Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

Ужасно отношение- грубо, троснато и заядливо. Офисът в София прилича на стая за извращения. С по-грубо отношение на интервю не се бях сблъсквала. Казах, че не ми е приятна атмосферата и си тръгнах на 5-Тата минута. А, господинът дори не благоволи на ме изпрати. Ужас…

Прекарах малко време в тази фирма и в обобщение мога да кажа само - НЕ РАБОТЕТЕ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК !!!

На интервюто за работа ще получите приветливо отношение и много обещания за развитие в компанията лично от Бисер Варчев, но нищо от това няма да трае повече от 3 дни. Няма да получите никакво обучение и от вас ще се иска да знаете всичко и по всяко време.

ОТНОШЕНИЕТО на господина Варчев е меко казано грубо. От сутрин, до вечер ругатни и обиди, заплахи да не си получиш заплатата и заплахи за убийство! Обръщения като "Тъпа краво", "Дебелог*затааа, вари да ми земеш ядене", "Погледни се г*за ти не влиза през вратата" и много други, също не липсват.

Дейности, като почистване на офиса, носене на багаж и техника нагоре надолу по етажите, търсене на лекарства из целия град и непрестанно снабдяване с алкохол за гореспоменатия господин са ежедневие. Ако недай си боже нещо се забавите - ГЛОБА 50/100лв., ругатни и заплахи!

Ако излезеш обедна почивка и "шефа" е там = глоба.
Ако си пуснеш отпуска и шефа е там = глоба
Ако отидеш до тоалетна и шефа види, че те няма = глоба

Ако все пак ви остане някой лев след всички глоби, то вие трябва да му се молите да си вземете заплатата, да се чувствате виновни, че си искате заплатата.

Отношението на господина към клиентите също е покъртително. Умишлено забавяне на плащания, както и липса на цялостно внимание. 2 от пет работни дни минават в подготовката на измислено предаване в ютуб, време през което клиентите биват тотално отрязани и без достъп до адекватни служители. Иначе в клипчетата се тупат по гърдите, колко велики инвеститори са те.

Наистина, чета коментарите надолу и ме е яд, че не се съобразих.

Ако не ви се работи под съзнателно създаден от варчев стрес и без пари не правете грешката да работите за този "човек" !!!

Отношение на персонала: 6 от 6 точки.

Отношение на провинцианлиста Бисер Варчев към клиенти и персонал - ПЪЛЕН МИНУС!

Имах "Щастието" да посетя офиса им в мол варна във връзка продажба на наследствени акции. Всичко вървеше гладко докато не влезе въпросния господин Бисер Варчев "ШЕФА" потен до безобразие и видимо в неадекватно състояние. Развика се на момчето което ме обслужваше, че компютрите му в офиса не били пуснати и трябвало веднага да се направи в противен случай целия етаж щели да отнесат 50лв. глоба! (!!! Припомням, това е разговор между шеф и подчинен, ПРЕД КЛИЕНТ !!!)
Въпросното момче като опарен от жезъл скочи, заряза мен и майка ми в пълно невидение и се запъти към офиса на дългогодишния "професионалист" с идеята да не бъде глобен 50лв.

Честно, няма да се върна там!!!

Всеки започнал работа във фирмата си губи напразно времето! Никакво уважение от Бисер Варчев за него вие сте нищожества,роби,лош човешки материал. Нямате право на никакво мнение, една дума да кажете и сте аут! Изискванията му са толкова високи, че все едно ви дава един чувал с пари, а всъщност взимате едни 900 лв. които ако успеете да вземете в края на месеца ще сте герои предвид високия риск който поемате! Почти 100% ще се набутвате с пари и няма да ви остане заплата, а даже може и да додавате! Поради текучеството на персонала от 5 на 2 работни дни може да се окаже, че работите 6 на 1 по 11,12 часа смяната.В повечето бюра хигиента е под всякаква критика, пълна мизерия!

Пълен майтап е фирмата. Шефа е най-жалкото създание, за което съм работил. Да не говорим че трябва да се занимавате и с малкия сополанко.

