Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

И така само Управителя и шефа на маркетинга са си същите!!!
Явно проблемът е в напусналите кораба!

Да пусна малко информация на заинтересованите от тази фирма.

Последната година напусна почти целия търговски екип включително Търговския Директор.Към това може да добавим напуснали Мениджър Логистика,Технически Директор,Финансов Директор,Началник складове.
Направете си извод преди да приемете условията им.Среден престой в компанията 1-2 години.

"Дяволът носи Прада",хахаха.
Гледайте филма и си изберете герой,обаче някои от образите са вече заети.
Каква ирония ......

ааа, големи  лъжи.
К'ви грижи за човека бе, кви 5лева.
Я се събуди!

Докато работех за фирмата, харесвах позицията си с всеки изминал ден все повече, повече... Там научих много неща и мисля,че израстнах като личност. Усеща се грижата за отделния служител. Документите ми при раздялата с фирмата бяха перфектно и бързо оформени.
Вероятно съм имала голям късмет с отдела и колегите. Въпреки че както при всяка длъжност и при мен имаше напрегнати моменти, като цяло съм много благодарна за възможността да бъда част от екипът на фирмата и ще ги споменавам с добро!

Здравейте,искам да посъветвам всички решили да започнат работа там да си помислят добре.Ходих на интервю януари месец и ми казаха,че след като се срещнат с всички одобрени кандидати ще изберат само един на когото ще направят оферта.На 31,01 ми се обадиха да ми кажат че не съм подходящ за позицията на мотокарист,която в прочем си е чисто хамалска дейност.Те не си търсят мотокарист а общак .Какви са критерийте им никой не каза,какво не ми е подходящото също.Аз съм с дългогодишен опит на тази длъжност,но няма значение.Интересното е как никой от тези които са се явили не е подходящ,след като на 31,01 пак са пуснали обява за същата позиция.Какво търсят се замислете и какво предлагат.На интервюто дори не те пробват на мотокар за да разберат дали ставаш.Или е просто за пред институцийте уж има текучество,а всъщност губят времето на нуждаещите се хора.Какво може да очаква човек от подобен работодател освен изисквания и подигравки.Не пиша тези редове от яд ,че не съм одобрен,а за да знаете,че няма на какво да се надявате.

Нещо се случва с завода в Пловдив- явно са го продали или нещо такова защото вчера кото минавах видях монтиран кран там. Някои има ли информация какво ще се случва? А нещо за Варна- като работех витаеше слух че щели да го местят тук? Може пак да се отвори малко работа .....Аз не бих се върнал никога но заблудени познати питат.

Истината е, че в този вид фирмата няма да я бъде - това, че някой е склонен да работи години за една и съща фирма не винаги се дължи на това, че я харесва - може да няма друг избор.... и да се назначават на бетонирани позиции некадърни хора не е донесло на никого дивиденти. Иначе фирмата е "читава", както би се изразила финансовата директорка, но е читава в чужбина - в България е поредната шуро-баджанашка инициатива...

Кажете нещо повече за търговската дейност в национален мащаб.
Условия на труд и заплащане.

Не става за работа - намира се на километри от цивилизацията, мениджмънта не знае какво прави, комуникацията в екипите липсва, пълно е с интриганти и връзкари, интервютата още протичат като разпит в ареста.