Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

az bqh v tazi firma rabotih 3 godini kogato postypvah na rabota mi kazaha taka\"TUKA E MNOGO HUBAVO RABOTIM S NAY-HUBAVATA TEHNIKA ZAPLA6TANETO E DOBRO I NA VREME I TN.....\" po4nah i ot vtorata sedmica sajelqvah za tova podpisah dogovor postoqnen na 8 4asov raboten den 5 dnevna rabotna sedmica noooo ne be6e taka raboti6 po 10 - 12h + sybota a kogato napusnah trqbva6e da go napravq s predizvestie 3 meseca a az si podadoh molbata i se mahnah i sled mesec dva polu4ih pismo 4e sym osydena ot firma ARISTON-S za nespazvane i neispylnenie na dogovora ami sega vie mi kajete tezi dogovori samo za 6efovete li vajat vsi4ko tova e pornografiq

какво искате бе хора нали заплатите са редовни сградата нова и дай боже ако дигнат заплатите е тогава всичко ще е ок,навсякъде е едно и също пази боже българия ще света е гаден

Имах и щастието и нещастието да бъда част от тази фирма 3 години.Работих с удовоствие докато не започнаха реформите и постоянното лансиране на една абсолютно българска марка като италианска-още повече,че от самото и създаване аз разработвах моделите за нея-изведнъж целият екип стана инкогнито и невидимите
джуджета трябваше да работят неуморно за благото на фирмата-нямаше как да се планира почивка,защото"Коя си ти,че фирмата да се съобразява с теб?!"Но ти можеш 3 години да не ползваш отпуска със всички останали,а да ходиш по изложения и когато поискаш да вземеш полагаемите дни-нееемоожеееее!!!Относно колегите-да там знаят как да подбират кадърни хора-но не знаят как да ги задържат.Всички се озлобяват и работят в страх-започва да ти става мнооого неприятно да ходиш на работа.А за параноята обхванала младият собственик да не говорим!Инаше не мога не кажа,че Аристон е голяма школа-именно заради наличието на добри специалисти и човешкото отношение на собственичката Стефка Синабова.Тя е човека без ,който тази фирма едва ли ще просъществува дълго-да е жива и здрава!Радвамсе че работих там и че напуснах също така!

Мисля, че последното мнение е зле скалъпен начин да се подобри мнението за Аристон. Аз наистина никога не съм виждал "усмихнати" служители там за немалкото време, което прекарах на това кошмарно място. Напротив - след 3 месец всички придобиват едно характерно "зомбирано" изражение.
Относно компетентността на мениджърския епип - ще си замълча! Относно безумието и арогантността на собствениците пък, нерядко съм оставал безмълвен!!!!
Господ да пази настоящите случители на фирмата, тъй като слуховете за развитието на фирмата никак не са розови.

Това е една страхотна модна къща ,Най важното е че заплатите са абсолютно редовни ,навсякъде е топличко и чистичко ,Хората във всички бригади са усмихнати и дружелюбни а ръководния състав е на доста високо ниво ,Браво ,Желая успех във всяко начинание ,

Здравейте г-н Стефанов,
Работих известно време във фирма "Аристон С" - гр. Русе и не възнамерявам по никакъв начин да "плюя" фирмата. Всеки сам решава къде да работи, а и Русе не е толкова голям град, че да не се информираш предварително за условията.
Причината, поради която пиша е, че всеки има право да изказва мнение, независимо дали е положително или отрицателно. Вие изглежда сте много добре запознат с развитието на фирмата през годините, от което се подразбира, че сте дългогодишен служител. Как така обаче за времете, което прекарах там, никога не съм чувала нещо за Вас?

На 30 и 31 януари тази година във форума на www.bgrabotodatel.com се появиха твърдения и мнения срещу доброто име и репутацията на Аристон С.

Независимо от силните и според нас, невярни, твърдения ние ценим мнението на настоящи и бивши служители на компанията и затова се чувстваме длъжни да отговорим.

През последните години Аристон С се развива стремглаво. Тя е една от най-големите компании и работодатели в град Русе, разполага с модерна производствена сграда, а организацията и условията на труд са едни от най-добрите в бранша. В момента в компанията се трудят над 600 служители и ние правим всичко възможно работните места да бъдат запазени независимо от икономическта криза. Аз също съм служител в Аристон С и твърдя, че условията на труд в новия производствен комплекс на компанията са много по-добри от тези на много други места. Всички служители имат както време за почивка, така и осигурена кафетерия и място за своя отдих.