Най-слабото място в бранша, по-добре да отидете в скапана банка, пак ще е по-добре.

Повече от тъжно е положението, няма тимбилдинги, няма допълнителни бенефити, заплатата е минимална и ще отнасяте някоя друга глоба. Овъртайм ВИНАГИ има и никога не се плаща!

Аматьори. Преди седмици посетих обект във Варна, обмених по-голяма сума валута, но защо ли да ми предложат, както са написали в сайта си 'отстъпка в обявените цени', документ за обмяната също липсваше. Не знам дали е тенденция или просто момичето, което беше на касата се стъписа при вида на някакъв видимо неадекватен, потен и истеричен мъж да връхлита с колелото си, искайки да го пусне вътре. От кратката ситуация разбрах, че това е въпросният провинциалист-Варчев. Бях отвратен от отношението му към служителите. Явно наистина е издухал гарнитурата, жалка гледка. Курсовете им са меко казано смешни и неадекватни на фона на конкурентите. Да не говорим, че лъжат клиентите си в София, че бюрото им се е преместило на жълтите павета-нищо общо! И от 1 година го преместват... ц-и-р-к

Пародия.

Колко е заплатата на касиерите?

мн ясно дърт наркоман е пердаши се много на дебелооо.издухал е гарнитурата на мах

Не започвайте работа там...съжалявам,че си загубих времто.Повечето хора (колеги) валутни касиери са много точни гледат през обучението да ти помогнат със всичко което могат,(не можах само да разбера дали го правят,за да те набутат по-бързо в устата на вълка или по-скоро,защото искат да си получат почивките),но има и някой които не знаят вече за какво са там и каква длъжност трябва да заемат.Отношението на така наречения "шеф" е под всякаква критика.Изкарах обучение,което не се заплаща(не е проблем),но след като си занесох документите за работа и уж бях назаначен вече и започнах редовни смени никой не ми даде да подпиша договор.От кога се водя на работа,кога трябва да взема заплата,в край на сметка всеки започва работа,заради кинти.Изтърпях 1 седмица и половина в чакане и не получих нито договор,нито нищо,а преди това 2 седмици обучение.Така че 1 месец на вятъра.Господин Варчев те унижава по всяко едно време,раздава средни пръсти,обиди и нареждания как касиер да заведе детето му на тренировки ??? (wtf) Това беше най-малкото,което видях и слушах от колегите си какви ли не още абсурдни работи,как ги кара да обикалят града да му търсят измишльотините и те са свикнали с това,хора които работят там над 2 години.Мъже здрави,корави само като чуят,че звяра е на близо и държанието им се променя тотално...стават по-ниски от трвата.Като го видят само дето не му козируват...ужас.Към клиенитите също никакво уважение...станах свидетел как на сделка господин "шефа" пристига изнервен влиза в залата за сделки и не му пука кой е вътре блъсна детската количка на клиентите,които сменяха доста пари и въобще не му трепна окото,нито се извини нито нищо.Там си човек за всичко и тряба да си онлайн 24/7.Попадала съм на шефове всякакви,наясно съм,че навсякъде има един изперкал ама тоя изи рибата.Не съм го очаквал въобще.Мислех,че ще е някоя добре платена работа и ще има уважение минимум ама не,господина решава да глобява за щяло нещяло и ми го казват колегите с усмивка на уста...казват,че режи ли да се заяжда и е крив,няма какво да те спаси :О,да не говорим,че дори и до тоалетната не можеш да отидеш нормално.Абе наистина шок и ужас,та така аз реших да се махна преди наистина да съм задълбочил,макар че доста време изгубих,а за тези хора,които стоят там си потъпкват яко достойнството ако им е останало такова въобще.Не знам защо стоят там и се подлагат на това,така ли нямат алтернатива.Все едно съм им промити мозъците.Не може да говориш за всичката помия с усмивка и да се оставяш да те унижват така.Така,че внимавайте къде започвате работа и имате ли здраве,нерви и достойнство за такова отношение.