ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

дайте мнение за позиция търговски представител
днес ме поканиха на интервю
благодаря ви предварително

Да, разгледах всичките мнения и създалия се форум. Точно такава е наистина. Всичко написано е абсолютно вярно. Аз случайно попаднах в този форум, но като го разгледах и видях мнението на хората които са писали не се изненадвам от написаното. Искам да  напиша и аз няколко реда:
На 20.10.2011 г. дръзнах да направя Синдикална организация в тази фирма. Моментално последва уволнението ми като си помислиха че с това всичко ще приключи. Но не познаха. На 14 май 2012 г. е първото заседание на Софийси Районен Съд за възстановяването ми на рабода. Задно с това предизвиках проверки от ГИТ, сега ще заведем и жалба до прокурора за преследване на пресъпления от руководителите на фирмите. Създадохме сайт на Синдикалната организация www.sindikat-etap-grup.alle.bg
Посетете сайта за да се запознаете с реалната обстановка в момента.

ХОРА!!! Бягайте далеч от тази компания. Не може да си представите какво ви чака там. Супер некоректни, нагли и лоши отношения. Това не е мястото за работа. Има служители които са се утвърдили и ползват разни блага - всички останали са просто ръжда. Карат ви да лъжете и да мамите клиентите си. Потискат те ужасно за да не забравиш че си никой във фирмата.

Опазил Ви Господ, ако сте решили да започнете работа в ЕТАП. Ако уважавате себе си и цените труда си, не правете една от големите грешки в живота си!

Ако някои реши да започне работа в тази фирма, мога да го посъветвам да бяга далеч и много бързо. Това е абсолютно НЕКОРЕКТНА и ЖАЛКА  фирма. Имах "удоволствието" да работя за турскоговорящите работадатели. Проявата на пренебрежение беше ежедневие. Карат те да се чустваш боклук, въпреки превъзходството си над тях, като образование и професионализам. След като напуснеш те орязват, на кой отпуска, на кой заплата и каквото се сетите.  В момента и финансовото им състояние не е завидно. Ден за заплати - пето число на месеца, а ти плащат на 15-ти? При въпрос ЗАЩО? Отговор - " ами .... нямаме пари" !!!!!!!!!!  За една година се смениха 3-4 директори и около 20 търговски представители. Какво ви говори това? Как пък на собствениците не им паснаха 30 човека, а?  ВЕРОЯТНАТА ПРИЧИНА СА СОБСТВЕНИЦИТЕ. ИСКАТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, ОБЕЩАВАТ, НЕ ИЗПЪЛНЯВАТ И ХОРАТА ПРОСТО БЯГАТ!!!  ПОМИСЛЕТЕ СИ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ!!!!!

ИМАХ ВЗИМАНЕ - ДАВАНЕ С ТЯХ. НЕ СА КОРЕКТНИ. СЕГА ЧУХ И ЗА НОВА ТРУДОВА ЗЛОПОЛУКА С РАБОТНИЧКА ОТ ВЪРШЕЦ.АМИ КАТО НЯМА КОЙ ДРУГ - РАБОТНИКА ВИНАГИ ГО ОТНАСЯ

Какво става в тази смахната и измислена фирма? Остана ли място където да продавате ? Заплатите пак ли са нищожни и раздавани по симпатий? Още ли ви осигуряват на минимална заплата? Дано вече Инспекция по труда ги провери, за да не изнудват БЪЛГАРИТЕ!!!!!

Госпожо, няма значение от къде сте. Хората не се делят на селяни и граждани. Всички имаме достойнство. А честно да Ви кажа работодателите от Ком и да видят какво се пише по разни форуми не им пука особено. Няма да се замислят. Ако имаше такава опция щяха да са в друга секция на този сайт. Поздравления за решението Ви и успех!

Радвам се че предизвиках поне някакъв дебат добър или лош.Дано го видят и тия за които е предназначен и се замислят. Аз вече за себе си взех решение и напускам.Може да съм от село но и ние не ядем доматите с колците.

Ти ми правиш забележка за И и Й, но прочети си писанията, нещо нямат смисъл, защото си поизпуснала някоя и друга дума.