Василев ЕООД

Скъпи хора има интернет и си заслужава да прекарате поне 30 мин. в него за да разберете повече за дадена личност/фирма    http://www.vbox7.com/play:3d6a1ddd41?p=user&id=1521733&order=date

съмнявамсе много в лоялноста на този г.Василев май е от хората менте обадихмусе по телефона и от него чух едни и същи неща повтаряшеги като развален грамофон непрекъснато но нищо съществено не разбрах от него. при въпрос отправен от моя страна дали ще има представител от България да заведе групата до там тои неми отговори че има .абе мушеник изпечен е този Василев.несе доверявайте на такива хора които се крият и искат само пари за несвършена работа.

добрър ден! имам желание да замина на работа в чехия.само че като чета какво се пише в сайта направо ме втриса!! много ми се ще да разбера истината,защото това дърпане на чергата към себе си не помага на никого и печеливши НЯМА!!! нека поне трима доволни от услугите на ВАСИЛЕВ ЕООД ми се обадят за да расеят или потвърдят мойте опасения!! благодаря!!

Тази фирма, не Ви я препоръчвам заради обидното отношение на представителя на ръководството, който изрази негативното си отношение към хората от град София, като заяви публично, че те са мързеливци и мрънкалници. Това безцеремонно отношение показва 3 неща за господина:
1. господина/умишлено с малка буква/ мрази бедните и социално неравностойните хора, защото за него те трябва да са неми роби, без всякакви претенции и права.
2. Въпросния гражданин или господинчо е явно запален привърженик на ГЕРБ, тъй като споделя виждането на лидера му за НЕКАЧЕСТВЕНИЯ материал.
3. Този човек, гражданин или селянин, както му харесва е готов на всичко само за да постигне целите си.
Тук предупреждавам, че такива хора са опасни за обществото, защото тях не ги интересува нищо друго освен личното им благополучие.
Точно, заради такива като него, България е на това дередже, и точно такива аз считам за некачествен материал.
Без уважение: арх. Тенев

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Хора - тук почти всичко е написано от фирмата!  Няма ли някой човек просто елементарно да обясни на всички които искат да пътуват КАК СТОЯТ ТОЧНО НЕЩАТА! Някой който Е РАБОТИЛ там! Моля ви - то ще си проличи дали лъже или не! ПОДРОБНОСТИ - МОЛЯ ВИ!!!

Прелива на куково лято! Измислените коментари нямат стойност. На фона на хората, които изпращам всяка седмица, тук трябва да има хиляди оплаквания. И не знам кой си и честно казано не се и интересувам.

Да Петков той форума прелива с оплаквания от теб, но аз не им повярвах и тръгнах с “огромната“ ти група. А относно това защо не си пиша двете имена ти наи добре знаеш.

Колко пъти трябва да повтарям едно и също, който иска да се оплаче от мен, нека си напише 2-те или поне 2-те имена и датата на заминаване, за да е ясно че наистина е заминал с мен. Само невежи хора могат да се вържат на измислени коментари по мой адрес. Имам заминаващи групи постоянно, така че ако бях измамник, форума щеше да прелива с лоши коментари по мой адрес!!!! И такава заплата от 600 ЛЕВА в Чехия НЯМА. Минималното заплащане е 60 крони, това са около 2.30 евро в момента (понеже кроната падна)

Не се доверявите на Василев-ООД всичко казно от него е пълна лъжа,наема ви за производствени линии,но на практика такива осигурени от него няма. Все казва,че всичко написано тук е от конкуренциятаму,но и това не е така. Да наистина в Чехия тои ще ви осигури работа,но тя няма да бъде тази за която ви е обещал и парите ще са на половина.Работата която може да ви предостави там неговият довереник Стефан Ангелов е за не повече от 500-600 лева и то при 240-260 часа месечно,такива пари се искарват и в България,но поне никои не ви мачка и сте си при семеиствата и децата.Бях там видях и се ужасих.Четох коментари те и не им повярвах,но сега когато вече бях там се убедих,че този човек лъже. За Бога Българи не му вярваите.