Примекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Ропотамо 7&markers=Шумен,ул. Ропотамо 7

Аз съм бивш служител в Примекс и мога да кажа, че фирмата, както и г-н Крумов са супер. Управителя се грижеше за нас (дали имаме от нещо нужда, добре ли се чувстваме), винаги поздравяваше служителите си независимо на каква позиция са. Много ведър и усмихнат човек. За работна среда и колеги мога да кажа само най-доброто. Примекс бяха, като мое семейство. С много желание ходех на работа, защото знаех, че ще се видя с приятели. Работата ми беше много интересна и си я обичах. Друга такава фирма с такова отношение най-вече не можах да намеря-дано за в бъдеще да имам по-голям късмет. Съжалявам, че напуснах моя втори дом. Изобщо не се колебайте и ако имате възможност да се присъедите към семейството на Примекс-не се колебайте.

Уважаеми Г-н Управител , кандидатствах за работа във фирма Примекс като охранител на обект-околовръстен път № 39, Манастирски ливади. Ходих на интервю и ме одобриха и ми казаха да занеса необходимите документи. Същите представих на 16.04.2019 г. в офиса на Ботевградско шосе. Служителя,който ми проведе интервюто одобри документите и се обади на н-ка охрана,запозна ме с бъдещия ми колега и каза да чакам обаждане за подпис на договора. В същия ден служителя ми се обади и изиска още един документ от НСС.Когато отидох в НСС ми казаха ,че същата бележка се издава от Окръжна прокуратура-Перник, която бележка бях представил на 16.04.19г.От Окръжна прокуратура ме уведомиха,че те са обединени с НСС и на мен вече са издали такава бележка.Обадих се на същият служител да му кажа,че съм представил тази бележка и чух някой да му казва , че с мен повече няма да се занимава и да отида да си взема документите и затвори телефона.Два пъти ходих на София,като загубих средства и време.Защо ме разкарвахте толкова пъти и сега трябва да ходя още веднъж да си взема документите които са още при вас?

И моето мнение като бивш служител ... При започване се подписват празни бланки за напуска , както споменават всички . На въпроса защо? отговорът е за по-голяма сигурност ... Работи се по 9-10 часа на ден , като в сезон не си взимаш дории и полагащата се обедна почивка.Съботите е по същия начин. Заплатата ти няма мърдане не зависимо колко работа вършиш и как я изпълняваш, отделно изпълняваш неща , които не ти влизат в работните задължения . Уважение от ръководство - - 10 бих казал. Колектива е пълен с лицемери и интриганти, които си нямат на представа от добре свършена работа, но са там за да докладват всичко случващо се на "управата". Да не говорим че масово не издават документи за покупки ... една малка част от корупционната практика на тази фирма ... Та моята препоръка е не си хабете времето и нервите за тази фирма

Бивш служител освободен по взаимно съгласие ама не баш. 2018 г. Заради фалшив болничен, според Гошо Пешев споменаващ се като Крумов, срамуващ се от фамилията си. Работил съм в доста фирми. Но това е най пропадналата.
Управителя на базата не знае за какво е там. Каквото и да го попиташ вдига рамене, експлоатират те мъкнеш като говедо лятото умираш от жега зимата мръзнеш като куче но за Гошо най важно е да му избуташ сезона да си напълни гушката и да си купи нов Мерцедес с кървави и потни пари.
В следващия момент ди мята няма и 900 лв. Работиш му по 12 14 часа на ден Събота те гърчи пак по празници пак а по договор 5 дни 8 часа. Дефиницията е кучкарник с помияри. От както се махнах нещата си потръгнаха както следва.
Съвет за всеки който се подлъже да иде да работи в тази фирма. Стягайте коланите преебани сте.

Мнението ми за фирмата е напълно некоректното правят те вярно ба гъз работиш докато им е изгода и тв гонят когато те си преценят можели в зимно време когато е най тежко така да постъпват с теб... дано да им се върне тъпкано... дано да фалира фирмата :)

За времето в тази фирма, видях че те не е коректна нито със служителите си, нито с клиентите си , нито с търговските си партньори. Служителите биват експлоатирани, заблуждавани, държат се с тях менторски и в крайна сметка като тръгнат да напускат биват винаги прецаквани, чрез разписаните предварително документи при започване и чрез не изплащане на допълнителните пари. Клиентите биват лъгани с циганска ценова политика и най-вече като се продават нискокачествени не известни артикули за пазара, за висококачествени. Когато след кратко време "новата марка" се издъни тотално, се търси друга нова марка. Циганско поведение. Партньорите биват прецаквани пак чрез марките и чрез ценовите политики и когато се усетят си сменят доставчиците на едро и бизнеса заминава на кино. Мнението ми е че ръководството на фирмата работи по този грешен начин, защото само така може да работи. Категорично се радвам че се отървах, чувствам се много по добре и дано повече да не се сблъсквам с подобни фирмаджии.

Така, до тук само отрицателни мнения..защо сте такива такива бе хора ? Защо изразявате замо отрицателността ? Поне веднъж бъдете честни и споделете и положителните неща...фирмата е като всяка една..даваш ли от себе си получаваш :) не дадеш ли пишеш негативи,не е справедливо. Работех в Примекс до м.Март 2017г. , мнението ми е доста добро,Отношение: 6+ , Колеги: 6+ , Това че сте мързеливи не ви дава правото да мърсите името на която и да е фирма. + това празни бланки никога не съм подписвал това е лъжа ! , относно заплата..всеки знае че всичко се свежда до това колко ти се работи :), Малко фирми осигуряват служителите си на пълен работен ден ,а Примекс е една от тях. Отпуските се взимат както си му е реда,естествено че по-време на сезон да излезеш в отпуск е доста тъпо. Всеки знае че в тази сфера работата е 2 месеца именно през сезона и след това изследваме очния нерв. Наглеете много и излагате невярни факти :) няма какво да кажа повече, освене фирмата е КОРЕКТНА :)

много съм разочарован. шефовете на фирмата лъжат като циг. ,при постъпване в процес на работа и при напускане. при постъпване внимавайте какво подписвате, защото при напускане тези документи много ще ви прецакат. подписват се включително бланки без посочена дата, за да бъде възможно поставяне на угодна за тях дата при напускане. работата е много тежка и повече от това кото е обяснено в началото. бонусите не са по схема, а са както му хареса на шефа накрая. питайте стефан ако искате. отпуски,болнични всичко е мираж в сезон, само неистово напрежение за нищо. дано никога вече да не се срещам с такава фирма.

Моето мнение за Примекс ЕООД гуми и сервиз като бивш служител е много лошо. Заплата, която ми обещаха така и не ми я изплатиха. Няколко пъти ги попитах, защо и не могат да ми кажат нищо. Дори ми казаха по съдебен път да съм си я търсил! С подписването на трудовият договор, те задължават и да подпишеш и празна бланка за заповед за прекратяване на трудовото правоотношение. Фрапиращото беше, че не пишеше член, по който искат да се прекрати договора. Да оставим това, че по трудов договор си на 5 работна седмица по 8 часа, а работиш по 6 работна седмица по 10 часа! Отвсякъде те лъжат. Второто нещо, което искаха да подпиша пак като празна бланка за неплатен отпуск. Само да ви вметна, че могат да ви пуснат неплатена отпуска, когато те си поискат дори и да сте работили. Обучение така и не ми се направи. Ръководството е под всякаква критика. Питаш ги нещо и не могат да ти кажат. Не правете грешката да започвате работа там, нито да закупувате техните некачествени гуми...

Изключително съм доволна. Най-добрата работа, която съм имала досега.