Данфос ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Данфос ЕООД

И аз съм на същото мнение,че споменаването на имена е излишно . При това положение защо не си си написал името а си анонимен глупаво е да се оплюват хора зад гърба им била си там да си им го казала.На всякъде си има натоварване все пак е работа а не забавление смятам че е нормално да не харесваме всички ралзични хора различни характери това не значи че трябва да се оплюваме.Тук се пита за положението във фирмата.... Оставяме на страна хората.Положението във фирмата е .. има много придобивки като транспорт,вдигане и бонуси на заплатите,безплатен стол разбиране от страна на шефовете,но каквото и да си говорим от както дойде новият шеф на власт фирмата малко по малко изпада.

Не виждам проблем-и в други фирми се споменават имена,че даже и фамилии.Тук си има модератори и администратотри- щом не са реагирали значи всичко е наред.
Погледни https://bgrabotodatel.com/company/124 например
Моля анонимният служител от 24.11.2016г. да пише на [email protected], за да обсъдим положението.

Естествено ако си протеже или Приятел на Гери да!!! лично аз проблеми с Габриела, нямам някак си не е честно да се споменават имена тук се пита за мнение за фирмата а не за тиймките.............. :Х на всяко пройзводство си е натоварено просто зависи от други фактори при кралицата е по леко защото са най много по 4 човека.Сега това, че повечето хора ги мързи и гледат да си клатят краката и бягат от производството на Габриела си е отделен въпрос.

Основно наемат персонал за временна заетост-докато има работа.Поне за момента има външна фирма за подбор на персонала-Менпауър.Докато те развеждат из производството ти обясняват едвам ли не ще си на почивка докато работиш там.Работата не е толкова тежка умствено,колкото физически,производство все пак е.
Социалните придобивки са служебен транспорт, служебно облекло-униформа и храна в тамошният стол,която лично не препоръчвам да консумирате поради причините,че е с много ниско качество и предизвиква стомашни неразположения като киселини и диария.Персонала в стола се държи изключително нагло и надменно.
Гъби гледа как да те злепостави,за да може да блесне пред шефа,който пък си е тотално провинциално дърво.Показва учи кое как се прави,но не и това как се казва по документация и ако имате късмет да останете до теста ще гледате въпросите и ще се чудите какво да напишете.При Гъби натоварването е жестоко.Кралицата си е лелка,която смята,че всички трябва да работят за нея.Показва и работи,но си и гледа често телефона.При кралицата работата е значително по-лека.При Гери всичко е както трябва-учи,показва,помага и не усещаш как минава работното време.Всички ти висят на главата и те гледат в ръцете-всяко движение.Машините са обезопасени и поддържани.Опитват се да внасят новости.
Сред колегите има и нормални хора,но основно гледат на тях да им е добре.Хората са основно на средна възраст или може би малко над нея.
Дисциплината е желязна и се спазва.Почивките са малко кратки като продължителност и затова не е проблем да отидеш до тоалетна когато ти се налага.През лятото е прохладно,а през зимата е топло.

Фирмата е много добра,спазват законите съобразяват се когато с налага да отсъстваш.От цялата фирма има само 1 шеф който става за нещо и той напуска.Колегите са отвратителни меко казано змиарник страшен.Колкото и да работиш и дори да теглиш другите на гърба си това не се вижда,виждат се подмазвачите слагачите и портите.Мъжко женско няма значение развратшина яко.Злоба,клюки и какво ли не

Здравейте, може ли някой да даде мнение за работата в администрацията? Отношение, заплащане, възможност за издигане..? Какъв е социалния пакет?
Благодаря!

Кандидатствах за работа, и имаше тел. интервю. Преди интервюто ме попитаха уточнения, които показваха, пълна незапознатост или липса на вложена мисъл, върху написаното, което ме изуми, и си помислих къде попадам, все едно да ви питат какво означава СОУ, т.е. средно образователно училище, всъщност това беше въпросът, и какво сте учили в него, интересно какво се учи в СОУ, може ли някой в БГ да не знае, имаше още няколко доуточнения, за световноизвестни университети или сартификати, и за тях питаха. Предпологам, че въпрсоната координаторка "Лоз. Ян.-Брух." на човешки ресурси, няма достатъчен опит и за ЧР мисля, че не е подходяща, тъй като не анализира казаното от кандидата, не знам как са я взели на работа във фирмата. Не слуша същината на това, което и се говори или е липса на ителегентност, не доумявам. Как ли се справя във фирмата, сигурно гледат като специалист на нея, за мен това не е специалист по ЧР нито грам психолог, нито има опит с образователни системи в БГ или чужбина. За фирмата не мога да кажа, чувам добри отзиви, но това, което ми се случи на мен, по-добре да не ви се случва. Успех на всички и имайте предвид, че може да ви интервюират некомпетентни, и взимайте мерки да се справяте с такива, на мен не ми се беше случвало, но вече получих опит от тук.

Някой може ли да ми каже какво е положението в тази фирма към този момент?

Лансират се хората дето се подмазват.Никакво уважение.Ако не си затваряш устата и казваш на шефовете къде бъркат, ставаш неудобен.Фирмата е много зле.Замазват очите на хората с някакви столове за храна и минимални увеличения от сорта на 50 лева."Danfoss Еоод"харчи пари за абсолютни глупости, но пари за хората няма.Разни баби където ги мързи да ходят и гледат, получават заплати по 600-700 лева, а младите момчета където вършат цялата работа във фабриката им плащат по 390лв. Това просто е поредната българска фирма!!! В тази фирма няма нито един човек който да не го е извикал някой приятел.Има дори и роднини!

Искам да изразя възмущението си от мениджърите в тази организация!Кандидаствах за свободна позиция чрез агенция!Три пъти бях викан на интервю с уговорката че при всяко отиване трябваше да уточним и подпишем договорите за работа!Извадих си всички необходими документи и три пъти в последния момент господата мънкаха и отлагаха!Явно и сами мениджъри не знаеха конкретно какви хора им трябват и за какво точно им трябват!Иначе рекламата беше много добра!Имало стол,възможност за допълнителен труд и така нататък!Просто бих казал че само лежат на лаври на името ДАНФОС а работата им побългарена!!!Това е господа мениджъри и управители просто се имате за голяма работа а всъщност въздух под налягане!!!Бих посъветвал и други кандидати не се лъжете хора!!!Ще бъдете използвани само за отчитане на дейност и запълване на работното време на хора които нямат работа и искат да си оправдаят заплатите!!!