КМСГ /img/frontend/nomap.png"

Ако си поредното мърляво мързеливо детенце на мама и тати, което търси къде да си клати краченцата срещу заплатка- това не е твоето място.

Ако си надъхан, амбициозен, умен, дисциплиниран и позитивен- при нас много ще ти хареса.

Ако искаш да правиш доста прилични пари без да си IT -
ЗАПОВЯДАЙ!

Пълна пародия. Тази Габи, която води трейнинга не е добре. Постоянно прекъсва. Мисли се за голямата работа. После таз Павлета уж тийм лидер си ме хареса нещо.Постоянно питаше дали си имам приятелка казах и че имам и не ме интересува да не ме занимава. Направих една грешка на третия ми ден от работата и бам уволнява ме. Смешна работа какво да ви кажа.

Бях във фирмата почти година и мога да кажа, че който иска да прави пари, то може да го направи тук. Forex пазара не е нещо, което се учи за ден, но с труд и постоянство всичко се постига. Не си мислете, че от днеска за утре ще правите огромни суми пари, но щом напипате своя стил и метод на работа - лимита е само във вашите глави. С базовата заплата (1400лв бруто) трудно ще оцелеете, но комисионната, която си изкарате е това, което ще ви движи. Може да направите суми близо до 10 000лв за месец ( казвам ви от личен опит ), но без да се потрудите, няма как да се случи. Има интересни игри и други бонуси, които сплотяват колектива и поддържат духа. Колегите са страхотни, мениджмънта също, фирмата е установена на пазара от над 10 години. Работното време е стандартно. Единствения "минус" е, че ще трябва да водите разговори с клиенти, което може да бъде доста напрягащо понякога, но във всеки кол център идеята е сходна. Който пожелае може и да се развива във фирмата като ретеншън агент. В заключение бих казал едно голямо Благодаря на всички в КМСГ и желая успех на всички бъдещи агенти.

Работх в КМСГ преди няколко години за период от 3-4 месеца.
Една от фирмите в България, в които служителите се мислят за вълка от Wallstreet.
Една фирма в която 'клиентите' се коткат и се пържат на форекс пазара. Sales-а рекрутва новопостъпилите лийдове и после ритеншъна продължава да ги пържи с колкото може повече.
Работната атмосфера е едно постоянно викане по телефона от 100 човека персонал, примесен с музика кънтяща в целия офис.
Уважение към хората....никакво!
Общо взето зад фирмата седят евреи, които плащат стотинки на фона на милионите които им влизат в джоба от пчеличките в София!
Ако си мислите че нервите ви струват 1200 лв на месец с 50 лв бонус за 10тина депозита...това е фирмата!

Много ужасно тази която води трейнинга е злоба!

Здравейте, казвам се Димитър и до скоро работих за CMSG Еоод гр. София. За съжаление на 16.10.2019г.майка ми беше диагностицирана с много рядка
и агресивна болест и се наложи да напусна работа за да имам повече време да бъда със нея. Относно компанията CMSG, мога да кажа само едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички, от шефовете до чистачката. Много готини, позитивни, амбициозни, помагащи и усмихнати хора. Още през първата седмица самото обучение беше на много високо ниво,бяхме малък екип обучаващи се и се обръщаше страхотно внимание на всеки един от нас, трейнърката ни Габриела беше на световно ниво,а като човек на галактическо.Тийм лидерите ни бяха много готини,държаха се като равен с равен, с две думи чувстваш свобода, без страх и напрежение навлизаш в екипа. Аз бях от досадните нови,често питах разни неща, абсолютно всеки от колегите се отзоваваше когато попитам нещо. Страхотен колектив! Шефовете супер свежи, по два пъти на ден правеха страхотни мотивиращи митинги, общо взето за среща с такива хора в другите страни се плаща. Атмосферата на работното място беше повече от добра,шеги и закачки по микрофона не липсваха, допълнени със страхотна музика(не знам кой от колегите е, но определено става за DJ :). Страхотна тераса за отдих, всеки ден имаше най различни плодове, кафета, чай и тн. Имаше най различни стимули за най добрите, за деня, седмицата и през месеца,общо взето бонус схемата е много мотивираща и добре работеща. На стената на "славата" имаше огромен брой хора които бяха достигнали впечатляващи финансови резултати. Горещо препоръчвам CMSG на всеки който иска да работи в динамична среда, сред позитивни млади хора и има желание да се развива.Огромна благодарност на Деси че ми предостави шанса да бъда част от CMSG,а за теб, който /която четеш в момента моето мнение трябва да знаеш че интервюто ти с Деси ще бъде по скоро приятен приятелски разговор отколкото всичко друго. Успех на всички.

Работих в КМСГ през вече далечните 2010-2011 и опитът натрупан там е безценен. Познанставата и приятелите още повече. Всичко положително написано е АБСОЛЮТНО вярно.

Хора, самият факт, че мениджмънта не е мръднал от там вече десетилетие, че и дори петнайсетилетие, трябва да ви говори много. Усилията и трудът, който са положили през годините е неимоверен. Опитът и подходът им са изумителни. Тогава ми беше първа офис работа и си мислех, че навсякъде шефовете са такива - еми не е точно така.

Работа има много и не е за скатавки. Всяка работа след КМСГ ще ви се струва като санаториум.

Работата не е подходяща за определен тип хора. Все пак е директен sales - не е манджа за всеки. Някои се провалят или не издържат и това е напълно резонно. Има стрес и нерви, които не са за всеки. Има обаче и резултати - положителни. Има и пари.

Успешен ли сте на тази работа едва ли може да се провалите на друго място.

Поздрави на Дойч, Кристин, Влади, Соня, Деси. Може и да изпускам някой, който още е там.

