Максима България ЕООД (Т-МАРКЕТ) ПЕРНИК-2 /img/frontend/nomap.png"

Максима България ЕООД (Т-МАРКЕТ) ПЕРНИК-2

Специално за Асеновград бих казала, че е една турска фирма - персонала е на 70/100 турци, както и шефката. От заплата 350лв. ти удържат около 100лв. и получаваш 250лв. една много пропаднала фирма. Като съвет им бих казала да погледнат малко околните магазини какви са заплатите в момент. Няма нито един мъж в персонала и за тежките неща мъкнат по две жени. Страшно слаба организация от към ръководството и голямо текучество Желая Ви много успехи Т Маркет ама слезте малко на земята и погледнете в другите фирми как е едно БББ се работи на 7 часа, а при вас на 9, а се заплащат 8, уж другото е почивка - да ама не. Аз лично за 9 часа работа съм почивала само 15 мин.

Кандидатствах за продавач-консултатнт през м юли .На интервюто бях одобрена с заплата 500 лв. Всеки пон0сряс.да и петък подписват договори и когато си готов с документите отиваш.И аз така отидох приеха ме вежливо имаше инструктаж по охрана на труда с прожекция на филм и презентация и бях удивена от европейския вид на компанията НО дотук.През това време ни дадоха да попълним документите и когато бяхме инсттруктирани договорите бяха готови . Първото нещо с което се сблъсках е заплата 380 лв посъветвах се със семейството си и те ми казаха подписвай така е навсякъде.Подписах и отидох на обучение в техен магазин не издържах и 4 ч и прекратих и анулирах договора те се подиграват със служителите си.Ще кажете много съм глезена не но да работи 2/2 по 12 ч а понякога и 3/1 за 400 лв защото момичетата които бяха в маг казаха че са коя от 6 м коя от 2-3 м не са взимали повече от 380-400лв все се отдържа зяа нещо .Срам.

Има потенциал за развитие но не и с тези смешни заплати и недостатъчен персонал.Не се получава когато от един служител искаш да изпълнява 2-3 длъжности

Господа управляващи верига магазини Т-маркет, ваш клиент съм от откриването на магазина и винаги съм била недоволна от отношението на обслужващия персонал. Но....живеем в напрегнати времена- затова не съм обръщала внимание на това. Днес обаче поведението на ваша служителка в Т-маркет Плевен, премина всички норми на поведение. Ще разкажа на кратко, дано има кой да го прочете - в 14:30ч. влезнах/може би за последен път / в магазина, пред щанда за месо почаках15-тина мин. тъй като две от продавачките си говореха и аз макар, че бързах, чинно чаках. Дойде с неудоволствие жената от щанда и горе долу ме обслужи. Впоследствие видях картофи с бекон . почаках пак, едната от тях излезе иззад щанда и се запъти на някъде - попитах я има ли кой да ме обслужи , а тя така се развика, че аз се уплаших " ти ..да не си на състезание МА, та толкова си се разбързала, аз не съм яла още - тебе ще гледам /името и мисля , че беше Милена / и куп други подобни думи, върна се към мен/ може би с цел да ми посегне, но друга служителка я дърпаше с думите-" Стига не си права" Моля Ви това е непристойно , арогантно, безкомпромисно поведение - не я познавам лично, но и друг път ми е правила впечатление с поведението си към клиенти. Надявам се, че ще обърнете внимание на служителката и ако сметнете за необходимо - може да ми върнете отговор на посочения Е-меил

Здравейте на всички опарили се от тази Латвийска мафия.Не съветвам никой здравомислещ човек да започва работа в тази фирма.Дори и да намерите обява за позиция в Т-маркет магазин или МАКСИМА БЪЛГАРИЯ.не кандидатствувайте!Ще си спестите много неприятности и нерви ,а да не говорим,че загубеното време струва пари!По -добре да го използваме за намирането на някаква нормална  работа,а защо не и перфектната.

