ФОРС ДЕЛТА ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРС ДЕЛТА ООД

Такаа искам и аз да ви я похваля малко колко голям БОКЛУК е тази фирма. Отидох да търса

работа, харесаха ме и ме взеха. Работих 2 месеца без трудов договор. Бях в СОТ-а

(патрулите), но през вечер ме сваляше Взводния - Светльо, тоя тип трябваше бъде да бъде черпен с марков алкохол,

шоколадчета, кафенцета за да е по либерален. На обектите, които ме сваляха

стационар в апартаментите или кабинките хващах няколко пъти бълхи!!! Страхотна мърсотия

беше!

Смяната е 12 часа и се започва от 6ч., аз съм висял 2 часа повече, за да чакам да ме сменят.

Извънредени часове не се плащат... Никаква колегиалност и съобразителност от страна на

операторки и шефове! Случвало се е операторките да направат грешка при сигнал и задължително

го отнасят служителите в патрула! Тази Мери която мисля, че беше шефка на операторките, нон

стоп се занимава с интриги и урежда незаслужени глоби за да прикрие собствените си грешки и

липса на професионализъм! Патрулките са пълна скръб!!! Технически неизправни, тракат като дизел, от вътре

мърсотия - пълно с бълхи...Радиостанциите са и те за парлама и реална връзка се осъществява по GSM. При възникване на

техническа неизправност, независимо, че не е

виновен шофьора, глобата я отнася той! И те не са никак малко!!! Заплатите са подигравка!

430лв. за сотаджия без договор, с договор 390 лв. (100 отдържат за осигуровки като те осигуряват на мн по малка сума). Има някакви премии от 100 лв , но за да

се стигне до там, трябва да се държи изпит през 3 месеца, който първо ти казват че си го взел, и като отидеш за заплата

се оказва, че не си го изкарал. Дават се униформи шити в някоя ширпотреба, които при напускане се оказва че струват

70лв и трябва да ги платиш, но ти ги прибират за следващия слугител.

Честито на новоназначените!

Здравейте пиша със цел да предпазя бъдещите кандидати за позиция сот патрул
1 заплата е подигравка 390 за новбранец + 100 премия след успешен изпит глоби всякакви ако няма си ги измислят
2 всичко др сте но не и за това което сте назначен ще сте шофьор на шефката долна гнусна курва ще копувате зимнина и ще сте слуга на маика и баба златка ще сте шофор на сестрата на шефката ще ходите по обекти като стационар и на мероприятия без да ви се плаща
3 началиците са пълни боклуци за дане ви въртят по обектите и всички коли и да имате партньор ще трябва да носите на взводния рекия цигари кафе за да е либерален
4 колите са пълна скръб няма гражданска преглед антфриз и се крат зимата със летни гуми технически неизправни са
5 годишен отпуск се плаща на 7 лв няма боличен

Здравейте, и аз да дам мнение. Моят приятел работи там година и нещо като техник. Много скъпо ни излезе това! Една баба има там - Траяна ли е, каква е....Плащаше си с лични пари горивото, работеше с личната ни кола, разговорите по телефона си бяха за негова сметка. Над 2 бона сме се вътрили, за да работи той за тази баба. Инструментите - клещи, едно друго си бяха негови. Ама и той си беше за бой де, страх го беше да не остане без работа.
И най-голямата екстра - вземаш заплата, когато клиентите платят на фирмата, а това може и след 3 месеца да стане.
Евала, бабо Траяно!!!

Ако искате минимални осигуровки...ако искате дрехи,които не би носил дори и клошар...ако искате смешна заплата...ако искате глоби,само щото траянка е в цикъл...изобщо ако искате да ви третират като идиот то това е вашата фирма!!Тук ще се подиграват с вас и с труда ви!!!

Здравейте казвам се лъчезар савов до скоро бях патрул към asp ама имаше съкращения и остнах без работа покнен съм на итервю и ми казаха да вада дукоментш ама ми казаха че заплата е твърда 540 за 2 на 2 и 26 извънредна интрес1вам се от мнени на колеги дали фирмата наистина два тия пари редвно понже 7 във месеца качват обяви зо работа

Здравейте,искам да попитам как са в момента нещата във фирмата,защото имам намерение да постъпя там на работа.Изчетох доста негативни коментари и искам да разбера към днешна дата как са нещата?

Искам да попитам,при постъпване на работа държът ли се някакви физически изпити ?

Анархията е пълна,ако заплащане на полагаем годишен отпуск по 6 - 7лв. на ден и заплата от 320лв. и 60лв. ваучери,дрехи N та употреба потдръжка на лично МПС за да стигнете до работното място което е на 10 - 30км.,уважение от ръководството равно на нула и други такива "суперлативи" започнете работа в тази фирма.В момента в който малко вдигнеш глава и си вън,защото в тази фирма права нямаш.Трудовият договор е проформа.Даве вече при постъпване освен всички необходими документи подписваш и молба за напускане,а де неси почнал,а напускаш.

1 точка

Работих в тази фирма близо година и в началото всичко си беше Ок.

Работата поне на моя обект не беше тежка, но и парите не бяха много.

Проблема е че парите се плащат на 2 пъти в централния офис. Опашките в деня на плащането са големи като веднъж дори чаках 7 часа прав да си взема заплатата.Забавно става като след 2-3 часа счетоводителката излезе и каже 'ми парите свършиха, елате утре' или' днеска парите ги дават в другия офис' , който е на другия край на София.

След половин година без да питат започнаха да изплащат част от заплатата в купони за храна.

Материалната база е зле - скъсани костюми липса на радио станции.

!!!!Оценките които съм поставил са базирани на личния ми опит с фирмата и колегите от обекта!!!!!

Честно казано не ви препоръчвам да да се хващате там ама изобщо.
В предния коментар забравих оценките

Работих в тази фирма близо година и в началото всичко си беше Ок.

Работата поне на моя обект не беше тежка, но и парите не бяха много.

Материалната база е зле - скъсани костюми липса на радио станции.

Оценките които съм поставил са базирани на личния ми опит с фирмата и колегите от обекта.

Честно казано не ви препоръчвам да да се хващате там ама изобщо.