Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

След като съм част от тази фирма ще кажа-Фирмата е прекалено добра за лошото отношение на работодателите!Те явно не съзнават,че доброто отношение спомага за работата и губят кадърни служители!Всички ние работим за парите си и за парите на преките началници,които ит своя страна се държат грубо и пренебрежително към нас!Ако не бяхме ние-простолюдните индивиди едва ли стефка синабова щеше да е на ниво Милионер!Евала на Федя Георгиев-не видях един път лошо отношение от негова страна(нищо че е невероятно разсеян)!Както и да е-живи и здрави!

Ако ви поканят на интервю,отидете,защото веднага ще ви вземат и ще ви направят дори и трудов договор ВЕДНАГА,но ако се разболеете(това не го толелират)знаите,че вече няма да работите там.Просто си търсят работници за малко и после чао.Работничките им са нови и такива ще си останат с това тяхно отношение.Има и много други неща,но на такива хора им се връща.

Ако искате да бъдете тъпкани, унижавани, преследвани и обиждани по десет часа всеки ден за без пари- моля това е вашата месторабота!

Некандидатствайте в тази фирма несериозни и некомпетентни са, да не говорим ,че на елементарни въпроси които касаят кандидатите за работа са неподготвени да отговорят или откровенно шикалкавят.Поредната несериозна фирма, не се лъжете.

Мисля да кандидатствам за продавач консултант в тази фирма.Ако може някой да сподели мнението си относно заплащане,раб.време,отпуски,осигоровки и не на последно място отношение към продавачките.Благодаря ви предварително за мненията и съветите ви.

мисля да започна работа в тази фирма как е заплаштането и отношението кам служителите бригадирите добрилиса фирмата излизат ли в платен отпуск и какво е работното време

Бастуне,бастуне, "сигОрно" от тези "сАбрания",пък и от двойното счетоводство съвсем си объркал словореда.Главната да види това,пък ще видиш ти.Ще се захапе пак някъде,че някой бърка и й мъти водите.А за Младен и аз не бях чула,сигУрно е новак и все още надъхан.

Какво става в любимата фирма? Вие сте се побъркали бе хора.Как ще ви намаляват заплатите?Сигурно вземате поне 1000- ка за да не си тръгнете от там. А 'шефът' ви кви ги дяла ?

кво да ви кажа 1 водят двоино счетоводство,работят по 12ч аса ,да неговорим за съботите.отно6ението към работника е към извънземни,заплатите ги намали с по 200 лева зашто ли сигурно за6тото строи или пък 6те отваря цех за обувки но зашто за сметка на работника в момента към 70 80 молби за напускане има за6то ли штото ходи като зомби синабова и само сабрания прави и вика къде ште вървите тя ги е направила хора но ако небяха работниците тя къде штеше да бъде.преди 10 дена стара работничка със 12 години стаж си пусна молбата за напускане но нали трябва да минат 3 месеца неможело иначе отиваш на съд идва мъжат и хвърля 1000 лева на синабова и казва купувам свободата на женаси е за какво си говорим.а друго има хора като се наредад за заплати получават само фишове а някои има и да дават откаде на къде на ли си отишал за пари не да ставаш спонсор на фирмата,а сабранията се правят в работно време не през почивките или след работно време само незнам за какви се мислят.што ходи буса всяка седмица до софия за да изперат малко пари на иван костов кво да ви кажа всичко е прах в очите биешесе в гардите синабова че във фирмата вземали наи големи заплати в бранша е вече не е така сигорно е на 12 място вече

ФЕНОМЕН ,много си я оплескал с напускането.3 години си е подвиг.Може би навсякьде в бранша е така.