Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Някой може ли да изкаже мнение за гр. Варна? Благодаря!

за Бургас изчетох доста негативи, а за София? Пуснали са обява за търговски, някакви препоръки?

Ама даже се раздилихте като любовници даже сигорно си бъркахте в гащите и си меришехте пръстите от Христо нищо не става дакато е там на позиция само ще харчи служебни пари и това ще е както в Добрич,ШУМЕН СЪЩО

Кирчо ако те надушат какви далъверки правиш в складовете Иванов лично ще ти дойде на гости!
И не на Q7 а на колело ще те качи!

Здравейте, работех в офис БУРГАС с Ръководител господин Христо Стаматов. мога само да кажа че всичко беше на ниво. нямах никакви проблеми. разделих ме се като приятели. а колегите бяха много готини и точни хора.

Здравейте кандидатствах за работа като търговски в Пловдив и ме викат за интервю има ли смъсъл да ходя ? Чета много негативни коментари ако може някой да ми разясни как стоят нещата в Пловдив ще бъда много благодарен !!

Христо и той трябва да внимава с кражбите, че да не стане като в чужбина отиде кът аслан и се върна нас ...ран а за заведението дето отвори и го фалира няма да казвам пълен палячо

Този крадец Християн Иаванов си намери фирмичката. Там в Бургас с Христо как ще си делят краденото по равно или по старшинство? Християне в Девин се окради, сега и новатрейд ще ги увършейш и всичко пак на комар ще отиде, язък за схемитети.

В Бургас вече има депо на Нова трейд от тук нататъкна Христо започва с големите кражби и присвояване, а честито Нова трейд работата е виждам ще стане като с Марти мап и други складове задължения без край

Ще бъда ясен точен и кратък! АКО НЕ ИСКАТЕ ДА БЪДАТ ИЗПИЛЕНИ НЕРВИТЕ ВИ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ ,ДА РАБОТИТЕ В НОРМАЛНА СРЕДА И ДА ИМАТЕ ДОБЪР ШЕФ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НОВА ТРЕЙД И ПО -ТОЧНО В ОФИС БУРГАС С ПРЯК РЪКОВОДИТЕЛ ХРИСТО СТАМАТОВ!! УСЛОВИЯТА СА МЕКО КАЗАНО ПЛАЧЕБНИ .ТАРГЕТИ КАКТО ВЪВ ВСЯКА ЕДНА НОРМАЛНА ФИРМА НЯМА,СЪОТВЕТНО НИТО ЕДИН СЛУЖИТЕЛ НЕЗНАЕ КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИ НАКРАЯ НА МЕСЕЦА,ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БОНУСИТЕ КОИТО СА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ.НА НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПОЛУЧАВАШ СТОКА (изтичаща!!!) ,която ако не успееш да продадеш не се връща като брак ,а си я плащаш ,но парите отиват в нечий джоб (най-вероятно се досещате в на кой точно) За почивка по празници не може и да става дума!Но не свършва всичко с това!Прекия ръководител Христо знае перфектно как да дискриминира хората от екипа и още по-добре знае как да те накара сам да си пуснеш предизвестието ,казано с една дума-Мръсник !!!Ако случайно го издразниш,няма да ти го каже ,а по-скоро ще разбереш резултата при заплатата !Лятото си върти схемичките ,от които никой от екипа не вижда и стотинка само ако си негов човек !При евентуално напускане от страна на служител (ако е стар) умело се опитва да го задържи чрез подкупване!Ако продължа да пиша,няма да ми стигне полето и времето!!Успех на всички