAVO E DA DIGNAT PONE SAS O6TE PARITE ZADA IMA STIMOL ZA RABOTA IMA XORA KOITO OTIVAT ZADA SE PONAU4AT I SI OTIVAT.ZA TOVA VREME KOETO SAM BIL TAM MINAXA MNOGO XORA KOITO RABOTIXA POMALKO.

ЕХО ЕГАТИ КЕФА.БРАВО ДОБРИ.МНОГО МЕ КЕФИШ САМО ТАКА.

абе много станаха тези който трябва да храним пък има и много така наречени служители който взимат много грешни пари да стоят на бюрото а пък ние се пържим в тези цехове на старите машини който немогат да работят нормално дори и един час а постоянно се наблюдава какво количество сме произвели изобщо е под всякаква критика не си заслужава този психически тормоз

И какви са тези никове дето си ги слагате просто спокойно всеки може да си напише името а според мен тези който не си ги пишат и ги е страх да не им вземат милионите премии.

Защо не се хванете и не ги ..... тези на4алници толкова много мизерия и ниски заплати,има толкова много работа и е добре платена и няма такива като този ПРОКУРИСТ ..... ... да обикаля да вика като пъдар и най главния .... ... който е сърдит до обяд на себе си а след обяд на целия свят повярвайте ми на други места такива като тези ..... няма.Избора си е само ваш или ги търпите или си вдигате багажа и работите като нормални граждани без тези проблеми който си имате там аз го имах и взех правилното решение.... ... ... .... ....

П.С Надявам се че ме помнят доста народ и ще се съгласят с мен!

вьв фирмата се работи буфтарнишката гони се количество а не качество техниката е грохнала нормите са високи а заплащането малко,много е мрьсно постоянно има някакво напрежение мога да обобщя че трудно се работи и за това има голямо текучество

mnogo qko eeeee

ami hora razberete edno dokato ima koi da gi tarpi tiq ..... 6te e taka za jalost

Искам да изразя крайното си несъгласие за намерението на ръководството да ореже премиите на работниците заради извършените кражби.На почти всички във завода им е ясно къде се получават най големите липси в завода.Не трябва да забравяме,че хората които са наели тези апаши са началниците и би трябвало те да понесат вината.Сигурен съм ,че и за напред ще продължи продължи да се краде докато ръководството на завода не вземе крути мерки.Има и нещо друго.Не се учудвайте че работниците напускат. Не стига ,че заплатите са ниски ами и като клъцнете и премийката става леле мале.Ответната реакция е да си купиш вестник с обяви за работа и да разпиташ наляво надясно за нова работа.Относно кражбите ще ви дам малък пример: преди 6-7 години работех на друго място.До фирмата, до която работех имаше друга фирма с предмет на дейност търговия на металорежещи инструненти.Почти всеки месец група роми с една кола идваха и предлагаха стока на търговеца.Предлагането се осъществяваше по такъв начин ,че и най безкористния страничен човек би се осъмнил с произхода на стоката.За съжаление не си им спомням физиономиите,ако случайно работят в завода да ви ги кажа.