ФОРС ДЕЛТА ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРС ДЕЛТА ООД

ЕЕЕ Ради ,Ради! С 10 години стаж зад гърба си на мен ли хвърляш балтий с "хубавата работа" в охранителните фирми! За 500лв нето на месец работя само при положение ,че ме осигуряват на пълната ми заплата ,а именно на около 750лв! Ако ме осигуряват на минимална ,то държа да си получа нето на месец сумичка над 650лв.! А ти как мислиш ,че под 500лв. на месец и осигуряване на минимална заплата ,ще ти дойдат рейнджъри и командоси да висят по обектите и рискуват някой малоумен наркоман да им забие ножа ,защото ако го гръмнат ,може да се тълкува от порочния български закон като "превишена неизбежна самоЗАЩИТА"! Кафез за охранителя в случая! Много ясно ,е за тия пари се навиват да работят ,хора без стимул ,хъс и квалификация ,а също така и смея да кажа утайките на обществото пияници и социална измет! ООО да фирмите ги наемат ,защото те работят за мижави пари ,а пък работодателя/охранителната фирма/ ,взима от такъв човек над 600лв.печалба на месец! Какво очакваш от тях Ради? :) Да вземат адекватни решения в напрегнати ситуаций и да реагират адекватно на служебното си място-НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ! :) Това е срам и позор за ОХРАНИТЕЛЯ и професията ОХРАНИТЕЛ ! Срам и позор за който са одговорни единственно охранителните фирми със стремежа си за голяма печалба!  Поздрав на всички колеги охранители ,които са професионално настроени и адекватни към тази дейност и им пожелавам по добри времена ,когато ще бъдем РЕАЛНО и КОРЕКТНО оценявани,като ДОСТОЙНИ ХОРА С ДОСТОЙНА ПРОФЕСИЯ,ПРОФЕСИЯ КОЯТО НЕ Е БЕЗОПАСТНА ЗА ЗДРАВЕТО НИ ,А ПОНЯКОГА И ОПАСНА ЗА ЖИВОТЪТ НИ!

160лв. месечна заплата..При 20 дни отпуска. Ако някой може да ми го обясни моля!!! Защото в Форса не можаха..

Който отиде в нея ще остане изумен колко може да е долнопробна една фирма.....само мога да кажа ,че ВСИЯКО ЛОШО НАПИСАНО за нея АБСОЛЮТНО ВЯРНО.Дори много от нещата са спестени, изумително е как тази фирма все още съществува,но това е само благодарение на много серизните връзки на Т.Орфаниду , и връзките на В.Димов с властите.Едва ли има друга фирма дори и от долнопробните която си позволява да осигурява на минималната заплата а отпуската да я плаща на 160лв...(можете да проверите)

Как стой въпроса за полагаемата отпуска след напускане. Моля за отговор от компетентните лица. Или ми изтратете тел. за контакт на имейла.С уважение Петков

Здравейте,тук има и прави и криви.Това,че те лъжат с осигуровките е истина,че има привилигировани като някои от Требич-ИМА.А за дрехите също е истина.За парите и за точноста им им а дози истини.И за глобите които са нормално нещо,и за служители в патрулите,които не познават София,а дали е така във Верия,в същия СОТ със същото име ? Но това е все пак шуробаджанашка фирма и за това нищо да не ви очудва.Траянка е назначила все близки хора.Майка и домакин,108 бивша колежка,Вили Димов-човек с връзки И.Т.Н.Но вече ме дом ързя да пиша !!!

на 19 год сам кандидатствал сам за работа там,въпроса ми е приемат ли по лесни4ко у какжи са заплатките и работното време предполагам 2на2 дни ина4е из4етах мненията благодаря ви :) Пловдив

Само обещават но не изпълняват нищо!

Здравейте, може ли някой да ми каже, какви са заплатите във "ФОРС ДЕЛТА", тъй като мисля да започна работа там.

колеги колко искате дави плащат в банков офис във който цял ден дремете и разчитате на нас реагирането колко от ваз сме хващали пияни и спящи докато имаше нощтна охрана а а отностно колегите да има много помияри шефовете са добре какво искате от мери след като неси вършите работата като хванат че сте пропуснали разбит обект какво дави наградят ли искате или димов е пич разбран човек и не говорете вие сами кандидатствате за стационарна охрана какво като сте във глобул колко дави дават за това че гледате едни монитори и колко ги гледате вие си знаете или искате дави дават 1000 лв за това че вие страх даси оглеждате обектите и званите на одц дави испрати патрул че вие страх сами да огледате че сота ви искарваме парите на всички колко искате дави плащат слизате от влака и искате сотаджий да станете та вие не знаете каде е бул витоша бе момчета а относно  г-жа орфанидо колко от вас са говорили лично с нея че дая познават това е най справедливата и точна жена която познавам естествено е даси гледа интересите или вие какво искате даси испразни банковите сметки и дави даде парите на вас а смешници работите по сума си години при нас и като ви оволнят за някоя ваша издънка и плюете  като сте много големи специялисти станете директори и взимаите по 2000 лв

хора няма да пи6а много,но 6те потвардя вси4ки отрицателни мненя за тая "фирма"!!!Много гавра,много лицемерие голямо теку4ество на хора и МАЛКО ПАРИ!!!Вси4ко ло6о написано за тая фирма е вярно!!!