Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

Бягайте от тази фирма , НЕ СТАВАТ !!!!Много или малко сте работили ....няма никакво значение .Никога няма да Ви се плати това което Ви се полага .

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз няма да се скрия с анонимна.Работя близо година в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю
За г-н Бонев мога да кажа само, че е управител, който СИ върши съвестно работата и е нормално да следи всичко в магазините да е наред. Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу него. Той е човек, който ако има забележка към някой служител ще я каже така, че хем да не го засегне, но и да се оправи даденото нещо.Никога не е било да дойде и да не поздрави , да не попита как сме, имаме ли проблеми, нужда от нещо. Е ако това е гадняр ,странна логика имат някой хора.
А на АНОНИМНАТА, която без да е наясно, се изказва за командировките в Пловдив, ще кажа : Аз съм от трите ходили там и не съм била принуждавана, а ходихме да обучаваме нови момичета за магазина.
Ето такива хора пишат тук и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

С Аристон-С ни свързва дългогодишно и ползотворно партньорство. Мога да кажа, че ръководството на фирмата е едно от малкото в България, които наистина държи на служителите си и и инвестира в тяхното непрекъснато развитие.
Свалям шапка на г-жа и г-н Синабови, както и на Дилян Бонев, за техните продължаващи грижа и внимание, които дават на служителите.
Продължавайте все така!

Отношението на г-Н Бонев е отвратително към служителите!!!ИЗНЕРВЯ с присъствието си процеса на работа!Прави интриги между колежките,НЕ СИ РАЗБИРА от работата и не е за тази позиция!!!Всички момичета напускат най-вече заради него,а сега дори няма кой да им работи в Пловдив и постоянно принуждават служителките да заместват там!Г-н Синабов,замислете се че приятелството което имате с този човек застрашава фирмата ви и губи много ценни кадри от години!

Вие сама си правете извода, защо не ви се е повишила заплатата.Служител ,който не се справя с работата си не му се увеличава заплатата а се освобождава.

Лъжат много , обещават не изпълняват
Заплащането е ниско обещаха вдигане вдигнаха на определени хора няма развитие в тази фирма .
не са коректни и са заети повече с това да правят интриги от колкото да работят за общо развитие като от едно време в бакалия се пише в тетрадки работата е много правила много и глупостта им с таен клиент за който съм сигурна че няма психологичен профил !
Таен клиент влиза и оценява как обслужваш и правиш презентация на даден артикул е кажете ми как се презентира 35% найлон и 65% полиестер за 165лв минимум бройката ужасно качество на дрехите и въпросният таен клиент може просто да не му харесва вида ми примерно че съм по слаба по красива че съм с черна коса че не говоря като нея примерно с диалект или просто като всяка 5 жена просто е зла и храни егото си с злоба и негативни оценки затова че не е по красива !
Пак казвам не е сериозно това да се занимават да четат тук написаното и отговарят че едва ли не това е лъжа!

Работя повече от две години в един от магазините на фирмата. В момента заплатите за моята длъжност са по-високи от много конкурентни фирми. Никога не съм имала проблем с платения годишен отпуск, болничен или ръководителите ми. Заплатите ги получаваме винаги на точната дата и осигуровките са ни реални. Бих казала на всички дисциплинирани и реално мислещи кандидати, които искат да работят с интелигентни клиенти и във възпитана работна среда да си подадат документите.
На фирмата ще кажа: Благодаря за коректното Ви отношение към нас!

Ако е толкова прекрасна,невероятна и изключително коректна фирма, дали ще има такова текучество на персонал и обявата няма да седи в Jobs.bg повече от година ...замислете се и стига сте се мазнили.

Здравейте! Дъщеря ми работи повече от 2години в Аристон и е много доволна от условията на работа.Някои хора нямат представа какви некоректни работодатели има.

Като настоящ служител мога да кажа,че АРИСТОН С е фирмата в която ще Ви осигуряват на реалната сума и най-вече ще я получите навреме и смея да твърдя,че почти няма такава.Работя достатъчно дълго време,условията за работа са повече от добри,отношението към работниците също.