Алианц България / Allianz Bulgaria Holding /img/frontend/nomap.png"

Алианц България / Allianz Bulgaria Holding

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Само да добавя, че всички нормални хора си тръгнаха от тая компания. Други ги махнаха насилствено направо - да не говорим че нормалните хора дето дойдоха от втората вълна и тях почнахте да ги махате.... сего го махнахте и тоя дългия от продажбите, сигурно единствения нормален там дето беше и ги оставихте Тошко шмекера, Плякин, и тем подобни измислени герой дето са на хранилка от 10 години и кой знае кви бонуси и връщанки си правят .... абе няма какво да говорим и за новото Каско дето ни го нахакаха. Честито да ви е! Даже и Проценко (стария изпълнителен директор) си тръгна от това блато по собствено желание преди да е потънал кораба. А най-голямата наглост - СЛОЖИХА ЛЮБОВНИЦАТА на дъртия грък от Мюнхен (шефа за източна европа) да ни управлява тука продуктите.... неква пикла на 25 години - ЗАЕБИ!

Надявам се поне да я продадат по-бързо тая компания барабар с банки, лизинги и тм. преди да са измрели старите чичковци и ептем да падне премийния приход.

Уважаеми Г-н Маринов, Уважаема Г-жо Тенева,
По повод на негативните коментари, циркулиращи тук от известно вереме относно Вас и Вашето управление на отдел "Ликвидация на щети-МПС" в ЗАД "Алианц България", бих искал да поясня следното:
Изключително неприятно е да виждаш и четеш истината за себе си и да си безсилен, когато искаш да промениш нещо. Неприятно е също толкова, колкото ни кара(х)те да се обясняваме като ученички в среден курс защо правим по "триесе" задачи на ден (да не говорим, че трябва да правим и по четириесе - при заложен таргет от Вас осемдесе). Неприятно е също толкова, колкото да бъдеш "отрязан" от бонуса ("отрязан" частично или напълно), тъй като според Вашите субективни виждания, не сме се справяли добре.
Неудобните за Вас колеги или напуснаха или ги напуснахте!!! И след всчико това, съвестта ви сигурно е чиста.
Вероятно и тази година ще ни "отрежете" от бонусите, без да дадете (писмена) обратна връзка за това. Процесът по целеполагане е толкова измислен, колкото и доводите Ви да не удостоите служителите си с годишен бонус. Със сигурност от бонусите ни ще бъде направено "сторно", а други колеги може и да не получат. Само времето ще покаже.
Считате се за много велики, защото знаете, че извън Алианц, Вашите "компетенции" не струват.
Първо сме хора, после сме различни! Колелото на живота се върти. НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ!!!!
Моят апел към Вас, Г-н Маринов и Г-жо Тенева, е "подадате" оставка с достойнство. Защото шоуто трябва да продължи...

Това е една от най-ниско платените банки. Персонала в БЦ Пловдив Иван Вазов е подложен на унизително работна атмосфера. Водещите фигури като директор и мениджър са полезните марионетки на някой. Никога нямат адекватен отговор. Напускам и се интересувам от заплатата си и ми прехвърлят топката от един на друг докато накрая не ми хвърлиха прах в очите с поредния си убийствен коментар" не взимаш бонус, защото си в предизвестие". А това, че съм го изработила?. Хора за 580лв в 21в. Това е унижение- да си банков служител. Една хигиенисти в частна клиника взима чисти 700лв. Ехо я вземете и слезте на земята. В управлението заплатите почват от 2500лв чисти пари, а долу в фронт офисите, където хората се гърчат, за да съществува престижа на банката се награждават за положения труд с 580лв - 630лв Благодаря на Бог,че ми отвори врата да се махна от тази банка.

Хора, провалили се в личен, биват назначавани на отговорни ръководни постове. Със същия успех, водят Ликвидация на щети-МПС към сигурен провал. Преди да бъдат назначавани, тези хора трябв да минат интервю на най-високо ниво. А не бъдат пробутвани напред - с претекста, че са много велики.
Велислава Тенева и Марин Маринов в най-скоро време ще последват съдбата на хората, които уволниха досега. За което носят и персонална отговорност. Просто още не го знаят. Всичко се връща на този свят. ВСИЧКО!!!
Бих искал да им пожелая "дълъг и щастлив" семеен живот. Останалото са подробности...

По-скоро е Марин Маринов, той е нежната половина на Велислава. Този английски е от некъдърни учители докато бях на курс им поправях грешките всеки (час) допускаха такива(хубава работа, ама циганска). Госпожа... С това изказване ако има господ ще ви накаже, коя сте вие доволна служителке, че май не знаем за вас.

Долния коментар е най-вероятно на Велислава Тенева, която се чуди как да прикрие случващите се нещата в компанията.

Аз съм служител от около 8 месеца. Изумена съм от негативните коментари, които въобще не отговарят на истината. Да, има работа, но има и нормално отношение, привилегии, безплатно обучение по английски и т.н. От компанията си тръгват мрънкащи и недоволни от всичко хора. Радвам се, че вече не са сред нас.

Името е само европейско, вс. друго е оле мале, тия хора серозно се нуждаят от работна ръка, заплата спрямо задачи и работа ( кръгла нула, нищо) изискуемос на макс, уважение има ама до тук, работа, работа и пак работа и пр. Хора няма задачите прииждат и ... от старите компетентни кади на пръсти се броят, вс. кадърни да уволнени и напуднали.Почти нищо не ти се обяснява а изискват и се карат, a ти си мълчиш като мишка

Здравейте! Някой може ли да даде повече информация за работата в офис Пловдив? След всичко, което прочетох се чудя дали да започна работа там.