ФОРС ДЕЛТА ООД

Здравейте казвам се лъчезар савов до скоро бях патрул към asp ама имаше съкращения и остнах без работа покнен съм на итервю и ми казаха да вада дукоментш ама ми казаха че заплата е твърда 540 за 2 на 2 и 26 извънредна интрес1вам се от мнени на колеги дали фирмата наистина два тия пари редвно понже 7 във месеца качват обяви зо работа

Здравейте,искам да попитам как са в момента нещата във фирмата,защото имам намерение да постъпя там на работа.Изчетох доста негативни коментари и искам да разбера към днешна дата как са нещата?

Искам да попитам,при постъпване на работа държът ли се някакви физически изпити ?

Анархията е пълна,ако заплащане на полагаем годишен отпуск по 6 - 7лв. на ден и заплата от 320лв. и 60лв. ваучери,дрехи N та употреба потдръжка на лично МПС за да стигнете до работното място което е на 10 - 30км.,уважение от ръководството равно на нула и други такива "суперлативи" започнете работа в тази фирма.В момента в който малко вдигнеш глава и си вън,защото в тази фирма права нямаш.Трудовият договор е проформа.Даве вече при постъпване освен всички необходими документи подписваш и молба за напускане,а де неси почнал,а напускаш.

1 точка

Работих в тази фирма близо година и в началото всичко си беше Ок.

Работата поне на моя обект не беше тежка, но и парите не бяха много.

Проблема е че парите се плащат на 2 пъти в централния офис. Опашките в деня на плащането са големи като веднъж дори чаках 7 часа прав да си взема заплатата.Забавно става като след 2-3 часа счетоводителката излезе и каже 'ми парите свършиха, елате утре' или' днеска парите ги дават в другия офис' , който е на другия край на София.

След половин година без да питат започнаха да изплащат част от заплатата в купони за храна.

Материалната база е зле - скъсани костюми липса на радио станции.

!!!!Оценките които съм поставил са базирани на личния ми опит с фирмата и колегите от обекта!!!!!

Честно казано не ви препоръчвам да да се хващате там ама изобщо.
В предния коментар забравих оценките

Работих в тази фирма близо година и в началото всичко си беше Ок.

Работата поне на моя обект не беше тежка, но и парите не бяха много.

Материалната база е зле - скъсани костюми липса на радио станции.

Оценките които съм поставил са базирани на личния ми опит с фирмата и колегите от обекта.

Честно казано не ви препоръчвам да да се хващате там ама изобщо.

Заплащане - Смехотворно... Наистина заплатите се даваха навреме (не повече от ден закъснение), но ако не бях студент от София, а такъв от провинцията не знам как щях да се оправям. Кое щях да плащам по-напред наема ли, сметките за ток, вода и парно ли, семестъра ли? Ами за храна, дрехи и поне един път на заведение в месеца? Забравете за излизане, ако почнете там! Висял съм зимно време с още 50-60 човека във входа на блока (където се намира главният офис на фирмата и където се получават парите на ръка) и сме мръзнали по два, три, че дори и повече часа за да си вземем заплатите. А най-обичах когато ни кажат след два часа чакане на останалите, че няма пари и да заповядаме утре.

Уважение - Никакво... Когато отидох на интервюто имах чувството, че ще отивам в затвора, но все пак бях отчаян и реших да пробвам (голяма грешка). Всеки път, в който ти се наложи да отидеш до офиса за нещо имаш чувството, че те гледат все едно си извършил престъпление или си някой клошар.

Привилегии - Никакви... Осигуряват те на четири часа, никакви бонуси (особено пък Коледни и Великденски), униформите които ви дават са 1000 употреба и когато дойде време да напуснете ще трябва да ги заплатите! (Нямам си на идея защо, може би защото си ги ползвал???)

Фирмена сигурност - Никаква... Никакво уважение към теб и веднага щом се надигнеш ти казват довиждане и те сменят с някой друг балама.

Ангажираност - Сложна работа... Работата на стационарен охранител не е кой знае колко сложна на повечето места, не се изисква някакъв особен физически труд, но 24 часовите смени ще ви държат "ангажиран" в спане дори и на следващият ден (първият от двата ви почивни). И така оставате с ден и половина почивка преди да застъпите отново на 24-ка. Ако имате лаптоп или друго подобно устройство може и да успеете да изкретате до сутринта иначе забравете!

Потенциал за развитие - Нулев... Ще те държат на позицията, на която си докато могат!

Местоположение - Става... Не знам как са били другите колеги, но аз се паднах на хубаво и удобно откъм транспорт място. Двата им офиса са също на добро място.

Колеги - Това е може би е единственото хубаво нещо във фирмата... По-готини колеги и по-сплотен колектив рядко съм виждал! Поне при моят обект беше така, ясно е че има обекти, в които служителите се сменят като носни кърпички.

Работна среда - Ужасна... При мен беше горе-долу доста добре понеже беше на хубаво място, но знам от другите колеги, че на някои места постовете са изглеждали като места обитавани от клошари.

С няколко думи: Замислете се дали да пробвате във фирмата дори да сте крайно отчаяни и нуждаещи се! Това е най-лошото място, на което съм работил и се радвам изключително много, че се махнах от там.

Пиша за да предпазя бъдещи кандидати за сод във Форса. НЕ слушайте на интервюто тоя гей какво ви говори-всичко е лъжа. Заплатата уж била 400лв твърда за 2/2. Ако работиш и в почивните дни се плаща извънредно и уж по-висока заплата. На интервюто казва, че след 3 месеца можеш след изпит да увеличиш заплатата си с 100 лв а след 3год. с още 200лв- ЛЪЖА,ЛЪЖА,ЛЪЖА. С две думи през първите 3 месеца преди изпита и преди увеличението от 100 лв заплатата е около 600лв а след изпита към 700лв. ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!! Заплатата през първите 3 месеца е не повече от 330лв. След изпита можеш да я увеличиш с още 50-60лв това е максималното. Има увеличение от 100лв ама след 4 навършени години в СОД ФОРС ДЕЛТА. Тоя от интервюто е рядко тъпо парче. На самото интервю ми каза, че от 10 човека остават на работа след 2 седмица двама, осем човека напускат. Аз му казах, че това НЕ говори добре за фирмата и той млъкна и незнаеше какво да ми каже. Усети се, че каза глупост с която може да ме откаже, но се навих да събера документите и да започна. Минах и някакво измислено психо за което ми взеха 30 лв, някакъв физически изпит- пълен смях. Отношението на Светльо-взводния към служителите е под всякаква критика- крещи и убижда по-близките и по-стари служители дори ги псува- ИЗРОД! Работих 15 дни и взех заплата от 160 лв. Напуснах на момента. Хора бягайте от тази фирма, не започвайте работа в автопатрула, а да не говорим за стационарите, които взимат по 200 лв. Отворете www.jobs.bg и вижте, че всяка седмица имат обява, ако не ми вярвате на мен,поне погледнете в jobs. Защо сод 161 нямат никога обяви а форс имат всяка седмица? Отговорете си сами на въпроса и скъсайте завинаги с фирмата. СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ФОРС ДЕЛТА!!!

Моля ви се хора ако вие мил живота не започвайте работа в тази фирма!
Оставете Траянка ГЛАДНА!!!

в момента съм служител във фирмата,заплата 174.00лв +60 лв купони за храна,това е за пълен работен ден -12 часови нощни смени/през нощ/ 15-16 нощни смени на месец,това е чисто с осигуровки ма мин.работна заплата,  за отпуск забравете,на бъдещите служители на фирмата честито