БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Аз пък мога да кажа, че който не го е страх от работа, може да получи много. Има много и най-различни проекти, по които се работи и може да си вземеш много ценен опит занапред. Понякога натоварването е доста, но пък колегите са страхотни и това компенсира.

Бивши, настоящи и бъдещи колеги,

писането в черно и бяло не само е, по мое мнение, грешно, но и няма как да е обективно. Сивото има доста повеч нюанси и е за предпочитане.
Започнах преди доста време в компанията като кредитен консултант в магазин, което е и най-достъпната входяща точка в компанията. Преминах през различни позиции и отдели, като всяка промяна в позицията ми е предхождано от вътрешна обява и процес на подбор. Ако имаш желание за рзвитие и качества можеш да го направиш в компанията.
Обстановката в цялата група е изключително добра, като е дори забранено говоренето на "Вие" или обръщането с г-н/г-жа към ръководителите, което прави работата доста по - поносима.
Естествено много голямата компания има и не малко гнили ябълки които успяват да минат между капките и дори да се издигнет до някакви позиции. Това което ви уверявам е, че нямат възможност да достигнат до важни позиции, тъй като след ниво ръководител на екип от до 10 човека, започват да се виждат липсата на качества и отдаденост на работата. Има много примери за хора достигнали до експертни или ръководни позиции в Централата в Париж или на ниво регионален център.
Заплащането е около това в сектора в посока на долу. Социалните придобисвки са оскъдни, но здравното осигуряване е по-добро от останалите компании в сектора. Спазва се цялото трудово законодателство до буквата на закона. Получаваш годишен колектвен бонус и 5 дни допълнителен отпуск всяка година.

Пълна лъжа измама,взимала съм по 460 лева заплата а на Райна никога не и стигаха парите и бонусите да е ме заплашиха че ще бъда дисциплинарно уволнена ако не ходя в събота на работа и това не се заплащаше .Гръмне те се

Бивш служител на фирмата съм в отдел "Стоково кредитиране". Работих 4 години без да съм се замисляла да напускам, но получих възможност да започна работа по специалността си (коренно различна сфера) и се реших да пробвам.
Фирмата е 100% коректна със заплатите (винаги на точната дата), отпуските (от 3 години, освен полагаемите 20 дни, има +5 бонус), почивните дни, работните часове (ако за месеца официално са 188 часа - ти ще работиш 188, нито час повече). Относно заплатите - за града, в който работех, получавах много добра заплата, предвид средната заплата за града. Има основна заплата + бонуси (бонусът може да бъде още толкова, колкото и основната заплата) + ваучери за храна. Освен заплата има допълнителни пакети с придобивки като най-важният според мен е допълнителното здравно осигуряване.
Мениджърът ни беше страхотен преди всичко ЧОВЕК, а след това и шеф - готов винаги да се отзове на проблем (не само професионален), интересуващ се от теб като личност, а не само като човекът, който ще му изкара по-добра заплата.
Разбира се има и напрежение, няма хляб без кора, все пак се работи с пряка конкуренция и трябва да си на щрек.

Като настоящ служител на компанията мога да кажа следното:наистина преди заплатите са били доста ниски,но откакто станахме банка се принудиха да ги вдигнат и сега са по-добре.Аз лично получавам между 800-1000 лв чисто,зависи как е минал месеца.Най-ниското възнаграждение,което някой може да получи е 700 лв(общо с ваучерите обаче).Натоварване има,няма да лъжа,но са коректни със заплатите,отпуски и т.н.всичко се спазва по закон.За мен най-големия минус е,че се налага да даваме дежурства до 20.00 ч и съботни смени понякога.

Здравейте.Знаете ли как стоят нещата в кол центъра в Пловдив?

Трябва много да се мразите за да започнете работа като кредитен консултант за БНП Париба! Никой не ви уважава , и винаги вие сте виновни за всичко.Мрънка ви се постоянно по служебния телефон да покриваш таргета което е абсурд , таргетите винаги са непостижими и нямат хващане. Чисто за 22 работни дни ще вземете 440 лв и 40 лв ваучер за храна!

Пълен цирк. Ръководителките Велева и Милева едната от Батак другата от Перник не си уважават колегите. Подиграват се и само мрънкят за да си хванат таргета. Тръгват си по рано от работа, едната не спираше да говори по телефона и да си криви устата като риба, другата се изпотяваше и не си сменяваше дрехите. За Бога? Какви хора набирате вие БНП Париба? Надути селянки. Никога не започвайте работа там.

Ужас

Здравейте!Бихте ли споделили как стоята нещата в колцентъра в Пловдив?Постижими ли са таргетите,какво се случва ако служител не си хване таргета,каква е реалната заплата?Предлагат ми работа там,но не съм много убедена,че всичко ,което ми казаха на интервюто е истина.