ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS /img/frontend/nomap.png"

ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

Какво става в тази смахната и измислена фирма? Остана ли място където да продавате ? Заплатите пак ли са нищожни и раздавани по симпатий? Още ли ви осигуряват на минимална заплата? Дано вече Инспекция по труда ги провери, за да не изнудват БЪЛГАРИТЕ!!!!!

Госпожо, няма значение от къде сте. Хората не се делят на селяни и граждани. Всички имаме достойнство. А честно да Ви кажа работодателите от Ком и да видят какво се пише по разни форуми не им пука особено. Няма да се замислят. Ако имаше такава опция щяха да са в друга секция на този сайт. Поздравления за решението Ви и успех!

Радвам се че предизвиках поне някакъв дебат добър или лош.Дано го видят и тия за които е предназначен и се замислят. Аз вече за себе си взех решение и напускам.Може да съм от село но и ние не ядем доматите с колците.

Ти ми правиш забележка за И и Й, но прочети си писанията, нещо нямат смисъл, защото си поизпуснала някоя и друга дума.

И още нещо. Командировките се плащат на ръка по преценка на кой колкото решат, без командировъчно и т.н. Отпуските са мираж, а като напуснеш не ти ги изплащат. Осигуровка на минимална заплата за длъжноста. Абе по добре да не си губя времето с писане за тези. Те не заслужават и да си помисля че ги има.

Мария, става въпрос за работата на търговски представители, шофьори, компютърни оператори работещи в Софийския клон - в гаража на Етап. Извинявай, явно не съм те разбрал добре, но там заплатите наистина са такива. Те затова не си дават и много зор. Нада ли има някой на когото са предложили 1000 лв. и той е отказал. За там е и мнението ми за хора без амбиций, а що се отнася за завода може би е така - да намериш работа в едно село си е проблем. Но въпреки всичко не може някакви си селски велможи да ти се катерят по главата и човек имащ достойнство да ги търпи. Но тази фирма е още в средновековието, както по технология така и по отношение.

Г-н преживял не знам какво имате предвид под хора без претенциИ и амбициИ. По- специално дадох съвет на дамата от фабриката за бутилиране, защото към която и фирма да работи по малките градове и селата феодализма не си е отишъл. Но ми е много чудно как така има хора, които получават вашата фирма 500-600 лева заплата и отказват работа са по същата специалност за 1000 лв. след облагане допълнително се заплащат командировките и извънредния труд и на официалните празници се почива съботата и неделята също да ако няма къде да отидеш ок седиш и мълчиш но да ти предложат златна работа и ти да окажеш малко ми се струва ХАХА

Какво ще рече "Хора има" - да има такива които нямат особени претенций и амбиций за развитие. Там развитие не може да има, нити личностно нито професионално. Просто си робот и затъпяваш от царящата лутаща се простотия. Днес ти нареждат едно, но утре е съвсем друго. 80% от работещите там се оглеждат за по-добро място за реализация, но в момента е трудно и затова си седят кротко. По-добре да получиш 500-600 лева, отколкото да не получаваш нищо. Но хора които нямат робска нагласа не могад да издържат. Поработете малко и ще се убедите сами.

Добре де хора има Инспекция по труда. Аз лично си изпатих в личен план от тази фирма. Оплачете се. Какъв ви проблема?

Места ще има, ама няма луди които да започнат работа там. Работила съм в София. Това е най-нещастната и измислена фирма. Права си че е семейна, невежеството е голямо, образовани и можещи хора там не могат да виреят. Там се ценят хора които могат да я крадат и да и се усмихват. За да работиш там трябва да паднеш на ниво собственик , сестра, рода. Парите не правят маймуната - човек, но така е като си отраснал в лишения и като те огрее слънцето почваш да цъфтиш, ама само за един сезон и прецъфтяваш. Та така ще е и с тях. Трябва да се отбележи че са и крайно нелоялни и некоректни към хората които работят за тях. Там работих една година и това беше най-лошия период от кариерата ми, съжалявам че си пропилях времето и нервите. На тази вода пожелавам неуспех на пазара и като гледам май ще стане. Това може само да ме радва.