Орбит ЕООД / ORBIT International Forwarders /img/frontend/nomap.png"

Орбит ЕООД / ORBIT International Forwarders

КОЙТО ИМА БАЛДЪЗА, СОНДИРА ЗА ШИСТОВ ГАЗ 2 Г@ЗА хи хи

Доста тъпа и посредствена фирма. Но най-вече фамилна. Всички тука си назначават жените,любовниците компаньонките - сестрите балдъзите, курвите щерките и така нататък. Всякакви отрепки и отпадъци се назначават и бачкат там. Не се хващайте на въдицата на интервюто, особено ако сте през декра. Най-зле е склад А. Още не могат да намерят хора за там. Шефката там на име Краси е неква дива селска пръчка и май зарад нея бягат хората. Тотал щета е тая неква супернезадоволена стара мома. Бягат масово от К. Ф също. Много зле са нещата. Почваш на 850 и ако добуташ до 900 някои ден пак добре. Дават ваучери вече ама от тая година чак представяте ли си.

Няма смисъл да почвате ше се разочаровате само

Допотопни сканиращи устройства стара техника,мотокари. Абе луда работа

Здравейте,в фирмата има много работа заплащането не е на ниво а разликата в заплатите е голяма...Моят съвет е никога не започвайте работа в склад Х под ''РЪКОВОДСТВОТО'' на георги наумов(не случайно съм го написал с малки букви).Този псевдо началник е велик никога не бърка винаги е прав и постоянно мачка хората под него,обидите от рода олигофрени,идиоти и малоумници са ежедневие а не липсват и заплахи като ще ви счупя ръцете и ще ви смажа(разбира се той е мишка и само говори ,но на никого не би му било приятно нали?)Забранено е да си говорите с колегите за смях и бъзици не помисляйте(не че са забранени във фирмата в този склад е така)На ден ще премятате по тонове железа на ръце а жоро пуканката винаги е недоволен.Най-лошото е ,че на шефовете не им пука важно е работата да върви...Да не споменаваме за любовната му връзка с една от колежките в склада(настроенията им са тясно свързани).Иначе момчетата в склада бяха печени,но май са избягали дори и най стария... останал е само един подлизурко.Ааа да не забравяме,че по цял ден гърми радио зи-рок и дори когато ти казват какво да правиш ти не чуваш от музиката(или каквото е там),но отново ти крещят че няма да ти повтарят по 100-пъти и че с малоумници и идиоти е трудно да се работи.

1 точка

Хубавото на фирмата е че е голяма, но господата управляващи са събрани от кол и въже. Нямат си бегла представа какво се случва с пратките в страната. Искат да имаш криле и да си безсмъртен, защото са на принципа с малко хора много работа.Вярно е че дават облекло и автопарка е сравнително в добро състояние, но заплащането за свършената работа е в пъти по-малко.Освен това караш нощни смени за по 25 стотинки което за седмица се трупа около 8-10 лева. Ако не се промени схемата за заплащане фирмата ще дърпа назад и ще губи клиенти и служители.

Здравейте ! Някой има ли представа как вървят като заплащане тези две длъжности - търговски и ръководител на офис ? И ако има някой който работи едно от двете във фирмата да сподели мнение :)

Криво Разбрана Цивилизация
Хубаво е за  този които може да чете, да седне (...докато се чуди каква простотия да напише някъде) , ..и да го прочете това художествено произведение! ...Щото някои се сещат за това само, когато са в тоалетната!
Няма как "бивш служител" - да се сети за 13-та заплата, ..за коледните премии и бонуси, за коледните рекламни материали и подаръци, за коледните и новогодишни фирмени партита ( на места, които и на картички не са гледали), ..за детските коледни празненства с подаръци и софри за цялото семейство, за фирмените дрехи(защото те се полагаха, точно на същите "бивши"хора от складовете, и  само на тях).Същите тези"бивши" забравиха, че се осигуряваха на реалните им трудови възнаграждения(а, не както в "сивата икономика" на повечето предприятия) и успяхваха да взимат кредити с преференциалните фирмени условия, които Работодателя е договорил за тях!Същите тези "бивши" които са взимали и лични кредити от Работодателя и после не са ги връщали, ...нали са "бивши" !
НЯМА КАК ДА СЕ СЕТЯТ ЗА ТЕЗИ НЕЩА, ...просто така са устроени!
Те и затова са "бивши", ..те където и да отидат , ..каквото и да правят се чувстват такива!
....Жалкото е , че когато се погледнат в огледалото..пак се чувстват такива..."бивши"!

На мен ми направи впечатление ,че само работници по складовете са писали и то  само негативно мнение..Хайде ,хайде ....... години изкарах и чак такива неща не видях...Ех ,тази шуробаджанащина обаче, нямаше как да не ме впечатли..

1 точка

Браво Марче, накарай им се!!! :):):):):)
Като са неграмотни, нямат право на собствено мнение и претенций,ще търпят и ще си траят, а такива като теб спокойно могат да се връткат по офиса и да си пишат активи с поводи и без поводи.

Прави впечатление, че най-възмутените от която и да е фирма са най-неграмотните :-)
Научете правописа, а след това имайте претенции! :)

от нова година в фирмата не варви на добре много фирми избиагаха и се запо4наха сакра6тениа парите не ги бавиат но обстановката е седно си в затвор и много по зл ти си един слуга на великиа господар Византиеца това е един истински затвор,влиза6 да работи6 в 9:00 и ниама излизане по4ива6 30 мин. и пак обратно до 18:00 4ували сте за заклу4ените шива4ки но този пат деиствието се равива в София .Не ходете там 6те се преварнете в бели роби. А и парите са смешно малко за този труд. помислете.