Здравейте, аз съм бивш служител на тая фирма.Работих в продължение на 2 години като главен касиер.И наистина тази фирма е само пералня на пари и подигравка с българина.Евтина работна ръка сме за тях.Работила съм по 13 часа сутрин от 7.30ч до 22.30ч., защото касиерки са напуснали и също и главен касиер и са останали една главна касиерка и 3 касиери.Заплащането ми като главен касиер е варирало от 300-400лв.нето.Най-хубавото, което направих е че ме съкратиха и успях да отскубна доста пари от фирмата и болнични след съкращение и второ обезщетение от фирмата. На кратко използвах всичко, това което се полага на един гражданин.Жалко, че малко от служителите си знаят правата.Заедно с управителя явно ме мислеха и мен за жалка мишка, но уви.Защо тогава съм дипломиран счетоводител.Радвам се, че се откъснах от тази фирма и жалка за новопостъпилите служители в Т-маркет.

Това е фирма без бъдеще и раэвите с най-ниски заплати високи цени и ниско квлифициран управленски персонал неумеещ да ръководи персонала си.Нямам думи за регионалния господин много е груб и арогантен човек способен на всичко за пари,ощетява всички за да ги превежда на съпругата си която също работи в Т-маркет.

явно скоро ще го има или го има вече и в Плевен

западнало ниво на обслужване некачествени продукти празни рафтове

За заплащането ми е трудно да почна отнякъде.Цели 2 месеца през лятото се счупих от работа(глаголът нарочно не е в кавички),защото замествах колежки,които са отпуска.Работих по 13 и повече часа на ден,с график 3 на 1.Отиване и връщане до магазина,където работя ми отнема по почти 3 часа,защото не искаха да ме назначат в магазина до нас,където също търсеха хора!Нямам представа колко дават за тази работа в други магазини,но аз за тези 2 месеца нямам чисто 900лв(а работя на касата),дори с ваучерите за храна.На всичко отгоре някои шефове дори намират за какво още да отрежат,въпреки че целият персонал поддържаше магазина в доста добро състояние(подредени и добре изглеждащи стоки по рафтове) и дори без хигиенист магазина беше в прилично състояние по отношение на чистотата.А като капак на всичко от 6 месеца, само за 1 са платили точно тогава когато трябва.За всички останали - с минимум 2/3 дни закъснение.Положението със заплатите не е розово и за мойте колеги,защото и на тях им режеха за какво ли не.Дори когато човек работи на празници,били те официални или национални,пак не е сигурно,че ще получи бонус за това.Не на последно място трябва да отбележа,че някой магазини от веригата получаваха по-високи заплати от нашия.Отговора на въпроса защо беше:"Като ви се вдигне оборота тогава ще имате и по-високи заплати"(това не ми го е казал някой шеф,а 1 колежка).
За уважението на шефовете към служителите,според мен,то почти липсва.Само малка част от шефовете(тук не броим Управителя и Зам.Управителя) се държаха културно,възпитано и любезно.Останалите те гледат сякаш си някакъв боклук или мазно петно по дрехата.За хората от офиса,които трябваше да ми дадат 1 документ и който става за около 30 мин,ме бавиха 1 седмица.Само за сравнение,за същите документи на майка ми,в работата са я бавили 1 час.
Относно привилегиите нямам думи.Храната която ни се полага на ден,почти не се изписваше,а ако се изпишеше - то тя бе винаги с изтекъл срок от поне 1 седмица,а 1 път - с 3 месеца.
За фирмената сигурност не мога да коментирам,тъй като нямам факти за коментар или анализ.
За съотношението работа/свободно време, на теория е 2 работиш 2 почиваш, но рядко е така,особено ако си на касата.А ако си в залата да подреждаш,то си караш 2 на 2, само че като дойдеш след това на работа се счупваш(ако си вършиш съвестно работата де).
За потенциала за развитие, според мен ако работиш 6/8 месеца като кон за никакви пари и клиентите са те правели на нищо за какви ли не наши или техни грешки,ако идваш с кеф на работа и се държиш любезно с клиентите и се раздаваш за тях, може би ще обсъдят дали да те повишат или не.Макар че според мен е вероятно да те оставят още 2/3 месеца на тоя хаус и тогава.
Относно местоположението някой магазини с добро такова,макар моят да не е от тях.
За колегите само добри думи,или поне за повечето.В магазина сме почти като 1 семейство и рядко се стига до караници или скандали.
Лично за моя магазин работната среда е лоша,но има други магазини от веригата,където според мен тя е на прилично ниво.
В заключение ще кажа, че въпреки молбата ми за напускане никога няма да спря да проклинам деня,в който реших да кандидатствам в Максима България ЕООД.