Трейс Груп Холд / Trace

служител

19.12.2014

Всички мнения до тук са верни! Аз също съм бивш служител! Няма такава селения в тази фирма,казват ти едно а всъщност получаваш много малко! За Нова Година премиите са 3 кг ориз! На най-големия директор Боян Делчев,който е най подкупния и взима комисионни и се разботи с неговата фирма, далаверите просто не спират! Но те са номер едно и със заплати и с коли! Отвън всичко е лъскаво, действителност е мизерия! Ако уважавате себе си не работете там нито с тях!!!!

трс

14.06.2014

Една малка комунистическа държава. Пълна с агенти от ДС, чиято работа е да наблюдават и докладват, за което им се плаща. И колкото повече лъжи пишат, толкова повече им се плаща. Не спиш ли с някой от шефовете, ще работиш и за всички, които го правят. Някои доста очебийно показват близките си интимни отношения с онези в лъскавите коли. Извънредни не се заплащат. Бонусите са забранени, освен на тези в лъскавите автомобили. Можеш спокойно да чуеш по коридорите "Майко...", "Татко...". Текучеството е голямо. Заплатите - ниски за бранша. Работи се денонощно.Колкото по-голямо е напрежението, толкова по-щастливи са военните шефчета.
Развитие - единствено с вдигнати крака да качиш 100 лв към заплатата си.

Микова

25.05.2011

Мнението за фимите не се е променило-просто обекта е КОЛЕКТОРА на
КНЯЖЕВО

търпящ

28.08.2010

ВЪПРЕКИ ГОЛЕМИТЕ ОБЕЩАНИЯ ПАРИ НЕ ДАВАТ! Само GPS неплатени отпуски и всякъкви др. глупости са им в уститена началниците . Няма масла греси резервни части техниката издъхва всеки ден и ние магистрсла правим

истината е една

19.08.2009

обещават щедро, после забравят лесно. некоректни са не само в заплащането. робовладелци. в момента, в който подпишете д-ра си, няма да имате минута спокойствие - и в обедната си почивка и след работното времеще ви търсят по работа. ако искате стрес в живота си, отидете на джейм баучер при черните мерцедеси. Последните обаче не ги раздават на кой да е, а само на квалифицирани хора, които умеят да изричат приятни за ухото слова без каквото и да е покритие. Потенциал за развитие-отличен!(особено ако умеете на черното да кажете бяло)

abv

28.11.2008

И там ли отношенията са на база шуробаджанащина и любовни връзки? Пишете, ако знаете!

наивник

11.05.2008

ако искате нещо лошо да ви се случи отидете при тях, там има само удари под кръста и злонамереност под една прикрита лъскава фасада, която се постига само с плащане под масата

the_only one

05.03.2008

Някой има ли преценка за работата в Трейс или за някоя от нейните дъщерни фирми....(Пи Ес Ай, УСМ ,.....)