СИЕНИТ ООД

Възмутена съм как хора от тази фирма на управленско ниво се държат като деца от детска градина. Собствениците не знаят какво е да дойдат на време за уговорена среща. Нагло те лъжат месеци наред и не се срамуват. Когато е уговорена среща - за тях е нормално изобщо да не дойдат и отново без срам дори не се извиняват за изгубеното време. Докато бях в офиса им дори ги съжалих - беше тотален хаос - служителите само гледат как да пият кафе, да пушат и да се скатават. Това е фирма с несериозни собственици и лош персонал!!!!

Трагична работа е тази фирма просто, бива ли така да се молиш за пари нон стоп и пак нищо. През декември пуснаха едни 60 % за септември и това е, а ето вече идва февруари, как да се справим, как да си платим дълговете, как да си гледаме децата. Но какво им пука на тях нали Денин и Кънчев карат новите автомобили, пък ние нека се чудим с какви пари да идем на работа. Това никъде го няма, иначе сме в Европа, каква Европа братче лично аз съм смятала че имам да взимам от фирмата над 10000 лева и това е без фактурите които трябва да ми осребрят. Повече какво да кажа, за мен такива фирми не трябва да бъдат допускани да взимат нови обекти, докато не си изчистят задълженията. Тях кой ли не ги съди, кой ли не им говори, ама на никой не му пука.

Здравейте, бих искала да изкажа огромното си разочарование от тази фирма! Работих при тях и мога да кажа че по-голямата част от така наречения мениджърски състав са напълно некомпетентни (има и един двама от техническите, които си разбират от работата-но те са изключения) Г-жата Стоянова е най-зле от всичките, с огромно самочувствие и хората трябва да й се молят едва ли не за да си получават заплатите, които са си изработили. Не ходете там ако не искате да затънете в дългове и да ви обясняват ежедневно колко сте некадърни, неграмотни и идиоти!

Ейй,тези хора не се научиха,че за да оцеляват работниците и семействата им трябва да плащат навреме!Господа,засрамете се най-после! "Благодарим Ви " , че отново ни поставихте в ситуация да се чудим от къде да заемем пари,за да подготвим децата си за училище! " Благодарим " и за това , че няма с какво да платим сметките си! Не ви ли е съвестно,че толкова семейства страдат защото разчитат на тези пари? Явно не! Явно ви интересува само печалбата,а работниците кучета ги яли!

Може ли някой да  сподели, дали плащат на фирмите, с които работят.
Започнах работа с тях, но общо взето има много лоши мнения. Моля, споделете или помогнете да не затъвам повече!

Някой ще даде ли по - ново мнение, поне за  2012 как с3е плаща, роднинска ли е фирмата, имали обекти и кои са те, какви са взаимоотношенията, има ли колегиалност, изобщо малко повече подробности. Благодаря!

А бе юстас,ти без стимул каква качествена работа искаш.С тея мизерни 60 процента какво да правим.Не стига че са малко ами и от дьжд на вятар.Като ни поставят в това положение така ще бьде.Стига са ни мьчили време е да фалират.Далжат на толкова много фирми как ги тьрпят не знам.

В тази фирма работата не върви...работниците се чудат как да се скътаят и да не работят...пълна Анархия...никой не си върши работата качествено...пък после мрънкат за пари-като не работят няма пари---тарикати само...за фирмата би било по добре да наеми сериозни работници

Бягай от там. Нали знаеш приказката като дявол от тамян та за назад назад са още плащат заплати за октомври и не са ги платили , САМА си направи сметката че трябва да си имаш заделени поне за три месаца пари за храна и ток пък тогава почни. Корабът потъва не се притеснявай вода има за всички това в кръга на шегата, но добре си помисли преди почнеш каквато и да е работа там и колкото и пари да ти дават. За нерви неговорим те се плащат по друга тарифа която не се плаща в България. чао и много си помисли.

Смятам да кандидатствам за работа в Сиенит. Има ли някой по-скорошна информация какво е нивото на заплащане във фирмата? Какво е отношението на ръководството на СИЕНИТ ООД към служителите? Вярно ли е, че има закъснение с месеци на заплатите и нещо повече, ако знаете?