Драгажен флот Истър АД /img/frontend/nomap.png"

Драгажен флот Истър АД

А каза ли Ви съпругът,че получават сериозни бонуси когато работят/за добив на инертен материал,порцион, за демонтаж и монтаж на кофова верига/.Заплатите никога не са закъснявали.А сериозна добавка към заплатата е кражбата на гориво ,кото е запазена марка на екипажите на дълбачката.Що се отнася за потъването на дълбачката основна вина има екипжа и на-вече капитана на плавателното средсво-изключително некомпетентно и безотговорно.Това всеки ще го потвърди.

В момента мъжа ми работи там, изобщо не е доволен, единственото което е добре в тази фирма е,че работи една седмица и една седмица почива, но простотията при тях е голяма, едната им дълбачка потъна. Сутрин работят от 5-6 часа и вечер понякога до 00:00

Съветвам Ви да отидете на лекар.Нетрябва да смесвате личното Ви отношение към Йорданов с очевадните факти които са направени за фирмата.

Г-н Иванов стига сте го защитавали тоя Йорданов, нали сте заедно в игрите крадете и делите. Но знайте и двамата всичко на тоя свят се връща ще дойде и вашето време когато ще лазите на колене пред всевишния.На тая земя може да си живеете като крале но заради вашите крупни кражби ще плащат вашите деца но вас това едва ли ви засяга вие сте без сърдечни и крадливи псета.По крадливи от вас в целия град няма.

Да не би да го бъркате Йорданов с началника на порт Уест .Йорданов направи пристанище Свищов най-модерното и многофункционално българско речно пристанище, само за осем години концесия.Може да е разплакал някои пристанищни работници , но и десетократно други е зарадвал . А че е крадли ,това е една голяма глупост , нямаше да го държат 20 години изпълнителен директор.

Г-н Р.Йорданов,всячески се стреми да вкара в умишленна заблуда всички от бкръжението си,с цел  да прекрие грубите си нарушения и крупните си кражби.Всичките му служители  са окрадени от него и ходят като просяци в гр.Свищов.Това алчно същество погуби много Свищовски семейства ,с цел лична облага.Господ да пази България от такива ръководитепи.Амин.

Нещо спряхте да пишете .Май няма вече какво да кажете.Нещата се подобриха значително на фона на кризата.пусна се и ферибот .Очакван от населението на гр.Свищов от 20 години.Има ли товари ?Какво ще кажете , май Румен Йорданов се справи .Да е жив и здрав .Така се ръководи.

Мислех да кандидатствам за работа в International Port Svishtov като имам доста добри показатели като квалификация и трудови умения в много от отделите на предприятието но какво бе очудването ми когато преди няколко дена разбрах че управата на предприятието е замислила от началото на Юли 2010 година (VII/ 2010 year) да изпрати всички свои работници и служители на трудовата борса, е и това ако не означава фалит - здраве му кажи!
И все се питам за това ли господин Йорданов още през 90те години на миналия век по времето на тогавашния (Бог да го прости) началник на пристанището Васил Димитров толкова много драпаше да заеме неговото място , да седне на канапето и да каже " Аз съм голяма работа, (ДИРЕКТОР)".
Какво направи Г-н Йорданов от деня на концесията (23/IV/2007) досега? За предприятието и за хората които работят там?? нищо , нищо освен да съкрати персонала който заедно с предприятието мина под негово разпореждане, да ореже заплатите на работещите в него, не се посвени да принуди най дългогодишния работник в това предприятие (над 35 години) да напусне с предлога да не го уволнява дисциплинарно, а после пред колектива да рони крокодилски сълзи и да чупи ръце че бил сгрешил и в най скоро време ще го възстанови на работа. Много е плитък господин Румен Йорданов , а това че човекът остава на улицата за неопредлено време него не го интересува а и мисля че много добре си е направил сметката че при евентуално възстановяване на работа то си спестява 35x0.6 % (0.6% е допълнителното заплащане за трудов стаж в това предприятие) от фонд "работна заплата".
Мислех, доста си мислех да кандидатствам там за работа но просто се отказвам с доводите че по - добре е да си потърся някъде другаде работа или да излеза някъде из чужбина отколкото в това предприятие (фирма) .
Искам да попитам господин Руменн Йорданов за това ли взе "Пристанище Свищов" на концесия та да го разтури.
Е Румене не е достатъчно само да седнеш на стола, видя ли колко бодли има върху него ? А сега не ти остава нищо друго освен да станеш от този трънлив трон и да се откажеш от концесията , та да може пристанището отново да заработи нормално пък макар и в условията на финансова криза както е работило от както е създадено.

На този порт всичко е измислено-като почнеш от директора та до пияните талибани....
нямат товари и да  имат нямат сили да ги обработят -голямо текучество парите са малко ,крият се осигуровки ,заплатите идват в плик от секретарката ,която обработва всичко и всички в фирмата вкл и испълнителния

Не искам аз или който и да е от този колектив да работим на този който така се хвали че относно цените за обработка нямаме конкуренция!
Това ще рече че в предприятието за перфектната ни работа влизат възможно най-малко средства от товародателя ни, а от там това се отразява съответно и на възнагражденията ни за труда който полагаме в това предприятие!! А и той самият казва че понякога при нас се работи "нон стоп", а доколкото си спомням че в Братиславското Споразумение все още фигурира че в  Пристанише Свищов работното време е от 08/16.30h
А другото време през което Пристанище Свищов функционира е в разрез със всичко.
Бих желал за труда си който полагам в това предприятие (International Port Svishtov) като част от фирма "Драгажен Флот Свищов" да получавам съответно и подобаващото ми се заплащане, така както е по всички портове в Европа и по света, а не да бъда смятан за роб който по едно или друго стечение на обстоятелствата е задължен да превива гръб пред работодателя си и за труда си да получава мизерно заплащане за сметка било на изпълнителен директор или пък на собствениците на фирмата, който всеобща тайна е че са ВМРО, както и госпожа Надка Балева и други.