EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Бих искала да споделя опита си от кандидатстване за работа във фирмата. Кандидатствах за една позиция, поканиха ме на среща за друга, без предварително разяснение за какво става въпрос. След като ми беше разяснено каква е позицията, за която не съм кандидатставала, но съм извикана на среща, се оказа, че фирмата предпочита кадър с техническо образование, за предпочитане мъж. В биографията ми ясно пише какво образование имам - икономическо и е очевидно, че съм жена. Оказва се, че за позицията, за която съм кандидатставала вече е нает човек. Не разбрах защо дамата от човешки ресурси изобщо ме покани на въпросното интервю. Странно е HR-а на фирмата да не е наясно какъв човек се търси за конкретна позиция. Смятам, че като цяло това е изключителна проява на непрофесионално отношение.

Горкия г-н.Камен Нонев! Началник на сервиза МИРОСЛАВ СТОЯНОВ от офис Варна CML Bulgaria ограбва фирмата. Той не краде а ОГРАБВА. Имам стаж в фирмата няколко години и с чисто сърце мога да кажа, че зарди такива като МИРОСЛАВ СТОЯНОВ от офис Варна CML Bulgaria не може фирмата да се развие. Не се влагат филтри, не се сменят масла и датчиците които хич не са евтини, мамят клиентите. Всичко това го продава на черно или ходи да прави обслужване на частно. И това е най-малкото от грабежа, не искам да си отварям устата, че Нонев ще го обеси. Всички от офис Варна се страхуват от въпросния МИРОСЛАВ СТОЯНОВ и си трайкат, страх ги е да не ги уволни или да ги прати на някоя машина със серьозен проблем. Подкрепя го Васил Димитров който е шеф на сервиза в София. Стоянов най-вероятно печели повече от собственика.
Пиша това защото ми е болно как някой иска да направи нещо добро и хубаво в БГ. а друг го срива. Едно камъче обръща каруца. EUROMARKET GROUP и CML Bulgaria се обединяват!!!

Кандидат за работа в София офис съм.Може ли някой да сподели за работната атмосфера и заплащането

Здравейте! Предстой ми интервю във фирмата за позиция - ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ- ИНДУСТРИАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ И МАШИНИ, за град Стара Загора, но в обявята няма посочено заплащане. Ще може ли някой запознат да ме ориентира поне, за да знам дали има смисъл да ходя на интервюто?

Здравейте, за търговски представител имате ли наблюдение относно постигането на таргетите. При разговор с мениджъра всичко е наред, но още някой да даде мнение?
Заплащането коректно ли е? За София става въпрос.

Заплащането е средно за страната, рядко вдигат заплатите. Колегите са добри. Базата също е добра. Местоположението е извън града и не за всичи е удобно.

Не!

Отивате на интервю за офис асистент и оставате НЕ приятно изненадани. Позицията се оказва, че е бизнес координатор и има двойно повече задължения от тази, за която кандидатствате. Изключително лоша организация на интервюто, както и на прибирането след това. Не препоръчвам на никой да се захваща с тези идиоти. Доста често се среща обявата за бизнес координатор, защото никой не се задържа за дълго. Викането и крещенето с повод и без е визитна картичка на тази фирма.

Голямо "Интервю" му ударих и аз. То не бяха анкети,тестчета по английски език. Компетентната hr-kа ми задава въпроси от тъп нагоре! Харесва ли Ви да работите под напрежение? Да скъпа, умирам си от кеф да ми се крещи.

Здравейте, мисля, че фирма като тази точно показва на какво ниво е фирмената култура на повечето компании в България. Поканиха ме на интервю на което отидох и в уречения час и ми дадоха една форма с стандартни въпроси за попълване което попълних за 3 минути и попитах къде ще е интервюто та едно от момичета ми каза да се разположа добре, че щял съм доста чакам. И се почна едно чакане през което се наслушах на теми за дрехи, коли и тем подобни в офиса като само май за работа не се говореше :). През това време дойде още един кандидат за работа които разбрах, че трябвало да се яви след мен на въпросното "интервю", и той си попълни надлежно анкетната карта и закача. Та сагата за мен приключи, като станах и си тръгнах без да изчакам богопомазаните мениджъри да благоволят да ми обърнат внимание, а момчето което беше след мен остана да чака но все пак той беше дошъл 30 минути след мен :))).