МАРИНА ООД

Ако има неразбрали, последния коментар е от всевишния. Няма смелостта да се представи - нагло началник, нагло !!! Аз мога работата да си загубя а ти - от кога взе да се се срамуваш от себе си ?
Да попитам - като си ги избираш всичките служители сам, как така са мързеланковци - само мързеланковци ли предпочиташ да наемаш или другите вече не ти пускат ?
И как имаш 75 плюсчета, че то в цялата фирма няма толкова служители - да не би твоите комшии да са съгласни с теб или започна вече сам да се съгласяваш със себе си ?

Недоволен съм от теб, от забавянето на заплатите, от клеветенето. Знам какво мога и скоро ще има кой да ме оцени подобаващо.

Пожелавам ти приятен ден и дано се задавиш със собствената си злоба долен манипулатор....

На всички недоволни мързеланковци искам да кажа"Работата трябва да ти доставя удоволствие,да работиш със сърце и душа и когато се прибереш вечер в къщи да се чувстваш полезен и пълноценен!!!" Така,че на всички мрънкалници,който искат само да получават,нищо да не дават мога само да кажа"Без да търсите винаги в някои друг причината за своя неуспех задайте си въпроса КАКВО МОГА?КАКВО ИСКАМ?ДАЛИ ГО ЗАСЛУЖАВАМ???И после пишете,но бъдете искренни в преценката си!

До Георги Лазаров
Знам, че редовно четеш тук.
Спри да се държиш лошо с хората!
Не се мисли за ГОСПОД, защото ТОЙ ще те накаже!

УЖАСНА ФИРМА - Никакво уважение към служителите от страна на работодателя Георги Лазаров ! Той е най-големия интригант и се ръководи от девиза:"Разделяй и владей". Ако не доносничиш си най-лошият, и най-мързелив служител. Заплати не се изплащат - трябва да се молиш за това и да имаш търпение да чакаш. Как можем да осъдим този интригант и лъжец - документално всичко му е изрядно. Защо е нужно да продължава да се гаври с хората, които заработват честно хляба си ?! Призовавам всички "ОПАРЕНИ" да подадат жалба срещу Георги Лазаров.

За фирма Марина и най вече за Георги Лазаров мога да кажа че е един простак и грубиян.Аз също съм понасяла обиди от сорта на тъпа селска македонска пръчка тъй като не бях доносник.Трябва да нямаш елементарно възпитание да се държиш така.Да и в Благоевград има служители които работят дълго само един поне до по рано всички си тръгваха наведнъж.Пожелавам и на бившите и настоящи служители където и да работят да има уважение към тях.Имаше много готини хора по рано дано не са вече при този неблагодарник.И аз като напуснах с предизвестие бях посечена от една заплата отидох на съвсем друга.

Марина ООД - Мислим Негативно

То не бяха клиенти, то не бяха бивши и настоящи служители и все едни и същи скалъпени похвали ... Липсва каквото и да е въображение, без грам истина и реален ФАКТ/ цитирайте поне едно положително нещо де - заплата, работно време, колеги, работна среда или нещо друго. Айдиде - дайте един пример за похвала от служел. Все се намеква, че служителите не ставали, не можели или не заслужавали. А този готованко дето твърди че нямало натоварване - да попитам Циги, ти ли си ?

То в тази фирма няма нищо положително.
Беше голяма лудница преди и всичко продължава да се влошава. Всички негативни коментари по надолу са верни -до последния!!! В положителните прозират поне двама от рода Лазарови/ фамилията на богопомазания робовладелец, тоест управител/.
Ето и част от истината:

Заплащането е трагично, освен ако не можеш да омайваш, лъжеш, лижеш "задници" или просто да ДОНОСНИЧИШ за колегите си. Дори и тогава рядко се взема малко над минимума при положени че се работи над 55 часа - вижте в сайта им работното време, приемете и че оставането след работа е просто задължително и смятайте.

