Язаки България ЕООД

Здравейте колеги, Моля който има информация която не е в интерес на ЯЗАКИ да пише на следния имейл.Може и анонимно ако ви е страх:  [email protected]

асам нов служител YAZAKI Ямбол работните  условия във Yazaki Ямбол са ужасни няма никаква  дисциплина а казват це дисциплината е наи важното във Yazaki  Ямбол повреме на обучение обо4аващите  избират хората по външен вид по красота,и по тарикатсво например които са по тарикати и повече говорят газари наркумани тях ги слагат на похувави работни места а кои то си мъл4ат и спазват дисциплината тях ги слагат на по трудните места защо то те мъл4ат и знаят че ще вършат работа  според вас това правилно ли е ?  и които са с основно образувание и те са на по виш пост от тес които са със средно образование това което ви пиша е това българщина че които има връзки тои е на по хуваб пост а които няма връзки е на по мизерен пост и зема по малка заплата..... според мен нее правилно  ими казват че  дисциплина когато няма ще има жълт картон това сичко е лъжа затова това се отнася за обучаващите на Фирма Yazaki Ямбол даси вземат пример от това което ви пиша а не дами казват Че когато има дисциплина и си гледаш съвесно работата  щесе иска4ваш на по виш пост ... ДОВИЖДАНЕ И ТОВА Е МОЯ ДЕВИС ОБЪЧАВАЩИ ГЛЕДАИТЕ ТЕС КОИТО СИ ВЪРШАТ РАБОТТА И ТЯХ ГИ ПОВИШАВАИТЕА А НЕ ГАЗАР4ЕТАТА И ТАРИКАТИТЕ .......

Пишем ви група работници и служители от заводиоте в Ямбол и Сливен в България, които са недоволни от управлението на Директора и неговите подчинени.Решениеята които взимат относно заплатите на работниците и служителите, доведе преза последните няколко месеца до напускането на голям брой ценни служители.Направете пълна проверка на действията на ръководствата през различните периоди!Ще ви изпратим още информация.

Защо се приемат в последно време само цигани и то без образование,елате да видите на самата линия какъв цирк е едни работят други песни пеят,слаба дисциплина а преди са се давали картони за всякакви глупости,не уважават никой,пълно безобразие,цигания и простотия, а уж се работи,затова напуснах не се издържа а и са много нещо и всеки ден нови цигани идват.

искам да работа

В "Язаки българия" много работници напускат, картинката от вътре е била ужасяваща, лидерите обиждали работниците си с аморални приказки и цигани мръсни

В Язаки Сливен конкурсът (интервю) става по симпатия.За 2ри път кандидатствам и не съм одобрен ,аргументите на служителката са смехотворни което ме води на мисълта че човек с опит практически и теоретически не съм годен за работа при тях.Българио Българио
Стоянов от Сливен

Кандидатствам за 2ри отново неуспешен път,проблема е или мен,този който инсталацийте са му хоби и имам изобретени устройства в процес на патентоване един вид че съм наясно с електрически инсталаций ток и свръзки...или проблема е в отношението на изпитващите на който не съм явно  много симпатичен...Стоянов от Сливен съм и съм по обеден от всякога че кадърните са на улицата за сметка на надничарите...

Господин президент на Язаки България ЕООД . Аз съм един възмутен съпуг на ваша служителка . След като разгледах изватката от ведомуста на на моята съпруга останах поразен от това как може да се налагат групови наказания за индивидуални грешки , да не се заплаща заработена събота 04.01.2014 и големи разминавания кото на пример хора които не са биле на работа на горе посочената дата им е платено възнаграждение . И неадекватни обяснения от лидер. Моля да се провери как е свормирана работната заплата на вашите служители . И да се потърси отговорност на виновниците за грешките ако има констатирани такива и да не се търси отговорност на работника които се е жалвал .Смятам ,че ще се обърне внимание на горе посоченото от мен.
С уважение :
ПетърПопйорданов
11.03.2014 г.
гр.Сливен

Работата е доста,Условията са поносими.Работното време 9 часа като 1 час имаш почивка,разпокасана на 3 пъти.Служебен превоз.Без работно облекло,без храна от фирмата.Иначе в зависимост от поста където са те сложили си има определени плюсове и минуси.Въпроса е да си сръчен,защото понеже сме в България всичко се побългарява.Например за една референция си има определена скорост за движене на лентата,която зада стане качествена трябва да се движи по определена скорос.Да но лайнлидерите зада правят повече бонуси я усилват и хората не могат да смогнат и изнемогват.А в българия понеже може всякак заплатите са минимални и карат хората да работят повече като им обещават бонуси.Има бонуси наистина,но всеки месец са почти едни и същи.независимо колко повече броики сте дали за месеца.Но като цяло за сега съм доволен няма забавяне на заплати всичко е ок.