Аристон С ООД

Zdraveite Vliazox v magazina v mol ruse i biax posre6nata ot edna va6a slujitelka na badja i pi6e6e Katia Antonova prez cialoto vreme slujitelkata stoia sednala i ne me otrazi.

Здравейте ,
Аз искам да отговоря на всички който не са били уведомени за крайния резултат след интервюто
* значи задължително би трябвало да ви се обадят и да ви дадат крайния резултат било поситивен или негативен
АКО НЯКОЙ НЕ ПОЛУЧИЛ ОБАЖДАНЕ МОЛЯ ДА БЪДЕМ ИЗВИНЕНИ !.(явно се е получило във пвриода на преместване на офиса ни)
*Някой беше написал че ства дума за "call center" което съвсем не отговария на истината ,явно не сте разбрали съществото на на нашата работа / Ние сме търговска фирма ,която обслужва клиенти във цял свят ето от къде идва и изискването да се владеят най малко два езика ,занимаваме се със продажбата на първа материя закупуваме и продваме стоките на нашите клиенти и доствчици /с две думи ние сме техните посредници !..
Така надявам се че сега ще бъде по ясно за всички вас.... и на трето и последно място КАНЯ ВСИЧКИ, ЗА КОЙТО НАШАТА ОБЯВА ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС ДА НЕ СЕ КОЛЕБАЯТ, А ДА СЕ ЯВЯТ НА ИНТЕРВЮ ПРИ НАС,МОГА ДА ВИ УВЕРЯ ,ЧЕ ИМАМЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОБЯСНИМ ПОДРОБНО И ДА БЪДЕТЕ ИЗСЛУШАНИ !..

П.С. ПОВЯРВАЙТЕ МИ НЕ СИ СВЕРЯВАМЕ ЧАСОВНИЦИТЕ КАНЕЙКИ ВИ НА ИНТЕРВЮ 

някой може ли да даде по-актуална информация,защото последните коментари са доста стари. Предлагат ли добри условия,има ли някаква промяна от всчико,което е изписано. Благодаря Ви предварително!

Който иска да работи и може да работи-заповядайте! Вси4ко е много добре, не полошо от други фирми,а в много отношения-доста подобре!

Няма по- стресираща  и нископлатена работа.Но най-ужасното не е това, че се вземат смешно малко пари за работата, която се върши,че почти всяка седмица се работи извънредно съботите, че няма национални празници,защото  на тях се работи с пълен работен ден.Ужасното е в отношението към хората, които работяат там.Такова отношение е НЕДОПУСТИМО,НЕПРИЕМЛИВО И ИЗВРАТЕНО като разбиране и като отношение на РАБОТОДАТЕЛ КЪМ ПОДЧИНЕН.Обидите, ругатните, липсата на нормално, човешко отношение към обикновените хора, които работят там,липсата на доверие и разбиране граничи с престъпното.Такова отношение е НЕМИСЛИМО, ако искаш фирмата ти да е с авторитет и хората да работят с желание.Чудя се как има все още хора, които управляват фирми, без да са подготвени за това-нито като хора, можещи да управляват други хора, нито пък като хора,които разбират естеството на работа.В случая -дамска мода.Въпреки това,всеки си трае-няма работа и хората са притеснени да не загубят и тая.Но цената която плащат е прекалено висока,за това, което получават.Това си е лично мое мнение, но съм сигурна, че много хора го споделят!

Добър ден! Работя в тази фирма 9 години. Никой не те кара при постъпване да пишеш молба за напускане. факт е, 4е много трудно да напуснеш- срок на предизвестие е 3 месяца. Много добри условия на работни места, оба4е заплащане е много низко. Система е такава, 4е вси4ки -работиш или не-полу4ават  по4ти поравно. Това е.

Здравейте, не работя в Аристон, но познавам работещи там - в администрацията и в производството. При постъпване, работниците подписват молба за напускане, без да я датират. При ползване на болничен, закъснение, отпуска..."шефовете" я датират и си out. Отпуската се решава ръководството - кога и дали ще ползваш. Ходи на море през октомври като ти изнася. Не може "утре ми се налага да отсъствам", "детето  ми е болно", "баба ми почина"....И как при тази несигурност, че могат всеки момент да те "изгонят" датирайки молбата ти, работниците имат мотивация да работят? И каква е тази фирма, чиито "правила" са по велики от трудовите закони в държавата и правата които са гарантирани с тях? Чудят се защо обявата им за юрисконсулт се върти от месец август миналата година и защо вече 3-ма кандидати напускат - кой изкарал 2-3 месеца, кой даже не започнал. Заради негативните слухове дами и господа, слухове, които се базират на истината за наблюдението ви, несигурността на работното място и правата на работещите които не зачитате. А недай Боже някоя женица да тръгне да ражда и да излиза в болнични и в отпуски... Защитата по КТ я заобикалят без проблеми. Самите собственици също работят за фирмата, в това спор няма- че влагат от себе си, че вършат много, но....за останалите това е "АД под небето". Аз лично смятам, че за успеха на една компания, човешкият фактор е основен и важен. Персонала трябва да бъде уважаван и работата ще върви гладко. Не може затрудненията и неуспехите да се изкарват върху работещите. А голямото текучество на персонала не говори никак добре за атмосферата в една компания. Ценете кадрите си-ако искате да Ви има на пазара. Не им поставяйте унизителни условия и  не ги прецаквайте бе причина, с оправданието че работите по "немската система". Доколкото знам за нея -тя е точна и коректна. А Вашата-непочтена.

Това е първото интервю на което ми се задава въпроса:Къде работи бащата на приятеля ти?Ако не желаете да отговорите,ще бъдат настоятелни!

След като съм част от тази фирма ще кажа-Фирмата е прекалено добра за лошото отношение на работодателите!Те явно не съзнават,че доброто отношение спомага за работата и губят кадърни служители!Всички ние работим за парите си и за парите на преките началници,които ит своя страна се държат грубо и пренебрежително към нас!Ако не бяхме ние-простолюдните индивиди едва ли стефка синабова щеше да е на ниво Милионер!Евала на Федя Георгиев-не видях един път лошо отношение от негова страна(нищо че е невероятно разсеян)!Както и да е-живи и здрави!

Ако ви поканят на интервю,отидете,защото веднага ще ви вземат и ще ви направят дори и трудов договор ВЕДНАГА,но ако се разболеете(това не го толелират)знаите,че вече няма да работите там.Просто си търсят работници за малко и после чао.Работничките им са нови и такива ще си останат с това тяхно отношение.Има и много други неща,но на такива хора им се връща.