ВАДЖО КОМЕРС ООД /img/frontend/nomap.png"

ВАДЖО КОМЕРС ООД

От нашите заплати ли си купиха джиповете?

За фирмата или лошо,или много лошо! Предлагат добро заплащане, което наистина при напускане не го получаваш! Атмосферата на работа е повече от ужасна, направо ако не си изпадал в нервни кризи, сега му е времето :) Викове, крясъци и присмивания! И рев, здраво рев за тези, които са по-лабилни психически! За всички без изключение, по-мили са в началото, докато не се опитат да ти набият идеята, че си зависим от тях! Интриги, но не на високо интелектуално ниво, а чисти селски истории! На работното място прах, в краката ти прах! Да не си се излъгал да отидеш с костюм, или не дай боже с бяла ризка :), че добре че е новия Рекс! хахахаха! Иначе колегите не са лоши, въпрос на време е да се скараш с някой от тях, но това не е зле, защото това всъщност е представянето ти във фирмата! Готини са! Повечето! Направо ми се иска, ако някой отива на интервю там да му кажа....НЕДЕЙ! ОТКАЖИ СЕ СЕГА! НА МОМЕНТА!Просто големи разочарования! Сега като се замисля си казвам "Божеее,. къде се набих и аз",но явно в България все още има останки от соц режима и тази фирма е истинско доказателство за това! Успех на всички, които не ми повярваха и се опитаха, и поздравляния за тези, които се осъзнаха на време! :)))

Сигурно се чудите защо толкова негативи..>Ами как не !? Работи се до 10 вечета!!! Без EXTRA-заплащане... Никакво облекло.... Удържаха ни по луди пари за чужди грешки и кражби.Разположени сме в "На Кучето Гъза !!!". А, работнанта среда е под всякаква критика - все чакам да се обърне я камион, я мотокар....

ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ, ЧЕ СТЕ СИ ИЗГУБИЛИ ВРЕМЕТО В ТАЗИ ФИРМА

какво значение има заплатата,като накрая не ти я дават.просто не плащат.обещания големи,накрая-нищо.

чесно казано работил съм в БТК,която е в ТОп 10 на най-мразените фирми,но като тази не съм виждал за моите скромни 33г.Обещанията са огромни,условията-ужасни,накрая се чудиш от къде ти е дошло.убеден съм,че има много недоволни,но не знаят за този сайт,за да вкарат фирмата в класацията.виждам,3-ма колеги преди мен са споделили впечетленията си,ако искате вярвайте.

само влезте в jobs.bg и погледнете колко обяви за набиране на персонал побликува фирмата всяка седмица."поради разширяване дейността си..."."поради лошото ни държане с персонала,набираме компетентни хора да ни вършат работата"

Ужасно си прав/а за всичко.Ако не ви пука да ви ръководят хора,с ниска култура и високо самочувствие(без покритие)-може и да издържите.Ако имате добро мнение за себе си,не им позволявайте да ви тъпчат

Фирмата има тоталитарно отношение към персонала си.Няма обедна почивка, забранено е напускането на района.Крещенето е основен метод на общуване.Заплата се взима след 2 месеца работа и ако напускаш не ти се дават.Работната среда е основана на интриги и сплетни. Препоръчвам никой да не ходи да работи там.