Банка Пиреос България АД /img/frontend/nomap.png"

Банка Пиреос България АД

Някой може ли да даде повече информация за позицията кр.експерт-корпоративни клиенти/задължения, натовареност, заплащане, раб.среда..../

Моля Ви да ми дадете повече информация за обявената позиция за ACCOUNT OFFICERS IN STARA ZAGORA....Заплащане, колеги, отговорности...Много благодаря за всяко инфо!

До Явор,
Аз съм клиент на банката и само в този клон (и от този управител а и предишния) съм получавал винаги коректна информация и добро обслужване. Ходил съм им в няколко офиса и като цяло не съм очарован от обслужването.
Ти обаче май си служител, а не клиент на банката, щом си наясно със служителските кредити. Не така моето момче и аз съм ръководител, мръсни са тези номера, не е това начина!

Това е най-долната византийска банка.
1. Наказателна такса за предсрочно погасяване 5%!!! Некомпетентен управител, който подвежда за възможностите и размера на таксите.
2. "Преференциални"те условия по кредита се изравняват със стандартните при първа възможност.
3. При заложена в договора твърда надценка над юрибор - увеличават лихвата при увеличаване на юрибора, но при намаляването му - си държат високата.
4. Условията за кредити на служители са като стандартните за клиенти.

По-дървена банка в България не вярвам да има.

Здравейте, мисля да кандидатствам за длъжността "Вътрешен одитор", ще съм Ви много благодарен ако някой може да ми каже нещо повече за заплатата, доколко реално се върши работата за която се кандидатства и всичко което мислите, че би било полезно. Благодаря предварително:)

Кандидатствал ли е някой за позицията на главен счетоводител на Пиреос лизинг или на каквато и да е друга длъжност в тази организация. Моля напишете Вашето мнение относно заплащане, условия на труд и т.н. Предварително благодаря!

Незнам дали е такава практиката на банката да си пускат обяви и после да те викната на две интервюта и да не ти кажат дали си одобрен,иначе казват чакайте ще ви се обадим както винаги.Малко несериозна работа от тяхна страна уж са  4 място.Явно такава им е политиката да се обаждат след 10 дена или пък въобще ,но те си знаят най-добре,просто си губят служители по-този начин.

Здравейте! Може ли някой да ме ориентира дали има смисъл да кандидатствам за длъжността "Личен асистент" на ген. директор на Пиреос Банк. Отговарям на изискванията, но ако предлагат смешни пари (както чувам), няма смисъл изобщо да си пускам СиВи-то. Освен това, мисля, че преди няколко месеца пак срещах подобна обява - текучество ли има, що ли?...

Здравейте! От една година чета само едни и същи обяви на Банка Пиреус. Още преди да изтече скора и от УЧР отново подновяват търсенето - явно само, за да се намират на работа. Провеждат се безмислени интервюта. Аз участвах в едно такова. Заплатите са толкова смешни, че е безмислено изобщо да разкарват хората, за които предварително са прочели в СV-тата, че са доста над средното ниво и е повече от ясно, че не биха работили за толкова малко пари.

До
мнение от аноним
отношение бивш служител
към обект/отдел ЦУ
в град София

Виж, обявата за BМ in Plovdiv беше подновена още преди да е изтекъл срока на старата на 23.04.2009 г.Казвам ти - пускат ги така от началото на годината.Не знам каква е идеята.Имаш ли някакъв коментар?