ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Злобните душички продължават с атаките си. Не се подлъгвайте.
Работят заедно с разни институции и големи проблеми правят.

Не е точно така. Не е толкова високо нивото. Научих полезни неща. Но упражнено населие и желание за изказване на маичиното мляко.
Въпросната опасна Надя Стефанова още си стой в офиса във Варна на друга фирма. Изключително, болна жена.
Гази малки момичета, за да постигне целите си. Много грозна , нечистоплътна душевно. Не и вярвайте за нищо. Те за какво са я махнали от Албена и други места.Зеленее, зеленее от злоба като има среща с човек по добър от нея. Чуди се за какво мяза на свиня във фигурата и на чудовище у свинската мутра.
Не и давайте никаква лична информация , защото ще си имате проблеми в личния живот. Звънка на хазяй, на роднини.
Не е заплаха или уронване на авторитет , а предупреждение към нещастните закъсали момичета и клиенти.
По никакъв начин не комуникирайте с животното Надя Стефанова. Много хора минаха през офиса. Само тя общо взето си виси и си върши олигофрениите.
Разбира се маркетинга го правят момичета. Не я мързи огромниа, дебел гъз от стола.
Хапва годжи бери да отслабне.
Като и предложих да спортова малко. Тя се направи, пък лъжеше, че била плувкиня.
Напада слабите. Мазни се на шефове и клиенти. Много ясно нали за друго не става. Уж е селянка , а не знае как изглеждат ръцете на работещите и сериозни хора.
Много моля интелигентите и вишистите да отделат време и да обяснят някои нещица. Тя е много, много тъпа селянка.

Като бивш служител на фирмата, мога да кажа, че се работи на много високо ниво. колегите са супер. Разбира се, като всяка фирма, не всичко е перфектно, но ако ти се работи, можеш да постигнеш нещо. Аз, може би, не го исках достатъчно силно :)

Успех и на компанията, и на нейните служители.

Моля несъгласните с последния коментар да се обасноват. :)

Прав си. Самият факт, че мълчат, когато им задаваш въпроси, говори достатъчно за себе си.
И ти връчват неизгодни договори.
И че те карат да търсиш клиенти сред познатите си. Никой нормален човек няма да занимава близките си стъпотии.
А да добавя, че ги дразнят хората с финансово и математическо образование.
Защото трудно могат да ги излъжат.
Не виждат проблема в себе си.
Финасираме значи ромите и други олигофрени, а на нормалните хора не дават. И на служителите си недават много. Заплата колкото две вноски платени в офиса.
Като повдигнеш въпроса за събирането на забавените си вноски си мълчат често, често. Ами явно си играят игрите щом никой не ги търси.
Въпросната злобна женица още не ми се е извинила за олигофренското си държание. И не се сеща, че и е време и на нея да пусне кокала.
Че и си позволява мене да ме обижда.
Ами какво да се прави такива са шефовете и собствениците мислят си че са нещо.
И пак за договорите. Заплашват клиентите, че понеже били плащали щели ги били съдят. Подписали се туй онуй.
А когото опре до това, че те имат ангажимент към теб си мълчат или заплашват.
Самозабравили се.
Но народа си го е казал. Дай на простака власт и гледай сейр.
Ако бях като нея щях да я прокълна да се гаврят и с нейните деца, но ще си замълча, за да не ме помислят за глупова.

Мили хора задайте си въпроса как се финансират тези измамници? На гърба на хората в нужда. Постоянно са по медиите. Карат ви да оставате след работа,получавате бонуси ако сте любимец на шефа. Пълна пародия. Не започвайте работа в Профи Кредит.

Яко. Много се зарадвах , когато ме се обадихте.
Феномелно отношение и възпитание.
Някой неща не ми станаха ясни.
Но сигурно Ви натискат отгоре.
За 3 месеца задължително да имат договори. Защо нали заплащането е на процент? И никакви условия, нито нищо?
Реално им намираш клиенти, а насреща не получаваш много.
Нямаш офис , в които да се срещаш с клиенти, нямаш модерна техника.
Ами маркетинга, настояват да им раздаваш брошури. Да им лепиш късачки. И т.н.
На интервюто беше и някаква Георгиева, която преди беше в изикредит. Аз и казвам имам стаж, образование. Тя ми вика аз ще те обуча. Е на какво? Измами ли? Че и от друг акаунт пише . На Мария се води. Иначе е Ивелина май. Искаше и тя много брошури. То преди време доста се рекламираше така във Варна. Взимаха стотинки хората, които го правеха, а разни си стояха по офисите и си клатеха краката. Ама айде да не продължавам да не обиждам хората. Имаше една мениджърка от друга фирма дето скачаше да ме бие направо. Дето съм и отложила кирливите брошури за малко. А тя знаеше , че имам работа друга. Хвърляше си цигарите и ядеше по офиса въпреки, че беше забранено. Аз викам тренирай налко. Тя не аз съм селянка проста обичам да мачкам по умните и възпитани дами. Защо ми е да съм дама , след като мога да съм проста?
Все пак това ми е единствената радост в живота жалък. Да мачкам хората, да ги батача, да разчитам на връзки, да заплашвам. Защото нямам никакво себеуважение и никакви качества за човек. Гони 50 , а си позволява да мачка малки момичета. Алоуууу, ти си за пенсия, защо пречиш на младите да правят кариера. Не се ли налапа, не се ли наживя или ти е мисия да мачкаш хората. Гледа с едни злобни сини очи, ще те язеде с поглед едва ли не, зеленее, зеленее. Направо на човек не мяза у лицето. А и у тялото напоследък. Злобата си е дала отражение. Що хора минаха през офиса. Никой не и търпи олигофренията. Ама във вените и явно тече синя кръв, че си мисли, че си и длъжен.
А защита никаква от саморазправия с клиенти няма.

На 27.09.2010 г съм писала тук. На 22.04.2013 г отново съм писала. Можете да проверите.
Днес 19.04.2017 отново минавам да кажа: "Здравейте мили хора".
Вече 10 години работя в компанията. Оставам мнението и избора на всеки от вас. Но бъдете сигурни, ако сте работливи, амбициозни, мечтаете, вярвате в себе си и желаете да се развивате...ДА, ПРОФИ КРЕДИТ е мястото за вас.
Препоръчвам Компанията. И ако някой от Варна чете тези редове и желае да се присъедини в екипа ни оставам телефон за връзка: 0895 505 574
Успех! :-)

Работя в Профи Кредит почти година и половина. Много добра работна атмосфера с ясни правила и точност/ коректност при заплащането. Компанията дава равен шанс на всички, желаещи да разгърнат потенциала си и да докажат себе си като лидери и специалисти.

От 7 години работя в ПРОФИ КРЕДИТ. Компанията предоставя възможности за професионално развитие и е изключително коректен работодател. Толерира се инициативността, креативността, старанието. Оценява се както личния, така и екипния принос в работата. Сред нас има много колеги, които работят тук повече от 5 години, има и такива, които са тук от създаването на фирмата преди 11 год. Това означава, че ПРОФИ КРЕДИТ е едно много приятно място :)Не на последно място - организираме си страхотни партита и с много колеги сме си станали много добри приятели.