Алианц България / Allianz Bulgaria Holding

Здравейте искам да попитам някой знае ли как горе долу стои въпросът с заплащането при стажантската програма в фирмата

Поканен съм на интервю за Мениджър Продажби за Варна. Изрично попитах човека (Михайлов) дали не става дума за събиране на екип и така нататък. Отговориха ми, че не е така, има екип, просто трябва някой човек да го ръководи. Утре имам интервю, ще кажа после какво е станало. Но, съдейки по коментарите, всичко ще свърши за 5 минути, като наговори глупости! Но, ще му тегля една майна!

Здравейте ,
Привет на всички пишещи и четящи във форума.Поканиха ме на интервю за длъността  Мрежови Мениджър“Продажби Пенсионни фондове” за В.Търново,честно да си призная стори ми се прекалено добре ''напудрена'' че чак се усмихнах.Моля ви за коректно и конкретно мнение ,какъв е начина на заплащане предполагам е на Граждански Договор....заплащане обвързано с процент продажби ....всякаш ми се струва по подходяща за човек ,който би си докарвал страничен доход с това ,а не нещо стабилно за месеца....

Здравейте ,
Някой от пишещтите и четящите има ли информация за длъжността
Мрежови Мениджър “Продажби Пенсионни фондове” гр.В.Търново,предполагам отново е на граждански договор може би това е политиката на фирмата а и на бранша като цяло ,предполагам заплащането отново е обвързано с процент продажби......много напудрена ми се стори самата обява ,поканиха ме на интервю и не знам дали въобще да се занимавам .Всяка информация ще ми е от полза съжалявам ,че нямам конкретни въпроси ,но найстина ''стрелям в тъмното ''.Успех на всички търсещи .

След 5 дълги години работа в ЗАД "Алианц България Живот" отново посещавам страницата. Тогава гледах негативните мнения тук и се чудех дали да остана в компанията или не. Но не се подведох по мненията на хора без мечти и амбиции. Днес съм Мениджър и се боря за поста "Директор мрежа". Когато започнах работа преди години, наистина беше трудно. Трудно набирах клиенти, трудно ги поддържах, заплатата ми беше малка в началото, но се справих. Справих се с негативизма, справих се с всеобщото мнение, че 'от застрахователите нищо не става', справих се с присмешката на някои хора, че работя като застраховател. Мислеха си, че тропам по вратите и предлагам застраховки. Е не е точно така. Проблемът в България е, че някой хора искат да постигнат много давайки малко. И когато не получат много, започват да мразят, да сипят обиди и критикуват без да имат почва под краката си и опровержения. За това се радвам. Радвам се, че останах и успях да се установя. Днес заплатата ми е над 1600 лв., дори в някои месеци доста повече. Имам доста клиенти, както корпоративни, така и частни лица. Както искате - ако желаете работете, ако не - недейте, но ако работите, работете честно и усърдно и резултатите няма да закъснеят.

Не знам от къде я взимате тази информация,направо онемях.Аз работя от години, не съм си плащала обученията,завършила съм и Академията,която не само,че не си плащаш, ами са ти платени хотел,храна ,командиривъчни,разходи за транспорт.И какви са тези тъпотйй за МЛМ ,има бомусна система естествено,но тя няма нищо общо с МЛМ.  Мързеливи и неграмотни колкото щещ,после реват,че нямало работа.Работа има в България,но тя е за образовани и отговорни хора,не е за лентяй.Хора ,който имат амбицията да се развиват и да получават ПАРИ ,не милостиня от МИНИМАЛНА РАБОТНА ЗАПЛАТА.

Искам да разбера как се заплаща стаж в управление Продажби в алианц?

Поканиха ме на интервю във въпросната фирма,и след като изчетох почти всички коментари се отказа и се радвам.Първо защото нямам 50лв да дам на някой просто ей така и второ,фактът,че постоянно публикуват техни обяви говори много лошо за тях.А за условията да не говорим,подиграват се с хората,бил стимул,глупости,така хора не се стимулират.Но това е практика в БГ някой да ти дава 600лв и да ти казва,че трябва да си му благодарен,че ти е дал работа.