ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Не теглете от тази фирма.Изтеглих 600 лв върнах 1000 и когато закъснях с вноските ме осъдиха през арбитражен съд за 3000 + съдебни разноски .  За 600лв връщаш 5 000лв.Според мен е абсолютно незаконно и смятам да си търся правата.Това е лихварска институция и трябва да бъде спряна.

Единственото нещо, което искам да кажа е, че такива лъжци като Профи кредит няма други.Призовавам никой да не тегли кредит от тях.Абсолютни лъжци, с такива високи лихвени проценти са, че нямам думи.Ще ви вземат и последния залък!!

Уважаема г-жо Стефанова, уважавам ентусиазма ви, но ставате смешна. Всеки нормален човек, който се е сблъсквал с Профи Кредит, има и нормалната представа за екипите, начините на работа, лъжите, лихвите, таргетите и т.н. Така че...спестете време /вашето и нашето/ и си запазете мъдростите за Вас.

Преди 1 год имах спешна нужда от пари. Реших да се възползвам от бързите кредити на Профи, попаднах на г-жа Давидова от гр.Бургас.Поради наивност или може би от необходимостта бързо да получа парите не разбрах как бях уплетена в схема от която няма излизане.Вземаш 1000 лв , връщаш 3000.И само да си посмял да връщаш парите преждевременно тежко ти.Плащах 10 мес и реших да променя падежната дата.Тази жена неможе да защити правата на своите клиенти.Поради нейна вина формуляра -молба беше объркан,затова ми се начисляват лихви и ми се води просрочие.Тя не познава клиентите на които уж " е съдействала" и или по-точно объркала в тази каша!!!Ако някой чете това- моля Ви подбирайте по-компетентни хора , нека те дават информация полезна на нас - клиентите, а не водени от единствената мисъл за процентите,които ще получи от това, намирайки нов клиент.

Аз съм вече бивш служител в Профи кредит хонорара почти всеки месец ми е бил 4 цифрена сума,но отношението на АМ-те ,МЕ-та е отвратително.По-аругантни хора не съм виждала.За нищо на света няма да се върна в тази компания на работа.

Здравейте мили хора,
Преди 2 години писах отново тук. Можете да проверите. :-) Вече 4 години работя в ПРОФИ КРЕДИТ и съм много доволна. Не виждам за какво текучество говорите. Когато някой си върши работата си работи. Който не работи си отива. Винаги съм била мениджър и тук също съм мениджър. Компанията развива кадрите си и освен това много държи на служителите си. Има програма за развитие. Да, оставам след работно време да работя, но не защото някой ме кара насила, а защото ЗНАМ какво ще спечеля. Колкото повече искам да печеля, толкова повече трябва и да давам. Необходими са знания за Exсel. Все пак работим с цифри, не продаваме банички. Заплащането е перфектно. Има стройна организация и всеки знае какво прави. :-) Това е стабилна компания, флексибилна, креативна и многоцветна. А Регионалния Директор на Варна е един от най-прекрасните хора, които познавам.
Мили хора, човек вижда хората отвън, така както се чувства отвътре.
"Успех на всички вас, които се осмелите да работите при нас.":-)

Не се очудвам на това, което чета. тази компания няма никакво понятие от това как се рабти. това  са събрани на едно място комплексари, които нямат идея от управление на хора и от мениджмънт. Хората там работят извънработно време, правят някакви неща уж много важни и накрая се оказва, че те са никому не нужни. Директорите се мислят за много важни и хвърчат с колите наляво и надясно и раздават заповеди. никой не знае какво и защо го прави. Фирмата няма никаква политика да си задържи хората. Над 50% от хората им си търсят в момента работа на друго място. Никой не издържа вече - видали ли сте колко много свободни позиции има на сайта им - повече от 25-30 и не се променят. просто всеки който отиде на интервю и се сблъска с непрофесионоализма и некомпетентността там се отказва. АКО НЕ ВЯРВАТЕ, отидете на някое интервю - ако не друго поне ще се посмеете на въпросите които ви задават. Ако все пак сте професионалист и нямате време за губене - просто подминете обявите им и си търсете работа другаде.

Бих искала да изразя единствено възмущението си от некоректно отношение след проведено интервю. Явявих се на интервю за длъжност " Асистент на регинален мениждър, за град Варна", преди около месец, за която длъжност се оказа най-важно  отлично познаване на Ексел. Явно интервюиращите рег.менидъри са решили , че не отговарям на тези"големи" критерии, но поне беше редно да се обадят да съобщят за решението си, както обявиха на интервюто/ До седмица ще получите обаждане с нашето решение/.
Това е единственото което мога да кажа за Профи Кредит.
Пожелавам им много клиенти.

Изключително некоректни!!! Викнаха ме на интервю в централен офис, при което заместник директора ми каза, че иска да види как ще се справя и ми даде анализ за в къщи. То бива бива ама 1 седцмица по цял ден го правих този анализ всеки ден по 7 - 8 часа.Ако дават да дадат нещо кратко да видят разбираш ли принципа, а не 50 страници работа.Така, след това му го пратих, върна ми имейл че го е получил и ще ми даде отговор след седмица.Няма братче, мълчат.Пращам имеили звъня да кажат нещо - няма реакция!!!Накрая си мисля че използват кандидати за работа да им отметнат малко работа без пари.ИЛИ пък са крайно невъзпитани и неучтиви и се подиграват с хората.Едно елементарно писмо за отговор след 50 часа работа от моя страна не върнаха.ПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДИТЕ!!!

Здравейте!Обявена е позиция за "Специалист анализ на кредитни досиета".Ако има някой, който е работил или работи на тази длъжност във въпросната фирма, моля да сподели- какви са условията, заплащането дали е твърдо или на процент и т.н.? Благодаря!