ФОРС ДЕЛТА ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРС ДЕЛТА ООД

Поредната пропаднала охранителна фирма. Ниски заплати, договори на 4 часа, лъжи и обещания, трябваше да предложа на баба Траянка да стане политик, повече ще и отива отколкото да се прави на шефка на охранителна фирма. Тая държи всички охранители на 4 часови трудови договори за да не плаща осигуровки, да къта пари. Униформите са тотална мизерия, колегите има и читави, ама повечето са си стабилни пияници.Читсвите бягат разбира се. Патрулите при нужда ги чакаш около 45-50 мин. до тогава да са те утрепали и заровили, това е в София, а представям си по провинцията какво е, ако въобще имат обекти. Накрая като стигнеш по пенсия не знам какво ще правиш... Бягай те колкото се може по-далеч оттам, ако сте тръгнали натам въобще недейте. Ще си изгубиъе, времето, парите, нервите и най-вече ще си опетните CV-то. Не си заслужава. Ако ще работите в охранителна фирма отидете в СОТ 161, ако ли не работеше друго извън охранителния бизнес, защото няма смисъл. Който все пак реши и отиде ще разбере по-трудния начин, че съм бил прав.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Преди известно време бях на интервю за работа и не останах много очарован (но не и изненадан). Първо: не ми казаха точно конкретен обект, споменаха за 2-3 подобни, но нищо конкретно. Второ: казаха че мога да почна работа преди да съм си извадил документите за постъпване, тях можело по-късно - иначе казано, без договор (по принцип трябва да си извадиш всички нужни документи, да подпишеш договор и да ти попълнят трудовата книжка, преди да почнеш работа). И трето, но не последно: казаха че всички пари ще са в брой, което според мен значи (особено и след второто което казах), че нищо няма да ги спре да бавят парите или да платят по-малко, или пък изобщо да не платят (ако поне част от тях са по банков път, няма как да не платят поне тази част и то навреме).
Накратко: както казах, не бях очарован нито изненадан - доста фирми правят такива неща и ми се стори, че тези просто бяха на зор (което също не ме изненадва - хората очакват някаква сигурност като почват работа и нормално да не искат да почнат при такива условия) и искаха да ме вземат набързо, че да си запълнят поне временно някакво празно работно място. С оглед на всичко това и на коментарите които прочетох (които от видяното при интервюто си мисля, че може и да е вярно), реших да се откажа!

Това е най-скапаната фирма в която някога съм работил хора не се захващайте въпреки кризата търсете други възможности парите които ви обещават са нереални взимат се най-много до 400-450лв като направите съответно 10 дежурства по 24 часа в месеца.

Абе работя там и чесно казано,
не бих им възложил да ме охраяняват
Вземат и куцо и сакато от улицата,
всичко е масово без договори.
90% от колегите ми охранители,са пияници, наркомани и неграмотни селяндури които се напиват,спят
по-време на работа. Никой няма стимул да работи защото тая фирма дава супер жалки пари за коио трябва да се редиш пред входа на една жилищна сграда цял ден като чели сме в 15 век!

А това че фирмата не е била свързана с мутренските среди, ДА,ДА
МА МЕН МАЛКО МЕ СЪМНЯВА ...

Създадена преди четвърт век от КОНСТАНТИНОС ОРФАНИДИС, Форс Делта някога е била най-мощната охранителна фирма. Тъй като няма връзка с мутренските среди е охранявала половината посолства в София - вкл. американското. Разполагала е с най-големия СОТ автопарк, вкл. мотоциклетно звено.
Десет години след смъртта на основателя си, Форс Делта е в руини. Управлява се според сутрешното настроение на "веселата вдовица" Траянка Орфаниду. Всички приходи се изсмукват от Траянка, за да се финансират светските ѝ купони и воаяжи с яхти. Големите посолства отдавна прекратиха договорите си, потресени от липсата на професионализъм. След месец-два ще бъде прекратен договорът с последния голям обект - НДК. Заради големите издънки по време на европредседателството Форс Делта беше изхвърлена от новия търг за охрана на НДК. Автопаркът на СОТ патрулките е качен на трупчета - от 80 патрулки преди години, днес в движение са 10 бр. Патрулите се дават от по един човек - няма хора. А хора няма, защото не се плаща. Охранителите се назначават на минимална заплата, която после се преизчислява и умножава с разни отрицателни коефициенти. Нещо нормално е в края на месеца да получиш 300-350 лв. заплата.
Опитният екип от ветерани на стария Орфанидис отдавна напусна. Постоянен мениджърски екип няма. Заради капризите на Траянка ръководителите на звена се сменят през 2-3 месеца.
Музата на хаоса се рее на Форс Делта.

Не се захващайте на никаква позиция в тази фирма, използват хората, трудпви договори почти никой няма, пари се взимат на ръка, офиса е меко казано неандерталски, работят само бабички! Условията за просто скандални, тоалетна хартия дори нямаше, сшужителите са с интелвкт на продавач-консултант. Използват хората за седмица и нито договор , нито заплащане

Шибана фирма, работиш за под минималната, не плащат навреме, лъжат те с надници, за парите чакаш повече от 5 часа прав пред офиса! Колегите са малоумни, не се плаща нощен труд! Всички читави хора избягаха. Отпуската е 7 лева на ден! Ако имате разум не постъпвайте в тази умряла фирма!!!!! Траянке дано пукнеш мама ти дееба алчна!!!!!!!!

Я се излагах да работим у тая изкецана фирмяа при
тиа измамници прости
бех пазач у една кабинка дето беше пална с буи
5 пати фаштах буи та и кучето фана от мене
Дадоха ми една униформа я като я помирисах ме утепа
се едно на свинята сам я обличал пет пати я прах докат се отмерише па на края като земах да напущам
ониа ми вика да сам я носил на химическо.
Ма я му телих една маина и си оидох
ониа началнико ми искаше цигари да му копуем
да не ме топи на другите началници че си поркам
ракиика у кабинката не требало на работа като сам да пием
баго па я що да пражим цела жецхер мамамудеба

Митко ли си какъв си не знам ама говориш пълни глупости явно си някоя пионка от офиса и те карат да пишеш някакви пълни простотии но имаше хора с повече от два езика и вече ги няма защото в тая изгнила пропаднала фирма това не е от значение но щом на тебе ти харесва евала цял живот си седи портиер защото от тебе явно нищо друго не става