ВАДЖО КОМЕРС ООД

Нямате си на представа какво е там.Викове,крясъци.Преди много години работих там,в администрацията.Илина Николова,главният счетоводител, е по-врътната и от Десислава Джорова.А как Живко издържа жена си,просто не е ясно.Тази Илина най-отгоре яко краде фирмата,с уж изчезнали пари при броене,ако ооще е там,разбира се.Не работете там.Унижаващо е наистина.

Ваджо ли беше ,баджо ли беше?   Най- коректния работодател за безработни с много пари ??                                                            ЛОГОТО Е : НЯМА - НЯМА - ДА ТИ ДАМ ПАРИ  .Работи се от 8.00 до 5.00 ако има работа ,ако ли не лъскаш л-на в склада .Работодателите са най -най  спокойните и симпатични хорица ,които съм виждал и чувал на живо.Не си струва да се коментират(тук е цензурирано )  .Заплата има,но само на трудов договор(МИНИМАЛНАТА )другото от сивата каса ,ако си я изработиш (сещаш  се как ,нали???? ) .Управителчето ......става ама не  и той не знае на кой свят се намира (но умее да прибира изработеното от другите (и тук ще сложа цензура ).
Иначе  работата кипи на документи :
до WC - разрешение
клиент да плати в брой -Разрешение
заявка - разрешение , ееееееее
май- много стана , НАПУСКАМ !!!!!!

Хора ,ако ви дължат пари си ги търсете . Давностния срок за заплати е  3 години . Жалвайте се в Инспекцията по труда . Санкциите са тежки от 2500 до 10000 лв за човек . До месец ще са принудени да ги платят за да не плащат глобите.

Най ,най ,най- лошата фирма за работа.
Хора не работете  и не правете бизнес с тези хора .
Явно си знаете гнилото и за това триете много от мненията .

Нямам представа какво е заплащането,но наистина ще си изработиш парите двойно и тройно преди да ти ги дадат.А дали ще ги дадат-най-рано след 2 месеца работа ги чакай,дотогава-на пости!

Някой ще ми каже ли, как е заплащането и работата като търговски представител

Bлагодаря за мненията няма да стъпя на интервю а те ме поканиха много много мило

Напротив, Ваджо Комерс е една просперираща фирма, шефовете са адски добри, принципни и красиви хора, красиви не само външно, но и вътрешо. Тях малко хора биха ги разбрали, аз ги разбрах, но въпреки това си тръгнах и ужасно съжалявам. Десислава не вика, напротив, говори мило и любезно, просто не знам как да изразя всичко, което мисля и чувствам към тези хора. Нямам думи. Просто нямам думи и за атмосферата на работа, спокойна, красив офис, най-модерна техника! Не разбирам защо всички мнения преди моето са негативни, за тези хора мога да продължавам да говоря само хубави неща!

Vuv Vadjo ne trabva da se hodi da se raboti zashtoto shefkata Desislava Djorova e isterichka i osven tova ne se spazva rabotnoto vreme i otnachalo kato pochnesh rabota poluchavash zaplata na vtoria mesez i pri napuskane izgariash s edna zaplata,ne se plashtat pari za izvunreden trud.NIKOI DA NE HODI DA RABOTI I DA KANDIDATSTVA ZA RABOTA TAM,UJASNO E!!!

От нашите заплати ли си купиха джиповете?