Значи тази фирма може да ви изглежда много готоина
Първоначално,... но на 5тия ден всеки си показва завистта,злобата и високомерното отношение особено ако сте жена и изглеждате малко по добре от уж предтавящите се на високо ниво служителни,..
Просто женската злоба няма край колкото и амбициозни да сте да имате голям опит и да сте непоклатими същото така усмихната личност.
Наблягат на тези качества но се оказва че някои дами това не им допада в тази фирма и ще ви отсранят със супер нелогичен довод, както и да е .
Да кажа само че преди да сте видяли какъвто и да е договор те вечв са сключили такъв с вас и на сичкото отгоре е вписан в трудовата ви книжка което е много зле изглеждащо за следващото ви работно място съгласете се с мен.
Също така има голям слух че ще ви прецакват за да не ви плащат бонус а определени хора да трупат бонуси.
Таке че моя съвет е да сте мнителни и да не подценявате трудът си и да изисквате съответното заплащане.

Пиша като вече бивш служител на КМСГ ЕООД.
За всеки, който се колебае дали да започне или не, ще дам обективното си мнение, без да преувеличавам или без да умаловажавам фактите. А те са следните:
Фирмата е основана 2003г. За справка, масово конкурентните такива в този сектор са основани между 2014 и 2018.. поне тези в София. Това би трябвало да ви говори достатъчно за опита, който главния мениджмънт има, както и за сигурността, с която фирмата е стъпила на пазара.
Проектът е свързан с директни продажби, комуникация и целодневно общуване с клиенти на компанията по телефона и чрез мейл, където най важните качества за да успеете не са свързани с владеенето на MS OFFICE! Така че, за всички, които са решили, че ще си работят по специалността след като са завършили маркетинг и реклама, или каквото и да е друго, и че ще седят на стол да симулират дейност 8 часа дневно за 1000 лв. месечно - може да спрете да четете до тук. Това не е мястото за вас!
За останалите - Работата е изключително динамична! Изисква да сте много целеустремени, търпеливи, амбициозни и най-вече – жадни за успех! Мързелът, негативизмът, и всякакъв сорт извинения защо не можете дадено нещо не се толерират. Иска се труд.
Ако нямате опит на дадената позиция - ще ви обучат! Ще ви се даде достатъчно време да се развиете и докажете качествата си, стига да имате това желание! Ще работите в среда заобиколени предимно от млади момчета и момичета, готови да ви помогнат ако имате нужда. Трябва да се адаптирате бързо, да сте креативни и да сте готови да работите за постигане на таргетите си. Хабят се много нерви и не всичко е цветя и рози! Трябва да се справяте с напрежението и да сте много упорити, защото стресът е неизбежен и не е по силите на всеки. Успеете ли обаче, ще се радвате на страхотни резултати, съответно и на големи комисионни и бонуси.
Ще сте осигурени на пълният си доход, ще си плащате данъците автоматично, и ще получавате заплатата си чрез банков превод ВИНАГИ на посочената дата, БЕЗ ЗАБАВЯНЕ!
Заслужава си да опитате, заслужава си дори да се провалите в тази фирма, защото дори тогава, ще си тръгнете с ценен опит, който в тази сфера, повярвайте ми – няма друго място където да го придобиете.
Успех на всички решили да скочат в това предизвикателство!

Здравейте, казвам се Георги Александров и съм бивш служител на фирмата. Работих там в периода от 2012 до сега ( юли 2019 ).
Които ме познава, значи е бил в тази фирма повече от 6 месеца и знае че няма за какво да си измислям.
Фирмата е първият професионален call center в България, и затова е една и от най добрите на пазара. Проектът, за които става дума и за които се търсят хора е свързан с Форекс. Работи се с клиенти, които сами се регистрират на платформата за търгуване. На всички им е ясно, че съществува риск за тяхната инвестиция и всичко е съобразено спрямо регулациите за дадена държава. Минавате пълно обучение, от хора които имат повече от 6 години опит.
Работата не е за всеки - например има хора, които не могат да издържат да седят в един офис 5 дена в седмицата по 8 часа. Има и хора които не могат да се справят с таргети и да постигат определени цели всеки месец. Това е нещо нормално, но всеки които е пробвал и е видял, първо трябва да се погледне в огледалото и да си каже дали наистина е дал всичко от себе си и дали найстина е искал да се занимава с този тип бизнес.
За 7 години, аз минах през sales( 1 год и 8 месеца) и retention ( 5 години и 7 месеца ).
Смея да кажа, че благодарение на тази работа аз успях да си стъпя на краката и сега да започна нов етап от живота си. Работих много, но всяка минута прекарана в този офис си е заслужавала.
За всеки, които си мисли че може да се пенсионира на такава работа да е наясно че това не е за цял живот. Но ако искате да получите добър старт и да имате стабилност за вашето бъдеще може да започнете от тук.
Изисква се много труд, нерви и упоритост за да успеете - подчертавам упоритост, защото зад всички негативни коментари които прочетох, забелязах, че на всеки може би му е липсвало точно това.
Винаги е имало базово възнаграждение + процент комисионна на база постигнатите резултати. Никога не е имало забавяне на заплати и винаги всичко е било изключително коректно както в заплащането така и в начина на осигуряване.
Мениджмънта се състои от трима човека - Влади, Соня и Кристин.
Това са хората които могат да ви помогнат във всяка професионална ситуация и които са готови да дадат шанс на всеки, стига да иска да се развива.
Работната среда е приятелска, добронамерена и всеки би могъл да ви помогне. Оставих страхотни приятели там, с които ще продължим да поддържаме връзка и за в бъдеще.

Пожелавам успех на всички, и моля ви бъдете обективни във всяко нещо, когато съдите някои - било то фирма или човек.