Пътстрой ООД /img/frontend/nomap.png"

Пътстрой ООД

Всичко зависи от очакванията за работа и нагласа, както и за личностните качества на служителите. Строителството е труден отрасъл, а това че работиш в България става още по трудно.Несгодите и напрежението съпътстват всяка фирма.В Пътстрой имаше на моменти много напрежение но общо взето всичко си зависи единсвено от личностните качества на човека.Никъде лесно няма и никой няма да ви даде просто така.Строителството не е за всеки.На който не му оттърва да ходи на пазара да продава.Така, че въпрос на гледна точка.

Всичко е коректно. Заплати се изплащат навреме.Коментарите които се пускат в публичното пространство, са от хора който нищо общо не са имали с фирмата.

Работя от години във фирмата и мога да споделя,че всичко е коректно.Доволен съм от заплащането и колектива.Това което ми разправяха за фирмата се окза клевета.Фирмата е работеща с изградена организация на работния прецес.

Работя от години във фирмата и мога да споделя ,че всичко е коректно.Доволен съм от заплащането и колектива.Това което ми разправяха за фирмата се оказа клевета.Фирмата е работеща с изградена организация на работния процес.

Аз също съм бивш служител на Пътстрой ООД, но мога да Ви кажа че отношението на прекия ми ръководител и ръководството на фирмата е било положително към мен и към колегите ми.Грях им на тези който пишат всичките тези лъжи.До напускането ми в началото на 2014г. всичко си вървеше нормално и заплатите се изплащаха навреме, а доколкото знам от бившите ми колеги и към момента няма закъснения.Защо сме такива мръсни и зависливи хората,тези който са писали всичките тези клевети,мога да Ви кажа че най-вероятно никога не са били наши колеги.Бившия ми шеф е много точен и коректен човек.Напуснал съм по семейни причини,но решали си проблемите пак в Пътстрой ООД ще си потърся работа.

КОЛЕГА,НЕЗНАМ КАК РАБОТИШ В НАШАТА ФИРМА И НЕ СИ ПОЛУЧИЛ ОТ ТРИ МЕСЕЦА ЗАПЛАТА ЯВНО НЕ СИ НИКАКАВ КОЛЕГА,НИЕ СИ ПОЛУЧАВАМЕ РЕДОВНО ЗАПЛАТИТЕ И СЕ ЧЕРПИМ КОГАТО НИ Е КЕФ.

Лъже се, мами се, овърта се всеки бяга от отговорност стане ли въпрос за пари, аз от 3 месеца несъм получил стотинка, отговорат им беше ти на тези пари ли разчиташ. А защо работя и на кои пари да разчитам, това е смешно те се подиграват с хората. Стане ли въпрос за пари само ме прехвърлят. Още нямам 1 ва заплата, а така много исках да почерпя като я взема. Кажете ми това нормално ли е ? Знаех за лошата слава, че неплащат е вече се обедих все се надявах, че няма да е така при мен е май няма изключения.

Искам да предупредя всички кандидати за работа в тази фирма. ВНИМАВАЙТЕ МНОГО! Заплати не се дават с месеци. Отношението на работодателя към всички работници във фирмата е много лошо. Всеки се оправдава когато работата не върви и овикването и обидите са налице, да не говорим, че ако искате да напуснете нищо няма да ви се плати, но вие ще си платите за огорченията и месеците на изнемогване докато си чакате заплатите. Кодекса на труда се нарушава постоянно, но пак вие ще сте виновни за това, а не работодателя.

Изчетох отзивите за Пътстрой, аз също работех в тази фирма.В момента имам изпълнителен лист за фирмата за неизплатени заплати. Едва ли ще мога да получа нещо защото всичко е ипотекирано , просто си увиснах яко.За тези които защитават фирмата ще кажа че има стотици дела против Пътстрой за неизплатени заплати и др.И още за тези които защитават фирмата - от съдия го чух днеска - Собственика така са го били че са му изпотрошили кокалите например ръцете на по две места краката също , въобще много бой е изял що така бе нали е много готин.Ма много бой е изял за невярващите отидете в Старозагорската болница и го цункайте .

Давам цялостна положителна оценка на фирмата.Прави ми впечатление че масово работници се оплакват от почти ВСЯКА фирма в този сайт.Преди да отправите упрек към която и да е фирма, се замислете Вие доколко сте коректни към фирмата с която имате отношения.Както е казал народа - каквото почукало, това се обадило.Желая здраве и просперитет на фирмата.Не се предавайте!