ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Не препоръчвам на никого работа в ОББ. Заплатите в ЦУ в София са мизерни, натоварването е колосално, трябва да приключваме уж в 17:30, но ни държат до 20:00 всеки ден. Нямах никакъв личен живот в ОББ.

Отдел по документи. Заплата като на общак в село. Работа много.

Отзивите за банката са добри.А нещо повече за ИТ отдела?

Положението се влошава във фирмата постоянно. Няма увеличение на заплатите. Сега с този Covid няма и дезинфектанти,сапуни и всякакви други консумативи. Сами си купуваме хартията,течния сапун. Ако тонера ти свърши са огромни разправии докато ти донесат нов. Командировките по възможност не се попълват от ръководителя. Всичко е една пудра от вън. Хора не започвайте тук. Аз изкарах 4 години докато натрупам опит с който да сменя работата. Радвам се ,че напуснах. Тук няма реализация. Те дори не си спазват колективния трудов договор за увеличение на заплатата с годишните %, какво ви говори това?
Няма дентално лечение към допълнителното здравно осигуряване. За лекарства ти покриват и очила 100лв. за бог да прости...

Не се препоръчва! Заплащането е до 1000лв на месец за ЦУ!

Единствения плюс е ,че заплатата се превежда на време.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Никога не започвайте работа в тази банка.Започвате на една длъжност но след това ти карат да отговаряте за още 100 неща.
Аз започнах като главен касиер за 700 лв заплата.Искат да им продаваш продуктите на ДЗИ постоянно.
Звъниш по сумати списъци постоянно.
Работиш поне 3 длъжности в едно и най- безобразното е ,че си до 17.00 на работа а те карат а стоиш поне до 18.30 за да подреждам документи и да звъниш на клиенти да им продаваш застраховки.
Не си губете времето там!!!!

Обадиха ми се от ОББ банк за интервю за фронт.Първо интервюто протече по телефона, като се уговорих и за заплата, а след това ме поканиха на 2 интервю в клон Гара Искър.Отношението на Директора Николай Важаров беше отвратително.Показа ми с поведението си за какво съм дошла на интервю, подцени ме , че съм завърщила Ту- София "Публична Администрация" и с магистратура от УНСС.
Имат изумителни цели на фронта, които си ги е измисли 500 000лв. това е Абсурдно!Беше изнервен и си изкара яда от мен.
Моля, не кандидатствайте в тази банка по никоя обява!

Получаваш оферта, а когато отидеш на място в офис получаваш съвсем други условия.... Некоректно

Здравейте. Виждам обява за дирекция съответствие. Знаете ли какво е заплащането? Какво е натоварването? Заслужава ли си?!

Моля споделете каква заплата мога да очаквам в изнесения център на KBC Варна? Става въпрос за позиция проджект мениджър или Team Lead, не ИТ. Също доволни ли сте от работата, отношението и организацията там?