Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

да приятелю мой задръж 1-2 дена ще ти отговоря изчерпателно на всичките ти въпроси и мнения за да те видят колко си смешен ти и цялата фирма в БГ.

Петре, как не те е срам бе циганино мръсен? Нима забрави заради кой не те подведоха под съдебна отговорност за кражби от склада ти?
Както и ще да си тръгна от фирмата дал съм и предостатъчно и съм доволен от това което и тя ми е дала. Но никога няма да плюя ръката давала ми хляба. Това подхожда повече на неблагодарните цигани като теб.

хахха да може да се смеете че 10 години ви търпях.хайде като направиш поне 5 да коментираш.кой мислиш че е виновен за инцидента . Дончев се явяваше веднъж месечно и като дойде сяда на лаптопа а вечер по барове това всеки го може.кака ти Снежана да търси Дечко за да оправи малко фирмата.а като ти дойде и твоя ред за махане ще бъдеш оплют както всички .много рядко хора си тръгват от фирмата с добро ,ти точно няма да си от тях.повярвай ми !!!

До желаещ да се върне: Върни се колега, че пак да те изгонят за некадърност и ние да се посмеем малко, не само ти! До всички останали "анонимни" бивши служители: Що не ходите да си е*6*те майките? И без това за нищо друго не ставате. Що се отнася до Батман Дончев, ако това е вярно че Франсетата ще го гонят това ще покаже за пореден път, че не е важно какво се прави а е важното да се намери някой виновен и да отнесе всичко. Сега ще видим какво ще направи Снежана в тази ситуация и дали ще клекне пред франсетата? Що се отнася до вагоните книги: ами прочетете ги бе бивши колеги, та да си намерите някоя добра работа. А не да живеете в спомените и битието на Вебер. Ето и първата, препоръчана от мен " престъпление и наказание"от Достоевски.

След всички тези драми в последната година трябва да си наистина доста отчаян,за да търсиш бивши служители . След като веднъж са те изгонили,трябва наистина да си пълен нещастник ,ако приемеш.

Аз мисля да се връщам да работя в вебер,но ....не заради заплата а заради малките колела които въртят процеса...трябва само да изгоним Снежана ,Дончев,Космев .фирмата е добра но с тея тримата НЕ СТАВА.тоя мишок Дончев той е ясен ,даже спря да се защитава и в сайта.какво ли става в варна ,хаххахаха смях ...абе госпожо Семова, тези инциденти и всички други неща който не ви харесват са от управителите .в варна започнахте зле с Радослав ли беше,после дойде Ивайло за вас той крадеше ,после Стефан той страна птица ,но сега БУМ с новия .от началник производство до управител на завод (вие си го наричайте с други думи аз така си го знам,така се представя пред гостите :)...)разлика един вагон книги :).госпожо Семова ,сега ще чуете мъдра мисъл от прост човек.съберете голяма част от бившите служители в една стая и само слушайте ,ако повярвате и на 10 % от това което ще ви кажат на другия ден 50 молби за напускане ще раздадете ,но според мене вашата цел не е такава .до следващия път

Не уволнявайте Батман Дончев!
Какво ще прави компанията без него?!Ще пропадне цялото производство.Направо да закриват компанията.

А какво ще прави Батман?!Даже тъста му не може да го оправи след това.

Да инициираме събиране на доброволни средства за издръжката на Дончев.
DMS Donchev "Да спасим Дончев от безработица"!

Госпожо Семова,
Официално Ви моля "Не уволнявайте г-н Дончев".
Той няма вина.Виновни са други ,но те отдавна не са във фирмата .Така че няма нужда от още уволнения.
Няма по-добър от г-н Дончев.
Той защитава подчинените си на кръглата маса пред Вас.Повярвайте ми никой друг не го е правил няма и да намерите кой да го прави. Но Вие всъщност добре го знаете.Той спаси двата разпадащи се завода .Повярвайте ми никой друг не го е правил няма и да намерите кой да го прави. Той помага на работниците, въпреки че е с бяла якичка.Е понякога липсват пръсти ,но повярвайте ми никой друг не го е правил няма и да намерите кой да го прави. И най накрая той е по- добър от всички бивши директори , мениджъри и от всички във Вебер взети заедно .ПОВЯРВАЙТЕ МИ няма да намерите по-добър от него. Шанса е да спечелите 6 -тица от тотото, да се "пенсионирате" и да оставите друг с непосилната задача да намери заместник на г-н Дончев, но това е малко вероятно. Така че МОЛЯ Ви не уволнявайте г-н Дончев. Той не е виновен !

Стига де!Как ще уволняват горкия човек?Той не е виновен!Такъв екип създаде и се развихри сега ще го махат.Не може да бъде! И как така втория най -мразен човек в историята на фирмата....кога изпревари госпожа Милева?

Дончев, неизбежното скоро ще е факт. Търси си нова работа, шефовете от Франция
са наредили виновните за инцидента да бъдат уволнени а ти ще си първият. Жалко, беше ми забавно да гледам как се дъниш и да ти се смея. Сега вече и тъстът ти не може да те спаси. Тази пародия на визита във Варна не беше случайна, нали се сещаш? Твоята любима шефка се обърна срещу теб и дори вече ти е намерила заместник. Сега когато знаеш това пак ли ще я защитаваш? Тя те излъга Дончев. Като свърши сезона си пътник. От Септември си безработен. И без това всички те мразят и ти се подиграват. Ти си втория най-мразен човек след Госпожата в цялата история на Вебер. Твоето уволнение ще бъде единственото позитивно нещо от години насам в тази изгнила фирма. Дончев, избегни публичното унижение от уволнението и си подай сам молбата, или просто стой яж си тортичките и изчакай докато се увериш че съм прав.