Unilever Bulgaria / Юнилевър България

Преди няколко месеца кандидатствах за работа във ф-ма Юниливър на позиция мърчандайзер.След няколко дни се видях с един приятел който работи в магазин Метро-2 гр София отдел Битова химия.Човекът се казва Спас Манолов и от него разбрах че новият мърчандайзер е роднина на един от супервайзерите но никога не е работил на такава позиция и няма опит.Докога ще се пробутват хора които не разбират

има представител на Юниливар в била Елин Пелин и се надявам всички представители да изглеждат така и да се работи с тях толкова добре,колкото се работи с шази мацка.Много е оправна,а и приема е на 6`(в добрия списал на израза)

КЪМ MARIANA ОТ ЯМБОЛ !!!!
Много ми е интересно от къде се появи тая " настояща" служителка на Unilever във Ямбол?!?
Ако не е тайна на какъв адрес се намира представителството Ви Г-жо "Представител на Unilever" ?
Да не сте сънували нещо, я се понаплискайте с малко водица, ощипете се и друг път пребройте до 100 преди да решите да се излагате в интернет пространството.
Ако имахте и 1 %  информация за фирмата щяхте да знаете, че има 1 единствен представител на фирмата и той е мъж- уважаван наш колега и той отговаря за продажбите в Югоизточна България, освен него имаме колежка , която е представител за храните Knorr- една от световноизвестните марки на фирмата
Още нещо- знаете ли, че Unilever работи само с фирми дистрибутори , които извършват продажбите, така че няма как да задлъжнеят към ВЕЛИКИЯ ЯМБОЛ.

Колко още ще ни лажете за плащането на промоциите минаха 90дни излагате се имате много изисквания а сте задлажнели на половин Ямбол жалко че ние бяхме толкова савестни работници!

В момента кандидатствам за позицията личен асистент на г-н Едуардо Гогоние. Минах две интервюта, но впечатленията ми са бегли. Някой може ли да даде мнение по този въпрос.
Благодаря!

Никой не казва заплатите какви са?

В момента фирмата е добро състояние. Броя на персонала започна да се увеличава.
Политиката на фирмата е огромна грижа за Продажби и Маркетинг, и оставяне на самотек на останаите отдели.

Заплащането е добро.

Превилигии: 4лв храна на ден и вузможност за закупуване на фирмени продукти на ниски цени.

Уважение: от шефа няма ако не си сред избраните.
уважение от колегите трябва да си го заслужиш.

Възможности за развитие: В продажби и маркетинг са добри.
В останалите отдели, са потчти нула.

Като цяло пресъедините ли се към продажби и маркетинг няма да съжалявате.
Пресъедините ли се към някой от другите отдели, следваща та ви позиция ще буде в друга фирма.

П.С.
Повечето от предишние мнения са свърани с бившата фабрика в Добрич. Тези отношения са вече минало, реалноста е съвсем друга.

Със сигурност има и по-добри места. Споделям казаното по-горе относно слабата организация и липсата на инициатива в някои отношения, както и наблюдаваните разлики в състоянието на отделните звена. Някои са добре, други - не чак толкова. Вкл. по отношение на работна среда, привилегии, заплащане. Освен това, човек винаги иска повече:)
Иначе лично аз нямам проблеми при взаимовръзките с колегите и в това отношение смятам(или поне си вярвам :)), че се намирам в хармонична работна среда.
Относно потенциала за развитие мисля, че при изразено желание за повишаване на квалификацията, ръководството рядко възпира някой служител от специализирано обучение. Друг въпрос е доколко след това му се предоставя възможност да приложи наученото на практика чрез осигуряване на подобаващи средства и стимули.

Абе, тук един и същ човек дава сума ти различни мнения. Той очевидно е луд.

интересно защо се ругаете така?Нищо кой знае какво не се е случило,поработихме в голямата международна фирма,съобразихме се с всичките им изисквания,но за жалост те не се съобразиха с нашите .Живота продължава колеги и колежки,все някак си ще оцелеем.Късмет на всички