Примекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Ропотамо 7&markers=Шумен,ул. Ропотамо 7

фирмата е супер също и заплащането.Работя вече почти 3години и съм доволен с колегите.важното е уважението икато работиш има и премия

Фирмата е много яка. Аз работя от скоро в Примекс, но за сега съм много доволен. Това което пише crocodile до някъде е истина но има и доста глупости. Всички са много точни когато си вършиш добре работата. Нормално е да не се харесват мениджърите защото именно те карат персонала да работи. Като го няма някой от шефовете всеки започва да се скатава и да не работи. Заплатите за България са много добри а и може да се разчита на подкрепа във всякакъв вид. Дано да съм бил полезен.

Заплащане не много добро, а и тези депозити и почваш от дадена заплата и чакаш половин година да те изравнят е пална глупост.
Никакво уважение всеки от шоурума ти се прави на шеф.Мислят си че ти си по долна класа от тях,а в същото време забравят каква им е работата
Има привилегии.Работи се с нови машини и техника,но всяко чудо за 3 дена.След година от ново ще бъдат стари,но за сега привилегии има.
за сигурност няма какво да пиша.То сигурността идва от работниците не от фирмата.
Работа свободно време става зимата е кофти ,ама лятото си е 6 трагваш си по светло още.
Потенциал за развитие долу горе става.Предлагат ти един европеиски стандарт на работа ,за съжаление от доста некомпетентен човек иначе иновациики от време на време.
Местоположението е номер едно.Точно на околовръстния път кадето минават всички камиони и тежкотоварни.
Колегите са номер едно винаги ти помагат,рабират те като си в труден момент и здраво бачкат.В това число влиза и Ани Върбанова,а всичко друго в офиса е пълна измислица и едно голямо недоразумение.
Работната среда бива.Чистичко нова сграда удобства ако прекарат и отопление грешка няма,защото зимата е некав ужас.
Ами това е моят коментар за фирма Примекс всичко е наред,само да се оправи отношението между работодател служител,защото е някакъв отврат дори след като напуснах като клиент пак го забелязвам.

За заплащането давам 4 може да се подобрят премийните плащания.
уажение сам посочил 1 !!!! шефа е номер 1/окръжението му са....! /в шоурума нещата сякаш стоят наопаки .МОЛ-а А.В върши 99% от работата 1 % за касиерката все пак парите минават от там, а за другите двама май няма проценти за тях.Специално заради хората без % давам 1 нищо лично (мнения на повечето клиенти)
Привилегии 4 .Добра обстановка работа с нови машини с добри колеги и обслужване на европейско ниво.
За сигурността няма да изказвам мнение.
Работа свободно време е ок. всичко е точно и коректно спрямо работното време
Потенциал за развитие може да има във всяка фирма . Лично за развитието давам 5 иновации ,обучения по европейски стандарт точно и коректно заплащане
Местоположението е на Страхотно място .
Колеги отново 5 КАТО СЕ ВАРНЕМ НА (уважение)малко по нагоре
Работна среда е на европейско ниво и на мене лично ми харесваше много

Мисля че това е достатъчно като цяло Доволен от фирмата
"И все пак земята се варти!"
Г.Галилей

Samo se klukarstva nikakva iziava za rabota.V ofisasa kpagla nula.

Фирмата е супер!Лидер на пазара.Заплащането е много добро.
Все още се развива/върви бързо нагоре/ и не може да намери точния модел на вътрешна организация.Мениджърите нямат необходимите качества и постоянно експериментират .А от това страда персонала.Ако нещо не се получава обвиняват редовите служители.
Шефа е невероятен мениджър.И е ЧОВЕК!Но хората от най-близкото му обкръжение изобщо не са на нивото му и развалят атмосферата в иначе добрия колектив.

По шестобалната система - оценка (4.5) !

КЪМ НАПУСНАЛ Защо напусна? Някой може ли по-подробна информация да даде за търговски представител или за позицията мениджър?

Фирмата е много добра. Работих там 4 години. Съжалявам страшно много че напуснах. Заплащането е на много добро ниво, моята заплата беше 2000 лв. Просто ако всички фирми са на това ниво, България ще е рай за работещите.

работя с удоволствие и съм оценен/а

споделете мнение за тази фирма