Заплатите се бавят и някой път трябва и да се молиш за да получиш, това което трябва. Осигуряват на минимална, плащат за отпуски и болнични на база минимална и при освобождаване лично ти се казва, че за нищо не ставаш, вика ти се, биваш обиждан и резнат мъжката, поне още веднъж да си начеше безграничното ЕГО сър Георги.

Уважение - НИКАКВО: Винаги се говорят сладки приказки, колко е велика фирмата, колко можела и колко малко служителите помагали, как никой и 5% не давал от себе си и едвам си заработвал и 5% от заплатата. Но периодично ти се набива канчето лично от управителя на място. Най-малкото провинение или несъгласие с него води до моментна санкция - от обиди до директно уволнение.
Рано или късно всеки пада под ножа -въпроса е кога ще дойде и твоя ред. Никой не смее да напусне за да не загуби последните си 2,3 че понякога и 4 заплати.

Привилегии никакви, освен ако оставането след работно време или и работенето в неделя не го приемате за такова.

Декември: 4 обяви за работа
Януари: 5 обяви за работа
Февруари: 4 обяви за работа
Март: 2 обяви за работа

Смятайте за какво текучество става на въпрос за фирма с 50- 60 души и не сменяем гръбнак от роднини - 6 души, 5 несменяеми шофьора, на които им се дават едни смешни бонуси за 18 часов работен ден+събота и 6,7 сервизни техника, които не смее да уволни въпреки вечните заканвания, тъй като знае, че за тези пари никой няма да стои в тази мизерия по цял ден разглобявайки поредни боклук продаден от фирмата.

До всички с желание за работа - този кошер не е за вас.
Все по-трудно му става на този да си намира балами да му работят и това не е случайно. Оставете го да си ги търси вовеки...

Работя във фирмата дълги години и мога да кажа само едно: Трудно е, работата е много, но когато има желание за работа и си вършиш задълженията както трябва, всичко е наред. Много нови колеги си тръгнаха, но и много нови колеги въобще нямат желание да се научат на нищо. Тогава кой да им плаща за едното нищо??? Съмнявам се, че някой от по-долу недоволните служители, би бил по-добър управител. Все пак има и други фирми - търсете си късмета там.

Поздравления Латинка много правилно си го описала.Аз съм бивша служителка и всичко което си написала е 100% истина.Към теб добавям че се стои и по няколко месеца без заплати защото Бог Лазаров е в затруднение и трябва да го разберем,а щом не го разберем започват обидите.Аз лично бях наречена "рядко лайно".Моля cv да подават само тези които нямат деца и семейства,защото тези със семейства и деца не ги обича много.Заповядайте и не се притеснявайте да работите в Марина ООД-никога няма да ви е скучно.Успех на всички!!!

Ако по природа сте садомазохистична натура, то мястото ви е в Марина ООД! Ако ви харесва да работите за слава, а не за заплата, то вашето мечтано и бленувано работно място ви чака в Марина ООД! Ако обожавате да чистите кучешки екскрименти, да преопаковате дюбели, гвоздеи и да сменяте етикетчета, да пренавивате тел, да ринете сняг на ръка до припадък, да вършите куп неща нямащи нищо общо с длъжноста на която ще сте назначени, моля ви от все сърце елате на интервю в Марина ООД! Ако сте свикнали да ви наричат прости селяндури, които Всевишния Бог Лазаров ще пребере от улицата, и виждате ли ако не е бил Той, още ще сте в калта и прахта, заповядайте в Марина ООД! Ако обожавате да ви осигуряват на минималната работна заплата, да ви инструктират какво да говорите, при евентуална проверка от бюрото по труда / за която предварително са предупредени/, да работите по десет, че и по вече часа на ден без нормална обедна почивка, ако сте свикнали на минимални дни годишен отпуск, ако се чувствате зле, че сте си позволили ползването на наложителен болничен, не му мислете в Jobs bg потърсете, в Марина ООД CV-то си пуснете! На кандидатите : успех, късмет и се кръстете!!!