Unilever Bulgaria / Юнилевър България /img/frontend/nomap.png"

Unilever Bulgaria / Юнилевър България

xaxaa govori se za banket sled "gospodstvoto na M.M. za da se vidi koi e iztarpql izteri4noto i ligavo bezsmisleno na momenti neadekvatno darjanie!G-jo.M znaem 4e ste erodit i kapacitet vav vsi4ki oblasti na HVP,no ne zabelqzvate li 4e proizvodstvoto varvi dosta po dobre ,kogato Vie ste v ofisa si ili dale4 ot fabrikata???Vie ste olicetvorenie na pognusa i na kompleksar6tina !samo za 2 dni Vie uspqhte da nakarate 8 choveka da se zamislqt dali si struva za 250 opa za 265lv.da tarpqt ironi4nite vi podmqtaniqmi da sa svideteli na jalkite vi kompleksi za vsevlastie!jal mi e za vas !mnogo ste mlada a ve4e s psihi4ni otkloneniq!no taq raqbota e tykmo za nqkoi kato vas!bez li4en i bez nikakav drug jivot!

Какво да ви кажар аз работих в тази фабрика и се радвам че напуснах.Пьлен провал от страна на шефовете най вече на М.M.Момичето си мисли че като каже на черното бяло евинаги право.Да ама не резултатите са на лице.Първи я предадоха нейните момченца.Момиченцето ще получи много удари под крьста от своите хора.

ха ха нямало роми???За роми незнам,но си мисля че Г-жа М.си е поставила за цел да си намери РОБИ,които да третира като абсолутно безгласни единици, и да си избие комплексчетата че е голяма работа!Прави ми още впечатление че Мара доста често си изтарва нервичките ,което ме кара да си мисля че е доста лабилна псиически!По принцип казва че, слабите нерви са в резултат от чувство за непалноценност!Бих посаветвал тази изжанредно злобна йеница да потърси професионална помощ!На неината възраст да изпадаш в подобни изтерични пристапи граничещи с лудостта,просто е за лечение в една определена за трази цел институция!Чудя се само до кога ли ще се прави на строга господарка?При нас е весело! Идваите в тая фирма братя РОБИ!!!

Това за ромския квартал е лъжа.Аз работя там и ви уверявам че цигани работещи там няма.Който го е писал да си признае че лъже.Напротив хигиенните условия много стриктно се спазват и от работниците и от шефовете,най вече от Мария.

Най-новата приумица на г-жа М.... е да събере ромския квартал в цеха. Къде са Инспекцията по труда и ХЕЙ, кой ще им свърщи работата. Ей ти , който изпращаш целувки на ...... не те ли е гнус бе човек????

За Unliever ли?Ами какво да Ви кажа! Условията на труд са чудесни! Фабриката си има правила и принципи, който са за пример в много предприятия, но разбира се, не всички от тях се спазват. Има майстор, споменат някъде по-горе, който спи по време на работа, но спокойно мили ми читателю. Това най-вероятно е от факта, че има много-голямо доверие на подчинените си!  Но все пак, не му плащат за това, нали ? А за скъпата му женичка, бъкаща от самочувствие и знания да не говорим, уличена в измама и кражба в предишната и работа, но Unilever я взема на работа и очаква от нея да контролира продукта им! Дали може да и се има доверие, как мислиш мили ми читателю  ? Жалко е нали? 
Но това което Вас ви интересува е най-вероятно заплащането, ами разликата между заплатата на един ти пакитировач и квалифициран работник е около 20 лв., а ако имаш повечко стаж, можеш да вземеш и колкото майстора! Именно и това е причината толкова много квалифицирани работници да напускат!
Благодаря Ви за отделеното ви безценно време!
Ами това е от мен, ако Ви „стиска” ЗАПОВЯДАЙТЕ!
ЩЕ СЕ ВИДИМ ТАМ!

Kolegi ,ako ste 4eli poslednoto deveto pismo ,ne se vrazvaite na tezi prkazki ot 1001 i edna no6t.Ako si podadete molbata pri R.R.,tia naistina ste vi osvobodi, no ne zabraviaite 4e liceto K.G. ima oste rodnini i te ste doidat na rabota.Ne samo toi no i drugi 6te dovedat rodninite si

Vijte kakvo kolegi!Nikoi nqma polza ot tezi rogatni i kleveti!Az sy6to rabotq v taq firma i predvaritelno Vi se izvinqvam ako ezikyt mi vi se stori predatelski ili ostar!!!Nai lesno e da se plue i da se obijda taq i onaq persona,no ot tova nito nie nito te pe4elqt!Mislq 4e tova vodi do edno edinstveno mqsto i to e nepriqtna za nikogo sreda za rabota:(V kraina smetka nito men nito Vas e zatvoren vav fabrikata nasila!Mislq 4e vseki si ima pravo na izbor da re6ava!ako si mislite 4e ste onepravdani liceto R.R. kato vi e pusnala taka i 6te vi osvobodi!Ima edna prikazka koqto sam 4uval 4e nqma nezamenimi hora!Kolkoto i da sme gordi s vyzmojnostite si ,tova e taka!Ne iskam da obidq nikoi s moeto mnenie,no takova e to!iskam da pohvalq edin dvama 4oveka, no ne iskam da prozvu4i kato "4etkane" ili slagane,zatova mislq da svyr6a taka.ima o6te mnogo kakvo da se kaje ,no ne mislq da si nalagam mnenieto na nikoi!Tova be6e ot men!Blagodarq Vi za vnimanieto!

prostata Ma... 6te dovede fabrikata do falit.S edin TIR margarin i kupihme diplomata ot Plovdiv,a i iavno e pravila ..... na Belgieca.Mahnete tazi ... .... ot Margarina ina4e 6te smenim proizvodstvoto na margarin s toaletna hartia.Zaedno s neia da zaminava i To... kakto I Maistora na smiana B kato neini informatori

нещо в тази фабрика просто не върви,всички началници с изключение на Мария са толкова некомпетентни че нямат равни на себе си.един ..... например знае хиляди пъти по малко от колкото трябва,добре че е Веселин,иначе "ГЛАВНИЯ"ни "Инженер" щеше да е обречен и не се знае как щеше да получава четирицифрената си заплата.да не говорим за лабораторията ,кадето ежедневието прилича на сапунен сериал,някой там по цял ден се свалят и инсценират кражби на инвентар за да нажежават обстановката.всички знаят че точно ...... си беше взела прословутия влагомер,но явно все пак има малко съвест че го върна.единственно Мария що годе си знае и гледа работата ,но за съжалени се застъпва само за младите си жребчета ,а по този повод се носи едно слухче за нея и П...,но това е недостоверно...........КЪСМЕТ ПОЖЕЛАВАМ НА ЦЯЛАТА ФАБРИКА,НО ДОКАТО ..... УПРАВЛЯВА НЕ ВИДАМ ОПРАВИЯ