Нова Трейд ЕООД

Не знам кой е изгонен от фирмата и от ръководството но дано не върнат крадеца
Любен Йочков!,боклука и наркоман Иван Пеев!,тариката Димитър Куков!,И не на последно място комарджията Митко Балджиев,че става страшно пари ще се пелеят до зори.Как ще го надут тоя спукана балон незнам много много крадаха бог да и е на помощ на ФАБРИКАТА

Отговор към въпроса на Кандидат от София-какви ги е вършил ли?Много пари окраде от фирмата, присвоява и в момента.И всичко това добре замаскирано с лъжите и машинациите му, в които той е огромен спициалист.Попитайте за какво беше изгонен от фирмата преди години,ама защо го взеха пак знаят тези които го покровителстват в момента.Все ще си отвори очите шефа,само дано не е прекалено късно.

Какви ги е вършил и какви ги върши въпросният търговски директор? Знаете ли как се формира възнаграждението на търговските представители? Има ли субективна преценка и предпоставки за създаване на такава? Вашият намек за "крилото" на шефката е свързан с какво?

А какво ще кажете за Н.Богоев - набедил се за търг.директор,отговаря за София.Пълен селяк и мошеник,тъп като галош,ама нали му дали да кара служебна кола...пълен майтап е тоя.Ако разберат шефовете какви ги е вършил зад гърба им и преди години и сега когато кака Мина пак го взе под крилото си.Такъв голям шут ще му бият,че ще му се види тясно отвсякъде.

БРАТОВЧЕДКАТА НА МИЛКО КАЛАЯ,КАКА МИНКА(ДИДА):)) ЩЕ ОПРАВИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКО,КАТО ДОКАРА ФИРМАТА ДО ФАЛИТ.И ТОГАВА ЗА ГЛУПАКА(ЧИЧО ПЕНЮ) :)) ЩЕ ЗАПОЧНЕ ГОЛЯМОТО ЧУКАНЕ...НО ИМАМ ПРИЯТЕЛИ МОГАТ ДА ГО ВЗЕМАТ ДА СЪБИРА РЕКОЛТАТА ОТ ПОЛЕТО....:D..

отдел контрол са много готини и точни хора.Това е най-добрият ондел.Винаги съм и се възхищавала.Имат си шефка на място.

Какво ще кажете за отдел Контрол?

Имало господ може да е късно,но се случи.За което много се радвам.Изгониха Петко Aргилашки.Да знаете банкет ще вдигна.

фирмата нова трейд иска да се работи по 12 ч на ден  сутрин от 7 до вечер до 7ч за заплата 560 лева като събота не се заплаща но се работи усилено.и една заплата си на зад после може да не видиш ништо

Мили работодатели на НОВА ТРЕЙД ЕООД .Погледнете по сериозно в склада си в СОФИЯ.ГРАМ НЕ ВЪРВАТ НЕЩАТА ТАМ ПОПИТАИТЕ РАБОТНИЦИТЕ СИ ЗА ОТНОШЕНИЕТО НА МЕНИДЖЪР В СОФИЯ.ОБЪРНЕТЕ СЕРИОЗНО ВНИМАНИЕ КАК СЕ ОТНАСАТ СЪС РАБОТНИЦИТЕ ВИ. ПОПИТАИТЕ ГИ ЛИЧНО ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОСТ не питаите само МИШО ЦЕЦКА И МЕНИДЖЪРА