Що се отнася до проект „Нашите деца” – за година и половина по проекта са финансирани ин витро процедури на 12 бездетни семейства. На бял свят вече се появиха 6 така силно бленувани деца, а още 5 от семействата са с положителен резултат и очакват да изживеят най-голямата радост – да станат родители. Резултатите са повече от показателни и много от служителите на Аристон С сме огорчени от нападките към един прекрасен проект с реални резултати.

В заключение - благодарим на хората, които са въвели мненията си във форума, както на положителните за Аристон С, така и на не толкова похвалните, защото на основа на тези мнения ние ще се стараем да подобряваме работата си.

Младен Стефанов

Само едно ще ви питам: може ли компания, която има проект” Нашите деца” , който стимулира разждаемостта да поставя условия на започващите във фирмата да не раждат първите 3 години?!?!?! Това условие ми бе поставено лично от шефката Стефка Синабова на интервюто за работа. През годините, прекарани там съм била свидетел на сцени, където Синабова побесняваше при новината, че някоя нейна служителка е бременна. Както обича да казва тя: „Питам аз! Питам!” Що за лицемерие е това???
Разбира се, че тази фондация не е от състрадателност, благотворителност и човечност. Просто фирмата има данъчни облекчения oт тази си дейност.
Ако започвате работа в Аристон С, имайте предвид, че „Нашите деца” не са „Вашите деца”. Каква ирония...

Аз съм бивш служител.Желая да споделя моето скромно мнение.Във въпросната фирма прекарах 2.5г.Оценявам ги като време за разтеж както за фирмата така и за мен самата.Въпреки,че нямам нищо против бившите си шефове,дори напротив мога само да изкажа благодарности,ще дам от тук препоръката си.Все още има слижители,които не заслужават да са там където са.Някои са добри маниполатори.Извинявам се за натрапеното мнение.Успех на всички

Аз съм бивша работничка,искам да споделя своето мнение и да дам някои препоръки,които за жалост мисля,че няма да бъдат взети под внимание,та така въпреки всичко бях щастлива,4е започнах работа във фирмата имайки в предвит положението и ситуацията която се усещаше,че ще настъпи в страната,бях решена на всичко за себе си и за благото във фирмата.Отначало докато си свикнах ме аз и колежката ми бяхме нови,създаваше проблеми поне за мен докато си свикнем.Но така или иначе всичко вървеше добре свикнахме и с работата и работехме с желание и хъз въпреки,че имаше дни дори и на 0оборот,но причината не бе в нас,за мен специално,пък и за много хора,незнам какви средства и разходи имат във фирмата,но дрехите бяха скъпи на 1во място,само когато имаше 50%намаления,тогава се рамърдваха нещата,ами извинявай аз говоря от моя гледна точка 320лева за едно палто и то от букле,с не 4ак толкова добро ка4ество извинявай!!!!!!!!!!Заплатите ни не бяха големи,но имайки в предвит сигурността и постоянната работа,която ни предлагаха,и понякогашните проблеми и ненужната работа,с която трябваше да се занимаваме от счетоводно ниво,мисля,че се справяхме перфектно,дори накрая ревизията ни излезе със 75лева плюс.До тук добре,до момента в които имах 2почивни дни бяхме 2на 2,колежката ми се обади беше сряда,и ми съобщи лошата новина,че затварят магазина и в петък идват да ни правят ревизия,пълен шок и за нея и за мен,дори си поплакахме здраво,в това време,без предопреждение,без нещо да сме направили ние,дори прекалено влагахме аз и тя скъпи хора,и които чете това което съм написала и стигне до ушите на висше стояшите да си го вземат под внимание.Те са знаели и мислили какво ше правят и какво ще стане,но да ни бяха казали,да ни бяха обещетили за труда и за всичко.Аз бях много разтроена звъннах дори във фирмата,а някоя си там колежка започна да се смее ехидно,тя какво да направела,обадих се на информация,исках номера на госпожа Синабова,до тогава само бях чувала името и,един път видях синът и и толкова,не ми го дадоха и не се опитаха и да ме свържат поне с нея.Как може чудя се и досега защото и възпитанието което съм получила не ми го позволява да има такива безкруполни и лоши хора,така не се прави бизнес,това не е работа за всеки с честност и отговорност и внимание дори към най-нисще стоящите с признание и уважение дори към чистачката ти,показва какъв човек си всъщност не да бягаш от отговорност,а да се изправиш с лице към хората и проблемите,които си им създал,аз все още съм без работа,правя все неуспешни опити да си намеря сериозна и постоянна работа и место което може да ми позволи реализация,Господ е добър към добрите,честните и отговорните хора,и считам,че рано или късно ще намеря работата от която имам нужда,дано да стигне до които трябва,не се прави така,но аз съм ви простила вече,но мисля,че трябваше да споделя това!Успехи Ви желая,живот и здраве само да има!!!!!!!!!!!!