Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Просто не знам от къде да започна за да опиша колко ужасно е всичко в тази фирма. Началник склада Радослав е най големия комплексар който познавам. Вика постоянно на шофьорите си и през ден е в "цикъл" и всеки му е виновен за нещо, всеки ден има някое ново правило. Уж е началник склад, а е във връзка с една от търговските, това мисля че се води конфликт на интереси но е добре скрито от големите шефове и все още никой не знае. Склада в Стара Загора е под всякаква критика всеки ден стоката е на различно място. Общи работници няма, товариш сам, караш сам и накрая идва и ти казва с цялата наглост че вземаш повече пари от него. За колегиалност дори и да не говоря. Ако някой се чуди дали да почне за работа за 1000 лв, да бяга с 200 от тази фирма.

Готините колеги отдавна напуснаха. Никаква дисциплина . Over time няма!Отпуски изгарят .

Тук гворим за стара загора 9 месец всеки месец по 2 пъти обявата се подновява търся шофьор няма кои да носи да хвърля водата им, ами нормално от понеделник до събота по 10-11 часа за 1000 1100 лева никой не иска с чупената им количка БОКЛУЦИ МРЪСНИ БЪЛГАРСКИ ДАНО НИКОГА НЕ НАМЕРЯ ШОФЬОР ХАМАЛИН

Работата в Бургас е много зле.шуробаджинащината е на първо място.Не съм работил в подобна интригантка среда.управлението е на най ниски ново благодарение на Християн и Станко .за хората които мислят да започват им препоръчвам да не се подвеждат.

Страхотен шеф и Супер колеги.Благодаря ви.

Бихте ли ми казали как стоят нещата за търговски представител в Бургас? Изчетох мненията, разбрах че ръководството в Бургас е сменено. Сега по-добре ли е? Също ме интересува дали е вярно, че редовно служителите се командироват някъде с дни наред и вечер събиранията граничат с оргии. Това ми е много важно, защото имам деца и за мен това е недопустимо, да ме принуждават да ходя по разни места. Освен това, дали спазват обещаното заплащане. Абе с една дума нормална ли е работата или въобще да не се захващам.
Благодаря предварително на всички които ще пишат от първо лице.

Еее тоя Добрички мишоран от години е оравя тая девойка Христиана много служебен лев има налят в нея,а завода нехае явно има достатъчно

Това което се пише за Варна е така от 5-6години. Въпросния регионален на Варна от дълги години прави това. Странно е обаче че никой не реагира. Явно не четат сайта. Така, че аз вече ще пиша директно на Мейла на фирмата, така поне ще го прочетат: [email protected]

Фирмата е структорирана добре,има потенциално е хубаво шефовете да знаят каква шуробаджинащина цари вШУМЕН ДОБРИЧ ВАРНА И БУРГАС.Тези които ди щипкат служебни парички и раздават парични бонуси ди кадруват на месно ниво Ивайло вече е изпълнил американската мечта,от прост общак сега вече коли и беси с втората си полвинка ХРИСТИАНА....Бони и Клайд по италиански ,щипкат служебни парички и раздават парични бонуси вдигнаха и стандарта на живот,пишим тук но дано ТУЧЕВ И ХОРАТА МУ ЧЕТЪТ ,че зарази тези боклуци ще ходим гладни и жадни

София добър регионален,Шумен,Добрич,Варна бягай далеч и не се обръщай назад не бива хич регионалните пълни капути